Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Wiadomość powitalna SIMRACE.PL
Zarejestruj się by zyskać dostęp do wszystkich funkcji strony, pytaj, czatuj, udzielaj się na forum. Po prostej rejestracji zyskasz dostęp do pełnych treści oraz kontakt ze społecznością SimRace.pl Wiadomość tylko dla niezarejestrowanych, ZAPRASZAMY!
Logowanie Utwórz konto
Zdjęcie

Small but Mighty - relacje z wyścigów

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
164 odpowiedzi w tym temacie

SzczwanyGapa

SzczwanyGapa

Szef Night Riders

• Administrator Ligi
  • 1310 postów
  • PSN id:p_kwiatek
  • LokalizacjaZegrze Płd.
Mam prośbę. Obejrzyjcie powtórki z dzisiejszych wyścigów i napiszcie mi na PW co wam się ciekawego podczas ich wydarzyło (nr okrążenia + krótki opis + z jakiego ujęcia).

WZÓR: Lap 5 - walka z Kraziem i Finkiem - kamera z zewnątrz.

Ułatwi to późniejszy montaż relacji z wyścigu.
W sumie ci co brali udział w ściganiu tydzień temu, na Brands Hatch i Silverstone też, bo nie miałem czasu przysiąść: w pracy zapieprz z robotą, a w domu przy dzieciach ;)
W tytule wiadomości piszcie: SbM - "nazwa toru".
Dziękuję za uwagę :)

Co do dzisiejszego ścigania:
Na Grand Valley spieprzyłem, bo niepotrzebnie wyjechałem szerzej obawiając się żeby nie spowodować kolizji z predo81 i GT_angelov, przez co wyniosło mnie na trawę, obróciło i trzasnął we mnie siniak. Do pitstopu jechałem z kierownicą skręconą o 90o na prostych :)
Na Deep Forest poszło lepiej. Najpierw walka z GT_angelov i Kraziem (przegrana) i późniejsza ucieczka przed lauda86, którą prawie skrewiłem rozwalając sobie prawe przednie koło, ale lauda nie wytrzymał ciśnienia i wyleciał, bodajże, na ostatnim kółku i szczęśliwie dowiozłem 6 miejsce do mety :)

PS pozwoliłem sobie założyć ten wątek, bo takowego nie byłu Finku :)
35i683l.jpg
Spoiler

Mój kanał eu10EdX.png

lauda86

lauda86

Dyskutant

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 202 postów
  • STEAM ID:Nie pamiętam
  • PSN id:lauda86
  • LokalizacjaSyreni Gród

To zacznę ja.

Ostatnie okrężenie na Deep Forest. **** koncetowe któregoś z ostatnich zakrętów. Pożniej pomyliło mi się włączanie pierwszego biegu z GT5 i prawie zmiotłem dwójkę prowadzącą po czym uderzyłem w bandę i rozwaliłem sobie cały tyl.  :happy:

Dostajesz ostrzeżenie - na tym forum nie używamy wulgaryzmów (odsyłam do regulaminu którego zapewne nie czytałeś!)

/siniak

SzczwanyGapa

SzczwanyGapa

Szef Night Riders

• Administrator Ligi
  • 1310 postów
  • LokalizacjaZegrze Płd.
Na PW miało być ;)
35i683l.jpg
Spoiler

Mój kanał eu10EdX.png

lauda86

lauda86

Dyskutant

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 202 postów
  • STEAM ID:Nie pamiętam
  • PSN id:lauda86
  • LokalizacjaSyreni Gród

Czy to konieczne? :prosi:

SzczwanyGapa

SzczwanyGapa

Szef Night Riders

• Administrator Ligi
  • 1310 postów
  • LokalizacjaZegrze Płd.

Sorry, myślałem że mi dyktujesz co mam nagrać ;)

edit:

Preview z dotychczas rozegranych wyścigów.

35i683l.jpg
Spoiler

Mój kanał eu10EdX.png

SzczwanyGapa

SzczwanyGapa

Szef Night Riders

• Administrator Ligi
  • 1310 postów
  • LokalizacjaZegrze Płd.

W pierwszym wyścigu walczyłem, żeby nie wypaść z toru i udało się, chociaż miałem parę takich momentów, po których musiałem zmieniać zbroję :) Zważywszy na fakt, że czołówka jechała Lotusami (oprócz Rogue'a, ale to cziter, więc się nie liczy ;)) moje siódme miejsce nie jest złe, szkoda tylko że wygrałem z Megankami, MX-piątką, Golfem Preda w kuwecie i Kamalikiem, który wziął się wycofał*. Dobrze że nie było piątego okrążenia, bo Bimbak cisnął, a ja jechałem coraz wolniej.

Przez to, że mało znam Nordschleife zaniedbałem treningi na GP/D - przejechałem może ze cztery okrążenia. Miotałem się w zakrętach, miałem za długo ustawione biegi i jedyny sukcesem było to, że nie zostałem zdublowany. Niby skończyłem ostatni, ale Angelov pobiegł na autobus :), a Kamalik wziął i się wycofał*.

1. nie rozwalić samochodu,
2. nie ukończyć na ostatniej pozycji,
3. nie dać się zdublować,

Myślę, że to wysoko zawieszona poprzeczka.

PS 4. nie przypieprzyć, jak zwykle, w prez... siniaka  :)

Nawet draśnięcia nie miałem, nie byłem ostatni, nie zostałem zdublowany i nie zdjąłem Siniaka, bo nie brał udziału.

Sukces! :D

Gratulacje dla Campo i Preda za GP/D  :okok:

*Kamalik ma u mnie minusa, za poddanie się w obu wyścigach.

PS tradycyjnie proszę was o obejrzenie powtórek i wyłapanie ciekawych momentów (spiny, przepychanki, walka w zakrętach itp.), zanotowanie czasu i podesłanie mi takiej listy na PW w/g wzoru z pierwszego posta. Nie uśmiecha mi się oglądanie dwóch dwudziestopięcio-minutowych wyścigów po dwanaście razy każdy :)

35i683l.jpg
Spoiler

Mój kanał eu10EdX.png

Campo

Campo

Entuzjasta

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 636 postów
  • STEAM ID:Campo
  • LokalizacjaWrocław
Ja się nie liczę. Nordschleife mnie tak dobiło, że nie mam ochoty więcej jeździć, sorki. Po połowie roku wyciągam płytkę GT6 z konsoli i nie mam ochoty więcej się ścigać. Nie nadaję się do tego.

SzczwanyGapa

SzczwanyGapa

Szef Night Riders

• Administrator Ligi
  • 1310 postów
  • LokalizacjaZegrze Płd.

Żartujesz.

Właśnie się zuploadowało:

Użytkownik SzczwanyGapa edytował ten post 30 listopad 2014 00:15

35i683l.jpg
Spoiler

Mój kanał eu10EdX.png

Konioczynka

Konioczynka

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 382 postów
  • PSN id:Konioczynka
  • LokalizacjaWarszawa
Teen koszulki chce zamawiać z logo a tu pisze ze juz nie gra. Wez go zrozum ... ;P

post-8-0-44710300-1417029428.jpg

Angello

Angello

Założyciel NIGHT RIDERS

• Administratorzy
  • 1787 postów
  • STEAM ID:Angello_PL
  • Xbox Live:AngelloPL
  • PSN id:Angello_PL
  • LokalizacjaWhiteStock

Campo chyba zaraz do Ciebie przyjadę i ustawię Cię do pionu :plask: a potem :piwo1:

Nawet nie wiesz jak brakuje mi GT6. Nawet nie wiesz jaki ja (i inni posiadacze PS4) mam ból :dupa: mając wypasioną konsolę i żadnej konkretnej gry samochodowej :sciana:

24339541219_aa976f320e_o.png

SzczwanyGapa

SzczwanyGapa

Szef Night Riders

• Administrator Ligi
  • 1310 postów
  • LokalizacjaZegrze Płd.

Przecież #Driveclub jest! ;)

Na Starym Forum Polygamii patrzą tęsknym wzrokiem za GT6, bo też się poprzesiadali na PS4, a tam posucha.

35i683l.jpg
Spoiler

Mój kanał eu10EdX.png

siniak

siniak

Szara Eminencja Night Riders

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1360 postów
  • PSN id:siniak
  • LokalizacjaKraków

Nawet nie wiesz jak brakuje mi GT6. Nawet nie wiesz jaki ja (i inni posiadacze PS4) mam ból :dupa: mając wypasioną konsolę i żadnej konkretnej gry samochodowej :sciana:

Angello co ty za przeproszeniem tutaj pierniczysz? :P Przecież nikt cię nie zmuszał do zamiany PS3 na PS4 - zaraz ja tam pojadę i ustawię ciebie do pionu :plask:

Dołączona grafika

Angello

Angello

Założyciel NIGHT RIDERS

• Administratorzy
  • 1787 postów
  • STEAM ID:Angello_PL
  • Xbox Live:AngelloPL
  • PSN id:Angello_PL
  • LokalizacjaWhiteStock

Dałem się omamić reklamom i uwierzyłem właśnie chociażby w taki DriveClub :glupek:

Teraz nie pozostało nic jak cierpliwie czekać na Project Cars :fanatec:

24339541219_aa976f320e_o.png

SzczwanyGapa

SzczwanyGapa

Szef Night Riders

• Administrator Ligi
  • 1310 postów
  • LokalizacjaZegrze Płd.

Reszta wkrótce :)

35i683l.jpg
Spoiler