Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Wiadomość powitalna SIMRACE.PL
Zarejestruj się by zyskać dostęp do wszystkich funkcji strony, pytaj, czatuj, udzielaj się na forum. Po prostej rejestracji zyskasz dostęp do pełnych treści oraz kontakt ze społecznością SimRace.pl Wiadomość tylko dla niezarejestrowanych, ZAPRASZAMY!
Logowanie Utwórz konto
Zdjęcie

Small but Mighty - relacje z wyścigów

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
164 odpowiedzi w tym temacie

Konioczynka

Konioczynka

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 382 postów
  • PSN id:Konioczynka
  • LokalizacjaWarszawa

Parę fociszy:

1. Kwiat w delcie, jak to mówią złej baletnicy rąbek u spódnicy ... :D

By zobaczyć linki musisz się Zalogować lub Zarejestrować

2.Krazio zdziwiony patrzy w lusterko :P

3. Barbie Mobil stresuje mnie na zakrętach.

Przedostatnie kółko lub przed przedostatnie w tym miejscu Barbie prawie mnie łapie, to Kwiatos możesz zarejestrować do swojej prodakszyn.

Popraw linki, bo nie widać zdjęć  :P

Użytkownik Angello edytował ten post 13 grudzień 2014 10:18

post-8-0-44710300-1417029428.jpg

SzczwanyGapa

SzczwanyGapa

Szef Night Riders

• Administrator Ligi
  • 1310 postów
  • PSN id:p_kwiatek
  • LokalizacjaZegrze Płd.
Obrazki 2 i 3 nie banglają.
Obejrzyj sobie swój replay i spisz do zarejestrowania w/g czasu całkowitego w prawym górnym rogu.
I tak muszę się wziąć za rundy 3 i 4, może po świętach będę robił filmy już na bieżąco.

Swoją krótką relację napiszę jutro, bo teraz mi się nie chce :P

Cote d'Azur

Start z ostatniego miejsca i szybki awans na 9 pozycję w pierwszym zakręcie - zgrabnie zostawiłem miejsce Gintokiemu :)
Później na podjeździe pod górę udany atak na Predo i Finka. Niestety na wolnym nawrocie zahaczyłem krawężnik i wyniosło mnie na zewnętrzną, co wykorzystał Finek. Zacząłem tracić nadzieję, że 8 pozycja to max co wyciągnę z tego samochodu, ale Peżocik 206 zaskoczył pozytywnie: Finek z Bimbakiem uciekali w zakrętach (co najmocniej czułem na szykanie przy basenie), ale na prostych doganiałem bez problemu. Pierwszy atak na Finka przypuściłem na trzecim okrążeniu przed szykaną za tunelem. Zabrakło prędkości i udało się nie zderzyć się. Opony się nagrzały, strata w szykanie przy basenie zaczęła się zmniejszać i za Saint Devote przypuściłem kolejny atak. Niepotrzebnie, bo nic bym nie wskórał jakby się udał (wylądowałbym po zewnętrznej i raczej nie dał rady wyprzedzić).
Gdy wychyliłem się zza Scirocco musiałem skorygować tor jazdy, żeby nie przywalić w bandę. Niestety spiąłem się tak że zamiast skręcić kierownicą, naparłem na nią i przekręciłem pulpit kierownicy o prawie 90o. Samochód nie skręcił, odbiłem się od bandy, uderzyłem w drugą bandę, koła skasowane, wyścig zrujnowany. :)
Gdyby później Bimbak nie musiał zjeżdżać na naprawę, skończył bym na ostatniej pozycji. Szkoda, bo 6-7 miejsce miałem w kieszeni.

Circuito de Madrid

Co tu dużo gadać. Start z drugiej pozycji, w pierwszym zakręcie wskoczyłem na prowadzenie. I tu kończą się pozytywy.
Metę pierwszego okrążenia przekroczyłem na 6 pozycji, później rozwaliłem sobie koła, i jak później walczyłem o bodajże ósmą pozycję Rogue, złapałem laga co skończyło się kasacją samochodu. Przed ostatnią pozycją obroniła mnie świetna jazda Preda ;)

W obu wyścigach nikogo nie uszkodziłem i nikomu nie zaszkodziłem (prócz sobie samemu).
borat_great_success.jpg

Użytkownik SzczwanyGapa edytował ten post 14 grudzień 2014 12:58

35i683l.jpg
Spoiler

Mój kanał eu10EdX.png

siniak

siniak

Szara Eminencja Night Riders

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1340 postów
  • PSN id:siniak
  • LokalizacjaKraków

Konio w ogóle nie wyświetla twoich zdjęć - może po prostu wrzuć je jako załączniki na forum?

Dołączona grafika

Campo

Campo

Entuzjasta

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 636 postów
  • STEAM ID:Campo
  • LokalizacjaWrocław
Kwiat, nie dość, że robisz coraz lepsze filmy, to twoje relacje są coraz ciekawsze :D od rana dzieki Tobie mam świetny humor :).

SzczwanyGapa

SzczwanyGapa

Szef Night Riders

• Administrator Ligi
  • 1310 postów
  • LokalizacjaZegrze Płd.

Szkoda, że pozostali uczestnicy nie chcą się dzielić wrażeniami ze wspólnego ścigania.

@Siniak

Co to za trąbienie na mnie w Madrycie?! :P

@Konio

Zdjęcia widoczne są dopiero po wejściu na twój profil na gran-turismo.com

Użytkownik SzczwanyGapa edytował ten post 14 grudzień 2014 13:02

35i683l.jpg
Spoiler

Mój kanał eu10EdX.png

Konioczynka

Konioczynka

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 382 postów
  • LokalizacjaWarszawa
Wszystko blokuje pokoje zdjęcia ...

Campo

Campo

Entuzjasta

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 636 postów
  • LokalizacjaWrocław

Wszystko blokuje pokoje zdjęcia ...

A tłumacząc na polski?

Konioczynka

Konioczynka

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 382 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Nie umim. No dobra, nie będę już pisał z telefonu   :(

, pokoje, zdjęcia ...

Tak serio to nie wiem gdzie przecinek w Lumii :D

Użytkownik Konioczynka edytował ten post 15 grudzień 2014 09:41

SzczwanyGapa

SzczwanyGapa

Szef Night Riders

• Administrator Ligi
  • 1310 postów
  • LokalizacjaZegrze Płd.

Runda 11 - Cape Ring (tor północny)

Oj, jak mi się nie chciało trenować do tych wyścigów, zrobiłem może z pięć okrążeń, żeby przypomnieć sobie zakręty i określić prędkość maksymalną.

Tak dobrze ustawiłem skrzynię biegów, że okrąg był dla mnie "bezobsługowy", tj. cisnąłem na piątym biegu do odcięcia i utrzymywałem idealną linię jazdy, chociaż 2 km/h więcej by nie zaszkodziły.

Kwalifikacje poszły mi nad wyraz dobrze, bo zazwyczaj plasuję się na końcu stawki, a tym razem zająłem 6 miejsce.

Udało mi się utrzymać pozycję i przez pierwsze okrążenie goniłem Rogue i Krazia w "Tetetkach". Brak przygotowania dał o sobie znać na początku drugiego okrążenia, gdy obróciło mnie na drugim zakręcie. Wracając na tor musiałem przepuścić Preda w golfie, Angelova w 206-tce i Konioczynkę w Megane. Moja S2000 pięknie się spisywała podczas doganiania obu i musiałem zdjąć nogę z gazu przed hopką, żeby w nich nie wjechać.

Niestety, dojeżdżając do nawrotu wpadł mi do głowy genialny pomysł: atak po wewnętrznej połączony z opóźnionym hamowaniem, czego skutkiem było uderzenie w Konio i Angelova. Za szykaną uszkodzone przednie lewe koło dało o sobie znać, obniżając skrętność w prawo, przez co wyleciałem na trawę i uszkodziłem sobie prawą przednią półośkę o bandę. Czwarte okrążenie było walką ze źle skręcającym samochodem i zdecydowałem się na zjazd do boksów. Przejechałem jeszcze parę okrążeń i zdecydowałem się wycofać z wyścigu (nikogo z przodu, nikogo z tyłu - jechać samemu mi się nie chciało) z nadzieją na wykorzystanie Hondy na innym torze.

Gratulacje dla Gintokiego, Siniaka i Rogue'a za podium.

Runda 12 - Cape Ring (tor południowy)

Chromowany "Miniacz" ze złotymi zaciskami sprawował się tak dobrze, że do pierwszego zakrętu spadłem z drugiego na siódme miejsce. Preda obróciło, Rogue wcisnął START (?), zrobiło się zamieszanie i na wyjściu z zakrętu byłem trzeci za Bimbakiem w BR-Z i Finkiem w Hommelu.

Pod koniec serii zakrętów szybszy Siniak w zielonym Speedsterze, wyprzedził mnie po wewnętrznej w lewym zakręcie. Nie odpuściłem, doszło do kontaktu, poleciałem w bandę i na szczęście nie doszło do uszkodzenia pojazdów. Przez to, że musiałem znacznie zwolnić, żeby nie rozbić się, spadłem na siódmą lokatę, a na dohamowaniu do nawrotu - ósmą.

Na wyjściu z tegoż nawrotu, zaczęło stawiać Gintokiego bokiem, Angelov ratował się ucieczką przed jego Mazdą, przez co jego też zaczęło stawiać bokiem, a że ja byłem tuż za tylnym zderzakiem BMW - wjechałem mu w tył. Uszkodzone lewe przednie koło i silnik. Wizyta w pit-stopie, spadek na ostatnią, dziesiątą pozycję, później jazda z samym sobą zakończona wycofaniem się.

Gratulacje przede wszystkim dla Finka za piękną walkę o zwycięstwo z Gintokim, zwieńczoną sukcesem - nie raz łapałem się za głowę i wydawałem z siebie Borowczykowe "Ajjjjj!" :) Rogue też się należą gratulacje, bo po raz kolejny zaliczył podium.

Oba wyścigi zawaliłem, chyba ze zmęczenia cotygodniowym ściganiem. Bardzo chciałem pojechać, ale nie bardzo chciało mi się trenować.

Koncentracja bliska zeru (dzieci kręcące się obok telewizora nie pomagały), dwa błędy w pierwszym wyścigu i zimne wiadro na głowę w drugim, skutecznie ostudziły zapał.

Przerwa dobrze mi zrobi, bo zaszyję się w studiu montażowym i zbiorę siły na ostatnich osiem rund :)

35i683l.jpg
Spoiler

Mój kanał eu10EdX.png

siniak

siniak

• Użytkownicy
  • 1340 postów
  • LokalizacjaKraków
Cóż mogę rzec... ;)
Ostatnia runda na Cape Ringu okazała się dla mnie nieco zaskakująca. Mając przygotowanego i objeżdżonego na południowej pętli Speedstera spodziewałem się że właśnie tam namieszam w stawce. Co prawda namieszałem, ale nie tak jak chciałem :P Ale po kolei
Na pierwszy wyścig odbywający się na północnej części toru wybrałem Subaru BRZ, nie będąc do końca przekonanym o słuszności tego wyboru. No i to było moje pierwsze zaskoczenie tego wieczoru. To pozytywne ;) Już po kwali wiedziałem że Subaryna była dobrym wyborem. Drugi czas i takaż pozycja startowa (Gintoki w jednym z najlepszych aut tego turnieju czyli S2k był poza zasięgiem). Po starcie utrzymywałem 2 pozycję, Gintoki systematycznie powiększał przewagę ale moja równa jazda bez specjalnych niespodzianek dawała mi odpowiednią satysfakcję. Tym bardziej, że jadący za mną tym samym samochodem Finek powiększał odstęp aż w końcu na dobre zniknął z mojego wstecznego lusterka. A gdzieś w połowie wyścigu zniknął zupełnie z toru :P W rezultacie bezpiecznie dowiozłem swoje P2 do mety z 14-sekundową stratą do Gina i jego niedościgłej Hondy (gratsy :)
Na wyścig nr 2 przenieśliśmy się trochę na południe. Start z przedostatniego miejsca ale już po kilku zakrętach znalazłem się na miejscu 4 (Mimo, że Kwiat próbował mnie zrujnować swoim pancernym Mini ;)
Nie cieszyłem się jednak za długo. Nim pierwsze okrążenie dobiegło końca zawinąłem spina na nawrotce przed prostą start-meta tuż za plecami Bimbaka. Momentalnie ominęło mnie 2 walczących driverów - Konio i Krazio. Nic to, przed nami jeszcze cały wyścig, szybko więc się pozbierałem i już 2 okrążenia dalej powróciłem na P4 deptając po oponach Bimbakowi. Kolejne okrążenie i wyprzedziłem go dość swobodnie na prostej. Następne kółka upłynęły na regularnym pomniejszaniu straty do zaciekle walczących ze sobą liderów czyli Finka i Gintokiego (różowe bryki rulez! :P) W końcu ich 'dojechałem' i już miałem piękną wizję wykorzystania w praktyce przysłowia "gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta" ale chyba za bardzo się podekscytowałem tą myślą i na tej samej nawrotce przeszarżowałem z gazem. Żeby nie złapać spina szybko odbiłem w prawo i niestety trafiłem na bandę :/ Uszkodzone tylne koło zabiło stabilność Opelka i pół lapa dalej wylądowałem na kolejnej bandzie z uszkodzonym już całym przodem :/ Wtedy dogonił mnie jadący bardzo dobrze Rogue. Minutę później ułatwiłem mu sprawę zwiedzając kolejne pobocze i rysując bandę. Nie namyślając się wiele wyprzedził mnie w trybie natychmiastowym :P Ostatnią część wyścigu spędziłem na walce ze zdemolowanym autem, ale udało się znaleźć na nie jakiś sposób i doturlałem się do mety na 4 msc tuż za Grzegorzem.

Gratulacje dla Gina i Finka, który zwyciężył jadąc jakimś arabskim wehikułem świniotorpedującym :P
Dołączona grafika

Konioczynka

Konioczynka

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 382 postów
  • LokalizacjaWarszawa
Kwiat dojechales kiedys bez dzwona? Nie pytajcie mnie cZemu wyszedłem ...

SzczwanyGapa

SzczwanyGapa

Szef Night Riders

• Administrator Ligi
  • 1310 postów
  • LokalizacjaZegrze Płd.

Oczywiście. Na Nordschleife dojechałem bez uszczerbku. Ostatnio mi nie idzie.

cZemu wyszedłeś? :)

35i683l.jpg
Spoiler

Mój kanał eu10EdX.png

Campo

Campo

Entuzjasta

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 636 postów
  • LokalizacjaWrocław
Ciekawe, kiedy ja jadę, nikt nie opisuje wrażeń z wyścigów. Pewnie dlatego, że to nudne wyścigu były chyba ...

siniak

siniak

• Użytkownicy
  • 1340 postów
  • LokalizacjaKraków
Ja wiem czemu Konioczyn wyszedł. Zorientował się że jedzie tym samym żółtym Meganem co w I wyścigu i że chyba jednak inni też to mogą zauważyć :P
Dołączona grafika

SzczwanyGapa

SzczwanyGapa

Szef Night Riders

• Administrator Ligi
  • 1310 postów
  • LokalizacjaZegrze Płd.

A kto powiedział na początku drugiego wyścigu: "Ej źle jest coś, no." O kolejność chodziło, czy o Megane?

@Campo

Nie było relacji, bo nikomu nie chciało się pisać. Na granturismo.pl było to samo. Pisałem o tym wczoraj na fb.

35i683l.jpg
Spoiler

Mój kanał eu10EdX.png

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych