Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Wiadomość powitalna SIMRACE.PL
Zarejestruj się by zyskać dostęp do wszystkich funkcji strony, pytaj, czatuj, udzielaj się na forum. Po prostej rejestracji zyskasz dostęp do pełnych treści oraz kontakt ze społecznością SimRace.pl Wiadomość tylko dla niezarejestrowanych, ZAPRASZAMY!
Logowanie Utwórz konto
Zdjęcie

Szkolenie on-line #1 - Ogólna jazda GT3 na Nurbie GP [07.08.2019]

LIVE! online

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

DamianL

DamianL
  • STEAM ID:DamianL
  • PSN id:Czempion
  • LokalizacjaŚwidnica

Cześć! :)

Jakaś gromada społeczności raczej będzie mnie kojarzyć m.in. z mojego poradnika nt. setupu, zajęć organizowanych on-line (do dziś stream jest na YT) z zakresu setupu, a stara gwardia jeszcze z czasów Gran Turismo 5, gdzie wtedy nieco lepiej mi szło w eSporcie ;)

Wspólnie z Turbo_ONE organizujemy dla Was szkolenie on-line z Assetto, które będzie nieco inne. W najbliższym szkoleniu postaram się podpatrzeć każdego z uczestników i coś podpowiedzieć z zakresu techniki jazdy, setupu oraz poodpowiadam na Wasze pytania - czy to na TeamSpeak'u, czy chociazby z YouTube'a na tyle ile dam radę :)

Krótkie info poniżej:

✅ Informacje:

Data: 07.08.2019
Godzina: 19:00 - 20:00 / 20:30
Temat: ogólny (jw.)
Livestream: YouTube

✅ Trening:

Serwer: SimRace.pl (dokładny adres do potwierdzenia)
Komunikacja głosowa: TeamSpeak
Tor: Nurburgring GP
Auta: klasa GT3, różne (mogą być wymagane niektóre DLC)
Live Stream: YouTube

Wstęp jest otwarty dla każdego, liczy się kolejność wejścia na serwer Assetto Corsa. Uczestnictwo na kanale TeamSpeak oraz live stream na YouTube są dostępne dla każdego bez limitu miejsc.

Krótki regulamin wydarzenia:

#1 - Wydarzenie jest otwarte dla każdego, ale będzie nadzorowane przez administrację SimRace.pl. Osoby, które będą przeszkadzać w trakcie szkolenia w jakikolwiek sposób (czy to na serwerze Assetto, czy to na TeamSpeaku, czy w jakikolwiek inny sposób), będą blokowane.

#2 - Wydarzenie jest treningiem otwartym i grupowym, nie są to zajęcia indywidualne, ani stricte tematyczne

#3 - Ze względu na otwartość wydarzenia, proszę o zachowanie kultury i pewnych zasad etyki. Dotyczy to stosowanego języka (nie klnąć nadmiernie, czy to na czacie tekstowym lub głosowym), poruszania tematów nieodpowiednich bądź kontrowersyjnych

#4 - Nie wymagam nicków z imienia i nazwiska, ale proszę o zachowanie odpowiednich nazw w Assetto, które zachowują zasady opisane w punkcie nr 2, zwłaszcza, że chcę z Wami komunikować się na bieżąco

Postaram się tutaj wrzucać update'y w zakresie wydarzenia (np. dokładna nazwa serwera + hasło, potwierdzenie streama wraz z linkiem, etc.), ale w razie czego również będę wdzięczny za dołączenie do wydarzenia na Facebooku :)

https://www.facebook...16291608987357/

W razie pytań służę pomocą! 

Damian.

Użytkownik DamianL edytował ten post 05 sierpień 2019 19:07

https://www.facebook.com/lempartracing - Zapraszam do śledzenia mojej kariery wyścigowej! ;)

Plupi

Plupi

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 486 postów
  • LokalizacjaPrehoryłe

To za dwa dni czy za miesiąc (data w tytule - 7 września, data w treści wpisu - 7 sierpnia)?

DamianL

DamianL
  • LokalizacjaŚwidnica

To za dwa dni czy za miesiąc (data w tytule - 7 września, data w treści wpisu - 7 sierpnia)?

Poprawione, przepraszam - literówka :D 

https://www.facebook.com/lempartracing - Zapraszam do śledzenia mojej kariery wyścigowej! ;)

DamianL

DamianL
  • LokalizacjaŚwidnica

Hej!

Krótkie info odnośnie dzisiejszego szkolenia:

Samochody, jakie będą dostępne

- Audi R8 LMS 2016
- Porsche 911 GT3 R
- BMW Z4 GT3

Tor + warunki

- Nurburgring GP
- Przyczepność ok. 97%
- Temperatura +/- 20 stopni
- Sesje: 60 min. Q | 15 min. R (lub kilka okrążeń, adekwatnie do czasu)
- Ilość slotów: ok. 28 (w tym 3 zarezerwowane dla administracji SimRace.pl, w tym również dla mnie)

Serwer

Nazwa serwera, adres oraz hasło będą podane na krótko przed wydarzeniem, wcześniej zapowiem również tutaj w grupie, kiedy spodziewać się otwartego serwera i również wrzucę hasło.

Komunikacja głosowa + live stream

Będziemy komunikować się na TeamSpeak'u od SimRace.pl w jednym z dostępnych kanałów, również z wcześniej podanym hasłem.

Live Stream na YouTube oraz Twitch.tv będą otwarte dla każdego i podlinkowane.

W pierwszej kolejności odpowiadam na pytania uczestników z serwera Assetto i z TeamSepaka oraz na tyle ile dam radę (bo się nie rozdwoję 1f603.png:D ), poodpowiadam również na pytania z czatu z YouTube.

CorradoSKJ

CorradoSKJ
  • STEAM ID:CorradoSKJ
  • LokalizacjaBydgoszcz

wszystkie linkki livestream prowadzą na FB

Kowalski

Kowalski

Entuzjasta

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 632 postów
  • LokalizacjaWarszawa. Bournemouth
Może to nie dzisiaj?

rauf

rauf
  • STEAM ID:rauf00
  • Origin ID:rauf00
  • Xbox Live:rauf00
  • PSN id:rauf00
  • Social Club:rauf00
  • Lokalizacjagłęboka wieś

Zapis streama youtube

SIMRACE.PL szkolenie wyścigowe online z Damianem Lempartem - edycja 2019 cz.1

Ever tried. Ever failed. No matter. Try Again. Fail again. Fail better.

Rig

PC

38700337265_4a399a161c_o.jpg moje zaufane źródło testów sprzętu i technologii 
mixer_mr uzupełnij swój profil i podziel się ustawieniami z innymi!

Jak wołać użytkownika i cytować fragmenty
Na priv pytaj mnie tylko o sprawy administracyjne! Od pytań intymnych i sprzętowych mamy forum ;)

Ilpolano

Ilpolano

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów
  • STEAM ID:giancarlopolano
  • LokalizacjaWłoch
jak jest możliwość to chetnie po gram dzis wieczorem.

Inviato dal mio JSN-L21 utilizzando Tapatalk

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: LIVE!, online

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych