Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Wiadomość powitalna SIMRACE.PL
Zarejestruj się by zyskać dostęp do wszystkich funkcji strony, pytaj, czatuj, udzielaj się na forum. Po prostej rejestracji zyskasz dostęp do pełnych treści oraz kontakt ze społecznością SimRace.pl Wiadomość tylko dla niezarejestrowanych, ZAPRASZAMY!
Logowanie Utwórz konto
Zdjęcie

Competizione GT World Challenge

online LIGA

126 odpowiedzi w tym temacie

Baron

Baron

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 80 postów
  • STEAM ID:Baron64PL

Ilość uczestników na podstawie czasów jest przydzielona do serwerów platinium i gold. Wiadomo najszybsi platium reszta (wolniejsi) gold. 

O czym Ty piszesz ..? zarejestrowanych do ligi jest 14 osob a na wyscig na razie na 3 godziny niecale przed zamknieciem listy 8 osob sie zglosilo ?? wiec co chcesz dzielic ? dzielic mozna jak bedzie 40 albo 50 osob chetnych ..a w kwestii zasadniczej moje pytanie bylo retoryczne wlasnie biorac pod uwage ilosc  zainteresowanych ..wiem  czemu maja sluzyc serwery gold i platinum ale w tym wypadku ..jak to inzynier Mamon powiedzial ... W zasadzie nie  jestem przeciwny ..wrecz przeciwnie nie mam nic na przeciwko ... ale w takiej sytuacji ...  ;)

Użytkownik Baron edytował ten post 10 sierpień 2019 20:37

Tommi

Tommi
  • STEAM ID:tommi__pl
  • Xbox Live:TriedTommi
  • LokalizacjaBydgoszcz

Fugazi jakies dwa slowa pliss o co chodzi z serwerem gold i platinum ?

Pytasz masz odpowiedź więc .............. nie wiem po co te komentarze. Jest jeszcze trochę czasu do wyścigu więc zastanów się jak odpisujesz. 

PC

Rig

Net

76561198133235158.png

pCars Photo Mode

Flickr

Baron

Baron

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 80 postów

Fugazi jakies dwa slowa pliss o co chodzi z serwerem gold i platinum ?

Pytasz masz odpowiedź więc .............. nie wiem po co te komentarze. Jest jeszcze trochę czasu do wyścigu więc zastanów się jak odpisujesz. 

Pytanie bylo retoryczne o czym napisalem ... wytlumaczylem tez czemu bylo retoryczne i w ogole skad sie pojawilo a wyscig ma sie odbyc jutro .. wiec zastanow sie raczej Ty kiedy piszesz ze jest jeszcze sporo czasu do wyscigow ...

Użytkownik Tommi edytował ten post 10 sierpień 2019 21:45
Nie cytujemy posta, pod którym odpowiadamy. Następnym razem będę usuwać.

Tommi

Tommi
  • STEAM ID:tommi__pl
  • Xbox Live:TriedTommi
  • LokalizacjaBydgoszcz
Czytasz co piszesz? Napisałem trochę czasu nie dużo czasu. A jak znasz odpowiedź to po co zadajesz pytania. Koniec OT.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

PC

Rig

Net

76561198133235158.png

pCars Photo Mode

Flickr

Baron

Baron

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 80 postów

Jeszcze jedna sprawa  w poscie jest w rozpisce wyscig Brands Hatch 25.08.2019 na stronie ROS w rozpisce wyscigow go nie ma ...  wkradl sie blad czy  cos innego ?

kovv@I

kovv@I

Forumowicz

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 65 postów
  • STEAM ID:kovvaI
  • LokalizacjaMysłowice

Baron spróbuj: https://devgaming.pl...35-błąddiscord/

inny sposób: https://youtu.be/Uaoy3uOCW80?t=180 - myślę że można to też zrobić winrarem

Użytkownik kovv@I edytował ten post 11 sierpień 2019 08:26

PC

Rig

Nick w ACC - R.Kowalski

Tomasz Klejnot

Tomasz Klejnot

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 81 postów
  • STEAM ID:fansimulator1985
  • Xbox Live:TomaszSkcePL
  • LokalizacjaMińsk Mazowiecki

Dzień Dobry.

Chciałbym zapytać jakie wymagania są do przyłączenia się do tej zacnej inicjatywy? 

Nie mogę znaleźć ich na ROS. 

Nie ukrywam nie ścigałem się online za wiele ale staram się jeździć czysto i obecnie po kilkunastu wyścigach z botami to mam SA 73 lub w takiej okolicy. Za szybki nie jestem więc może będzie jakiś serwer dla żółwi? 

mefjuking

mefjuking

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 8 postów

Dzień Dobry.

Chciałbym zapytać jakie wymagania są do przyłączenia się do tej zacnej inicjatywy? 

Nie ukrywam nie ścigałem się online za wiele ale staram się jeździć czysto i obecnie po kilkunastu wyścigach z botami to mam SA 73 lub w takiej okolicy. Za szybki nie jestem więc może będzie jakiś serwer dla żółwi? 

proszę:

republicofsimracers.com/event/30?tab=races

Użytkownik Tommi edytował ten post 11 sierpień 2019 10:03
Nie cytuj posta pod którym odpowiadasz.

Tomasz Klejnot

Tomasz Klejnot

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 81 postów

Dzień Dobry.

proszę:

republicofsimracers.com/event/30?tab=races

Tylko tam nie ma wymagań czyli tak jakby dla wszystkich rozumiem? Nie ma wymagań medali torów ani SA? 

Użytkownik Tommi edytował ten post 11 sierpień 2019 10:02
Nie cytuj posta pod którym odpowiadasz

Baron

Baron

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 80 postów

NO ma chlop racje tam akurat nie ma nic co do SA czy innych statystyk wymaganych zeby jezdzic ... z tego co pamietam to oprocz ogolnych zasad  czyli czystej jazdy, kultury i poszanowania tylka przeciwnika swego w postaci nie wjezdzania mu w tylek zwlaszcza na pierwszym  zakrecie to wymagane bylo 50 pkt. SA i trzy medale torow ... co do reszty musisz Fugaziego zapytac poza tym przeczytaj ogolny regulamin  bo on ma odniesienie do wszystkich wyscigow ...

Baron

Baron

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 80 postów

Baron spróbuj: https://devgaming.pl...35-błąddiscord/

inny sposób: https://youtu.be/Uaoy3uOCW80?t=180 - myślę że można to też zrobić winrarem

kovval dzieki ..niemniej powod okazal sie zupelnie inny i pisze to jezeli ktos mialby z tym problem ...Mam monitory w triplu na stale ze wzgledu na hobby i prace .. no i okazalo sie ze to wlasnie bylo przyczyna ...A wpadlem na to po godzinie siedzenia i grzebania we wszystkim ..po prostu tylko to mi pozostalo do sprawdzenia .. no kon by sie usmial ;) :)

kovv@I

kovv@I

Forumowicz

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 65 postów
  • STEAM ID:kovvaI
  • LokalizacjaMysłowice

Dzień Dobry.

Cześć,

Będziesz potrzebował na dzisiaj 3 gwiazdki na tor Monza - jeżeli jeszcze nie masz to musisz na szybko temat ogarnąć (myślę za wystarczy na to z 15-20min),

Podczas ostatnich wyścigów było też wymagane 50pkt SA - ale z tego co napisałeś temat jest już ogarnięty,

Wyścigi online różnią się od ścigania z botami, w szczególności trzeba uważać po starcie na pierwszym zakręcie wtedy jest ciasno a żywi gracze jeżdżą inaczej niż boty, więc nie możesz z góry założyć kiedy będzie hamował do zakrętu. Prawdziwy gracz popełnia też więcej błędów, przez co ściganie online jest dużo bardziej interesujące.

Ważne jest też by nie zaspać okrążenia rozbiegowego, ktoś może w Ciebie wjechać albo Ty w kogoś i już na starcie macie zepsuty wyścig ;)

Baron - czyli temat discorda zamknięty - wreszcie :D 

PC

Rig

Nick w ACC - R.Kowalski

Tomasz Klejnot

Tomasz Klejnot

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 81 postów
Ok. To się zapisuje. Tak wiem że online jest inne. Ja to będę ostatni więc na pewno z przodu pilnuje aby nie wyjechać nikomu w cztery litery. Medale mam na wszystkixh torach a SA też mam ogarnięte profil na zdjęciu dodałem. Więc chyba dziś dołączę do inicjatywy. Dzięki za informację. 07c02763641d722478d596daf9386e1a.jpg

Wysłane z mojego JSN-L21 przy użyciu Tapatalka

mefjuking

mefjuking

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 8 postów

Pytałem na discordzie jaka ilość punktów jest wymagana, bo aktualnie sam mam 46 i w takim wypadku musze lecieć troche potryhardować

Denerwujący jest fakt, że nie mozna (np. na botach) wyłączyć naliczania tych punktów.

Ziomki do mnie lubią wpaść, pogramy, pogadamy piwko wypijemy ale z racji ze nie maja na codzien doczynienia z Simami i są typowymi casualami to potrafią narobić niezłej rozróby xD

Tomasz Klejnot

Tomasz Klejnot

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 81 postów

Pytałem na discordzie jaka ilość punktów jest wymagana, bo aktualnie sam mam 46 i w takim wypadku musze lecieć troche potryhardować
Denerwujący jest fakt, że nie mozna (np. na botach) wyłączyć naliczania tych punktów.
Ziomki do mnie lubią wpaść, pogramy, pogadamy piwko wypijemy ale z racji ze nie maja na codzien doczynienia z Simami i są typowymi casualami to potrafią narobić niezłej rozróby xD

Zrób tak jak ja. Ja też tak mam że wpadnie sąsiad na piwko czy syn pogra to zrobiłem drugie konto steam i udostępnianie zrobilem w ramach rodziny. Idealna opcja.

Wysłane z mojego JSN-L21 przy użyciu Tapatalka

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: online, LIGA

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych