Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Wiadomość powitalna SIMRACE.PL
Zarejestruj się by zyskać dostęp do wszystkich funkcji strony, pytaj, czatuj, udzielaj się na forum. Po prostej rejestracji zyskasz dostęp do pełnych treści oraz kontakt ze społecznością SimRace.pl Wiadomość tylko dla niezarejestrowanych, ZAPRASZAMY!
Logowanie Utwórz konto
Zdjęcie

Competizione GT World Challenge

online LIGA

172 odpowiedzi w tym temacie

Baron

Baron

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 98 postów
  • STEAM ID:Baron64PL

Mam prorozycje mala ..dobrze byloby zeby w statystykach i rozpiskach na stronie ROS jak i na forum byl ten sam nick co w grze .. a tak jest  maly Sajgon ... :)

Plupi

Plupi

Entuzjasta

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 552 postów
  • LokalizacjaPrehoryłe

Denerwujący jest fakt, że nie mozna (np. na botach) wyłączyć naliczania tych punktów.

Można na czas singla rozłączyć się z internetem - wtedy nie nalicza żadnych statystyk.

Ja też tak mam że wpadnie sąsiad na piwko czy syn pogra to zrobiłem drugie konto steam i udostępnianie zrobilem w ramach rodziny. Idealna opcja.

Na oficjalnym forum AC/ACC też niektórzy tak próbowali z różnym skutkiem. U niektórych działało, u innych nie... Inni musieli jeszcze zakładać nowe konto w systemie Windows...

shogel

shogel

Zapaleniec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1031 postów
  • LokalizacjaPruszcz Gdański

Rany... przeoczyłem :( Bede na Brands Hatch

ASUS GL502V (i7-7700HQ, GTX1070)

kovv@I

kovv@I

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 86 postów
  • STEAM ID:kovvaI
  • LokalizacjaMysłowice

R0 za nami, z rekordową jak dotąd ilością zawodników przez co rywalizacja była o wiele ciekawsza ale też bardziej niebezpieczna, co było widać na T1 zaraz po starcie.

Mnie udał się uniknąć kolizji, ale widziałem że ktoś sporo spóźnił się z hamowaniem, ktoś wykręcił bączki, a pozostali musieli przemykać pomiędzy tym zamieszaniem - odziwo w moim przypadku obeszło się nawet bez ryski. Niestety na w pierwszym wyścigu coś mi się pokręciło i wystartowałem z 35l paliwa, przez co musiałam tankować i z 6 ostatecznie skończyłem bodajże na 12 pozycji. W drugim wyścigu zapomniałem zmienić opon i wystartowałem na oponach z pierwszego wyścigu - co chyba najlepiej widział Tarnowski i Krysiak, w extremalnym tempie odrabiali dystans od połowy wyścigu.

Co do samego wyścigu to mam dobre odczucia, niestety trochę za dużo było przecinków na discordzie, ale wiadomo nerwy ponoszą, myślę że będzie z tym o wiele lepiej z biegiem czasu. Podobała mi się jazda z Zającem, on uważał na mnie, ja na niego do tego stopnia że się puszczało przed zakrętem widząc że jechał o wiele szybciej oczywiście do czasu aż odpalił turbo i mi znikł :D, Ludzie też wreszcie zaczynają (są wyjątki) zwracać uwagę na niebieskie flagi.

Pomysł który padł już po wyścigu na temat kar za wyprzedzanie na rozbiegówcę trzeba wdrążyć już na R1, niektórzy nie zwrócili uwagi że są nie w tym miejscu co powinni, ale jest to też wina tych którzy zaspali z ruszeniem. Może w takich przypadkach będzie trzeba prosić kolegę z pierwszej pozycji by zwolnił tak byśmy mogli się ustawić tak jak trzeba.

PC

Rig

Nick w ACC - R.Kowalski

Tomasz Klejnot

Tomasz Klejnot

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 86 postów
  • STEAM ID:fansimulator1985
  • Xbox Live:TomaszSkcePL
  • LokalizacjaMińsk Mazowiecki

Okiem debiutanta.
Q1 - pogoda że na sliki za ślisko a deszczowe się grzaly i nie było gdzie ich schłodzić. Pod koniec dopiero pojawiły się pierwsze kałuże ale to i tak w mojej sytuacji nie zmieniło nic. Brak tempa 
Q2- błąd z ograniczeniem prędkości i dyskwalifikacja. Niewiele to zmieniło i tak bym startował z P18
R1- plan był taki żeby nie przeszkadzać nikomu, nie rozbić się i uczuć się jazdy online. Przy formujacym zostałem trochę z tyłu pal licho i to się opłaciło. Widziałem tylko kurz i pył w jedynce. Przez chwilę nawet byłem 11. Potem się koledzy pozbierali i szybko odrobili straty. Nawet nie probowalem się bronić bo przy różnicy kilku sekund na okrążeniu to bez sensu. Skończyłem zdaje się 13. Brak tempa o widać ile do poprawy aby je zdobyć
R2-plan był taki sam jak w zakręcie nr 1. Tym razem jedynka przeszła bardziej spokojnie i cały czas okupowalem tyły. Ale tym razem opony nowe,ustawienia już na suchą nawierzchnie więc dłuższy czas miałem stawkę w zasiegu wzroku. Kolega z Hondy obrócił się udało się go ominąć, ktoś tam jeszcze też jakieś problemy miał. Wskoczyłem na P14. Potem siła wyższa ,wpadł szerszen panika w domu trzeba było walczyć z nim,uciekli mi wszyscy a po zwycięstwie nad szerszeniem i powrocie do ścigania za bardzo chciałem i delikatny pocałunek że ściana, uszkodzilem auto, 7 min do końca tempo spadło bardzo i jakoś się dokulałem do mety.
Podsumowanie = brak tempa powoduje że jadę jak samotny wilk w innej lidze, ale bedziemy próbować dalej. Dzięki wszystkim za wyścig, generalnie atmosfera bardzo dobra więc jak ktoś się zastanawia czy dołączyć to raczej zachęcam bo żałować nie będzie. 
Wysłane z mojego JSN-L21 przy użyciu Tapatalka

Użytkownik FanSimulator1985 edytował ten post 12 sierpień 2019 13:00

kovv@I

kovv@I

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 86 postów
  • LokalizacjaMysłowice

A jeszcze jedna rzecz mi się przypomniała: była tak jakby nieograniczona ilość kpl opon na nasz weekend wyścigowy, może warto by było pomyśleć o tym by wprowadzić np do 5 kpl - wtedy też trzeba by było myśleć o oponach (5kpl jest w karierze),  DrFugazi co o tym myślisz?

PC

Rig

Nick w ACC - R.Kowalski

LKRISS

LKRISS
  • STEAM ID:lkriss2
  • Origin ID:BOTAWP
  • Xbox Live:LKRISS22
  • Social Club:lkriss22
  • LokalizacjaWarszawa

R0 za wami? a ja sie zapytam gdzie bylo info ze R0 bylo rozegrane w ta niedziele bo w tym watku w pierwszym posice nie widze takiej daty, na stronie ROS rowniez nie widzialem wiec? 

SimRace Polska "Prędkość dźwięku to bardzo dziwna sprawa. Rodzice coś mówią jak masz 15 lat a dociera dopiero koło trzydziestki"
simr.pngbutton-4220-black.png

Rig

PC

:idea: Uzupełnij swój profil i podziel się ustawieniami z innymi

Tomasz Klejnot

Tomasz Klejnot

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 86 postów

R0 za wami? a ja sie zapytam gdzie bylo info ze R0 bylo rozegrane w ta niedziele bo w tym watku w pierwszym posice nie widze takiej daty, na stronie ROS rowniez nie widzialem wiec?

Jak nie ma informacji na ros? Była informacja od kilku dni tam.

LKRISS

LKRISS
  • LokalizacjaWarszawa

To albo u mnie sie nie wyswietla albo ja jej nie widzialem  :bezradny:

SimRace Polska "Prędkość dźwięku to bardzo dziwna sprawa. Rodzice coś mówią jak masz 15 lat a dociera dopiero koło trzydziestki"

Rig

PC

Tomasz Klejnot

Tomasz Klejnot

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 86 postów

To albo u mnie sie nie wyswietla albo ja jej nie widzialem :bezradny:

No patrz. Było info na pewno 0b140fd87e5331ca823804f8a3ff7bd1.jpg

kovv@I

kovv@I

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 86 postów
  • LokalizacjaMysłowice

https://republicofsi...ent/30?tab=info i na samym dole:

"Zaznaczam, że do wyścigu R1 mogą nastąpić jeszcze jakieś zmiany. Później już trzymamy się ustalonych zasad.

Zmiany, które nasunęły się nam po R0 zostały oznaczone podkreślonym tekstem w Regulaminie."

Nie ma się co martwić, punktacja z R0 nie będzie się liczyła do generalki ;)

PC

Rig

Nick w ACC - R.Kowalski

DrFugazi

DrFugazi

Zapaleniec

• Administrator Ligi
  • 1265 postów
  • STEAM ID:drfugazi
  • PSN id:drfugaz
  • LokalizacjaKatowice

W dzień wyścigu, czyli np. 11.08 dla R0 na Monzie o godzinie 19:30 zostanie uruchomiona 60 minutowa sesja FP, po czym nastąpi przełączenie do Q1, 5 minut przerwy i Q2. Sesje kwalifikacyjne oraz wyścigowe zostaną ustawione zgodnie z rozpiską godzinową ale ich czas zostanie skrócony o połowę i ustawiony mnożnik czasu x2. Oznacza to, że sesje kwalifikacyjne będą trwały tu po 10 minut, a sesje wyścigowe po 30 minut.

LKRISS przykro mi, że przegapiłeś wyścig, ale informacja była nawet w 1. poście tutaj na forum. Fakt, może trochę zczajona, a też z różnych powodów (niezależnych całkiem ode mnie) sezon na stronie ROS wystartował później niż miałem w założeniu. Ale widziałem Cię zapisanego jako 1. a wtedy już kalendarz wyścigów był podany na stronie.

Panowie, dziękuję za wczorajszy wyścig i liczne przybycie. Jest szansa, że następnym razem nie pomieścimy się na jednym serwerze więc Prekwalifikacje w jakiejś formie na pewno wystąpią. Dziś odpalam serwer o 19:00 i wprawdzie jest wyścig Amatorek ale jak ktoś chętny to może wcześniej coś potrenować. To co nam się nasunęło przed, w trakcie oraz po R0 zostało dopisane do regulaminu i wyróżnione podkreśleniem. Chciałbym też zwrócić uwagę na ograniczenie słownictwa oraz pretensjonalnego tonu na kanale głosowym, bo ja rozumiem frustrację po strzale na T1 ale nie należy zakładać, że ktoś zrobił to specjalnie ani podnosić zbytnio głosu. Szczególnie, że są też z nami zawodnicy nie mówiący po polsku, którzy wychwycą głównie irytację i wulgaryzmy.

Racing! Because football requires only one ball.
http://hayabusa.eu.org/

PC

Rig

LKRISS

LKRISS
  • LokalizacjaWarszawa

Zagladalem na strone ROS ale nawet w zapisach bylam tylko 1 wiec sie zdziwilem i pomyslalem, ze pewnie wyscig dopiero gdzies w polowie sierpnia tak to bym wczoraj dolaczyl. Dobra nie ma co drazyc tematu. Wracam z wakacji to od wrzesnia dolacze bo mam juz wszystkie skile wymagane zaliczone. 

Rig

PC

Baron

Baron

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 98 postów
  • STEAM ID:Baron64PL

Panowie w grze mozna zmienic nick bez problemu w zwiazku z tym prosba i propozycja moze da rade zeby to jakos poukladac i zeby nick w grze byl taki jak na forum albo na ROS ..Fansimulator jaki Ty masz na przyklad nick w grze (bez urazy uzylem  Twojego nicka jako przykladu tylko) ? Na ROS nie ma nikogo o takim nicku zarejestrowanego , wczoraj w wyscigu tez sobie nie przypominam ..a poniewaz nie znamy sie zbyt dlugo niektorzy przynajmniej ..skad mam wiedziec z kim rozmawiam czy pisze .. ?
P.S.
Nie wspomne juz ze na Discordzie nicki tez czesto sa jeszcze inne u niektorych ;) ;) :) :)

Użytkownik Baron edytował ten post 12 sierpień 2019 13:57

Tomasz Klejnot

Tomasz Klejnot

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 86 postów

Panowie w grze mozna zmienic nick bez problemu w zwiazku z tym prosba i propozycja moze da rade zeby to jakos poukladac i zeby nick w grze byl taki jak na forum albo na ROS ..Fansimulator jaki Ty masz na przyklad nick w grze (bez urazy uzylem  Twojego nicka jako przykladu tylko) ? Na ROS nie ma nikogo o takim nicku zarejestrowanego , wczoraj w wyscigu tez sobie nie przypominam ..a poniewaz nie znamy sie zbyt dlugo niektorzy przynajmniej ..skad mam wiedziec z kim rozmawiam czy pisze .. ?
P.S.
Nie wspomne juz ze na Discordzie nicki tez czesto sa jeszcze inne u niektorych ;) ;) :) :)

Steam - fansimulator1985 

ROS - kierowca fansimulator1985 imię nazwisko Tomasz Klejnot. 

discord - FanSimulator1985 [Tomasz Klejnot]

ACC - Tomasz Klejne pseudonim KLEJNOT

Zdaje się że wszystko spójne u mnie  :?  :?  :?  :?

Użytkownik FanSimulator1985 edytował ten post 12 sierpień 2019 14:08

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: online, LIGA

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych