Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Wiadomość powitalna SIMRACE.PL
Zarejestruj się by zyskać dostęp do wszystkich funkcji strony, pytaj, czatuj, udzielaj się na forum. Po prostej rejestracji zyskasz dostęp do pełnych treści oraz kontakt ze społecznością SimRace.pl Wiadomość tylko dla niezarejestrowanych, ZAPRASZAMY!
Logowanie Utwórz konto
Zdjęcie

Competizione GT World Challenge

online LIGA

126 odpowiedzi w tym temacie

kovv@I

kovv@I

Forumowicz

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 65 postów
  • STEAM ID:kovvaI
  • LokalizacjaMysłowice

Wiem, ale z tego co kojarzę, od dłuższego czasu co poniektórzy narzekają na to że wystarczy wjazd w zad, i SA dużo leci.

Edit----

Po patchu jeszcze nie jeździłem, sprawdzałem tylko poziom SA, może w końcu dziś uda mi się polatać, wtedy sprawdzę na własnej skórze co się dzieje.

A jak nie, to dopiero w niedziele :)

Użytkownik kovv@I edytował ten post 19 wrzesień 2019 14:22

PC

Rig

Nick w ACC - R.Kowalski

SebaOnePL

SebaOnePL

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 134 postów

Wczoraj wieczorem wymieniłem 3/4 kompa, żeby ACC działało w 60 klatkach i od razu wbiłem na serwer.
Niestety w wynikach prekwalifikacji https://republicofsi...rs.com/race/396nie ma moich okrążeń.
Czy ktoś z administracji ma możliwość zerknąć czy gdzieś te moje okrążenia widać bo chciałbym wystartować, a nawet nie wiem ile okrążeń mi zaliczyło.

shogel

shogel

Zapaleniec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1004 postów
  • LokalizacjaPruszcz Gdański

Niestety nie pojadę w niedzielę ze względu na kontuzję. Zastanawiam się  - czy będzie jakaś relacja z wyscigu? BO jak ma byc to bym się może dołaczyć jako komentator?

ASUS GL502V (i7-7700HQ, GTX1070)

DrFugazi

DrFugazi

Zapaleniec

• Administrator Ligi
  • 1237 postów
  • STEAM ID:drfugazi
  • PSN id:drfugaz
  • LokalizacjaKatowice

Czy ktoś z administracji ma możliwość zerknąć czy gdzieś te moje okrążenia widać bo chciałbym wystartować, a nawet nie wiem ile okrążeń mi zaliczyło.

Jaką masz nazwę na ROS, ewentualnie Steam GUID mi podeślij tu lub na Discord, bo nie widzę żadnego SebaOnePL w zapisach. I napisz jakim autem jeździsz i czy to samo masz wybrane.

Zastanawiam się - czy będzie jakaś relacja z wyscigu? BO jak ma byc to bym się może dołaczyć jako komentator?

Raufa nie ma, ja też nie wiem czy będę więc nie mogę obiecać, że będzie stream. Jak coś będę wiedział to będę Cię łapał.

W międzyczasie ściągnij to i spróbuj się pobawić jak to działa:
https://www.racedepa...director.27014/

Racing! Because football requires only one ball.
http://hayabusa.eu.org/

PC

Rig

shogel

shogel

Zapaleniec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1004 postów
  • LokalizacjaPruszcz Gdański

Nie starczy mi dziś neistety na to czasu. Jedynie na podczepkę bym zdążył, ale teraz to nawet to nie jest już pewne :(  Dzieki za link, na pewno wcześniej czy później obczaję.

ASUS GL502V (i7-7700HQ, GTX1070)

DrFugazi

DrFugazi

Zapaleniec

• Administrator Ligi
  • 1237 postów
  • STEAM ID:drfugazi
  • PSN id:drfugaz
  • LokalizacjaKatowice

Link do OnBoardu mojego:

Racing! Because football requires only one ball.
http://hayabusa.eu.org/

PC

Rig

kovv@I

kovv@I

Forumowicz

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 65 postów
  • STEAM ID:kovvaI
  • LokalizacjaMysłowice

Dobry wyścig za nami. Wyrównane tempo w przypadku środka i końca stawki, przez co wiele się działo.

Szkoda naszego kolegi Brazylijczyka, widać było że to ścisła czołówka, ale niestety z powodu pingu zepsuł rozgrywkę co poniektórym i postanowił opuścić rozgrywkę.

stillG, przepraszam za jazdę na suwak :P opóźniłem hamowanie i nie umiałem uniknąć kontaktu, mam nadzieje że nie poturbowałem Cie za bardzo. Koniec końców zła karma wraca i skończyłem za Tobą pierwszy wyścig ;)

Turbo, nie potrafię w ten zakręt wejść tak szybko jak inni, stąd musiałeś być zaskoczy tak wczesnym hamowaniem :)

Gdy tempo jest tak wyrównane jedzie się pod niezłą presją, pomiędzy chyba sześcioma zawodnikami była łącznie bardzo mała różnica (8s?).

Więc jak dla mnie wyścig rewelacja, dobrze że na qwali zorientowałem się że mam coś nie tak z ciśnieniem w kołach 22,1 - a nie wiedziałem dlaczego tak odstawałem na preq i masowo łapałem kapcie :)

Już nie mogę się doczekać kolejnego wyścigu, w końcu dwa tory które mi bardziej leżą :)

PS. nie ma to jak pisać posta po 05:00, ale jeszcze przed kawą :)

Użytkownik kovv@I edytował ten post dziś, 10:03

PC

Rig

Nick w ACC - R.Kowalski

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: online, LIGA

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych