Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Wiadomość powitalna SIMRACE.PL
Zarejestruj się by zyskać dostęp do wszystkich funkcji strony, pytaj, czatuj, udzielaj się na forum. Po prostej rejestracji zyskasz dostęp do pełnych treści oraz kontakt ze społecznością SimRace.pl Wiadomość tylko dla niezarejestrowanych, ZAPRASZAMY!
Logowanie Utwórz konto
Zdjęcie

Competizione 2019 Championship - REGULAMIN i dyskusja

- - - - - LIGA online

97 odpowiedzi w tym temacie

Plupi

Plupi

Entuzjasta

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 605 postów
  • LokalizacjaPrehoryłe
ION zrobił aż 29 okrążeń i też jest nieobecny, dziwna sprawa.

Nieobecny - nie zaznaczył obecności w wyścigu. Przed wyścigiem trzeba na stronie zgłosić obecność. Czy zgłosił obecność, a mimo to ma status "nieobecny"?

Aktualnie zapisanych jest 77 os. z czego w 1 rundzie odbędą się 2 wyścigi na serwerach Platinum oraz Gold do których zakwalifikowało się 47 graczy.

Czy wyniki preq są już ostateczne? Bo wygląda, że coś tam jeszcze się zmienia - rano było rzeczywiście 47 zakwalifikowanych, teraz jest 46.

Użytkownik Plupi edytował ten post 10 listopad 2019 13:11

LKRISS

LKRISS
  • STEAM ID:lkriss2
  • Origin ID:BOTAWP
  • Xbox Live:LKRISS22
  • Social Club:lkriss22
  • LokalizacjaWarszawa

Tak link do transmisji ponizej

SimRace Polska "Prędkość dźwięku to bardzo dziwna sprawa. Rodzice coś mówią jak masz 15 lat a dociera dopiero koło trzydziestki"
simr.pngbutton-4220-black.png

Rig

PC

:idea: Uzupełnij swój profil i podziel się ustawieniami z innymi

ion1914

ion1914

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 307 postów
  • STEAM ID:ion1914
  • LokalizacjaLodz

ION zrobił aż 29 okrążeń i też jest nieobecny, dziwna sprawa

Hej,

Nie zaznaczyłem obecności, nie było jak pojechać, ale okrążenia zrobiłem, tak na wszelki wypadek:) 

PC

Rig

me2slow

me2slow

ex.Kowalski

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 790 postów
  • LokalizacjaWarszawa. Bournemouth
Nic nie wiedziałem że trzeba kliknąć gdzieś obecność, myślałem że wymaganych czystych okrążeń nie zrobiłem... lol. A taki fajny wyścig był. Transmisja bez pro komentatora jak np rauf, to już nie to niestety. Dlaczego rauf czy inni już nie komentują? Co się stało? Wartość takiej transmisji bez komentatora jest nieporównywalnie niższa. No cóż, widocznie czasy się zmieniły. Za to video Plupiego z onboardu było wyśmienite, ale to już z innych powodów :)

stas

stas

Forumowicz

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 71 postów
  • LokalizacjaBydgoszcz

Kometarz był całkiem spoko :) Jak dziś oglądałem streama to nawet miałem swoje 5 minut :D

PC

Rig

Panjapa22

Panjapa22

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 340 postów
  • LokalizacjaWrocław

Ja bym mial tylko mala prozbe do organizatorow. Jesli jest mozliwosc to prosilbym o niezostawianie samemu sobie serwerow nizszych niz Platyna. Wiadomo ze tam jada najszybsi ale na Gold dzialy sie cuda wianki i przydalby sie ktos z wieksza wladza zeby podczas wyscigu kogos pouczyc/uciszyc/wywalic itp. Jesli jest za malo adminow to chetnie pomoge w sprawach organizacyjnych etc i bym mogl pomoc przy przynajmniej 1 serwerze (na ktorym sam bede jechac)

Rig

PC

DrFugazi

DrFugazi

Zapaleniec

• Administrator Ligi
  • 1283 postów
  • STEAM ID:drfugazi
  • PSN id:drfugaz
  • LokalizacjaKatowice

Nieobecny - nie zaznaczył obecności w wyścigu. Przed wyścigiem trzeba na stronie zgłosić obecność.

Dokładnie tak jest. Oprócz zrobienia wymaganych okrążeń należy zaznaczyć czy sie pojedzie w wyścigu czy nie, bo może być tak, że na dzień przed wyścigiem okaże się, że nie jedziesz więc po co zajmować slot na serwerze. Lista startowa tworzona jest w dzień wyścigu.

Czy wyniki preq są już ostateczne? Bo wygląda, że coś tam jeszcze się zmienia - rano było rzeczywiście 47 zakwalifikowanych, teraz jest 46.

A to właśnie ja się wypisałem bo się okazało, że nie pojadę.

Nie zaznaczyłem obecności, nie było jak pojechać, ale okrążenia zrobiłem, tak na wszelki wypadek:)

I to jest słuszna postawa ;)

Nic nie wiedziałem że trzeba kliknąć gdzieś obecność, myślałem że wymaganych czystych okrążeń nie zrobiłem... lol. A taki fajny wyścig był.

Taki duży przycisk jest na stronie, jak żeś to przegapił to nie wiem ;)

Dlaczego rauf czy inni już nie komentują? Co się stało?

Rauf miał jakiś wyjazd akurat w ten weekend, obiecał że przynajmniej do końca roku kolejne rundy już będzie komentował. Ale LKRISS przejął funkcję i chyba też sobie nieźle radził, oglądałem live, choć nie całość.

Ja bym mial tylko mala prozbe do organizatorow. Jesli jest mozliwosc to prosilbym o niezostawianie samemu sobie serwerow nizszych niz Platyna.

Turbo był na Goldzie i miał prawa admina, ale czy był na disco i reagował to już nie wiem. Panjapa22 jak jesteś chętny do pomocy to się zgłoś do mnie na Disco.

Racing! Because football requires only one ball.
http://hayabusa.eu.org/

PC

Rig

Panjapa22

Panjapa22

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 340 postów
  • LokalizacjaWrocław

Ok zglosze sie. Raczej nie byl na ts bo mysle ze by zareagowal. Mielismy jednego skoczna z 280 pingu ktory juz zalatwil dzwona dla calego peletonu na 1 zakrecie, krzyczenie na disco, i mase nieobecnych. Przydaloby sie to ogarnac. Dzisaj postaram sie zagadac do Ciebie

Rig

PC

shogel

shogel

Zapaleniec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1034 postów
  • LokalizacjaPruszcz Gdański

Dajcie Lkrissowi spokój. Chłopak miał streamowy debiut, stresował się zapewne i chwała mu za to, że w ogóle mu się chciało. Co to za komentarz w ogóle , że mało profesjonalnie. ZAJEBIŚCIE PROFESJONALNIE! :D  No może można parę (lub parenaście) rzeczy poprawić, ale to już inna kwestia :P 

Dzięki Lkriss :okok:

ASUS GL502V (i7-7700HQ, GTX1070)

kovv@I

kovv@I

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 99 postów
  • STEAM ID:kovvaI
  • LokalizacjaMysłowice

Jaki by nie był, to trzeba mu za to podziękować, własnym kosztem (rezygnacja z wyścigu) postanowił uszczęśliwić widownie :) 

POLAĆ MU! :)

PC

Rig

Nick w ACC - R.Kowalski

LKRISS

LKRISS
  • STEAM ID:lkriss2
  • Origin ID:BOTAWP
  • Xbox Live:LKRISS22
  • Social Club:lkriss22
  • LokalizacjaWarszawa

Ja to walczyłem nie tylko z debiutem w ACC jako TV streamer ale również z temp mojego procka. Cały ten streaming wisił na włosku bo moje CPU skakało do 93C! Rozwiązniem okało sie postawieni potężnej dawki chłodzenia  :lol: ale zadziałało. 

Załączony plik  WhatsApp Image 2019-11-10 at 19.36.08.jpeg   73,69 KB   11 Ilość pobrań

SimRace Polska "Prędkość dźwięku to bardzo dziwna sprawa. Rodzice coś mówią jak masz 15 lat a dociera dopiero koło trzydziestki"
simr.pngbutton-4220-black.png

Rig

PC

:idea: Uzupełnij swój profil i podziel się ustawieniami z innymi

kovv@I

kovv@I

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 99 postów
  • STEAM ID:kovvaI
  • LokalizacjaMysłowice

Kliny z drugiej strony obudowy były? :D

Użytkownik kovv@I edytował ten post 12 listopad 2019 18:48

PC

Rig

Nick w ACC - R.Kowalski

me2slow

me2slow

ex.Kowalski

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 790 postów
  • LokalizacjaWarszawa. Bournemouth

Kapuję, myślałem że chłopaki coś tam od czasu do czasu powiedzą a Ty tylko odpaliłeś streama. W sumie to tylko parę minut oglądałem bo ciągle jakieś stop klatki były więc sobie darowałem. Jak się potem rozkręciło to super. Mi to ciekły metal bardzo pomógł w chłodzeniu procka, jak i czyste radiatory no i wysokiej klasy wiatraki a mam ich dwa na radiatorze od procka.

Plupi

Plupi

Entuzjasta

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 605 postów
  • LokalizacjaPrehoryłe

Gdzie można zobaczyć czy i jakie incydenty były zgłaszanie z pierwszej rundy?

Na stronie jest niby link do incydentów: https://republicofsi...e/451/incidents

Ale pokazuje się po nim lista jakiś 290 incydentów, które nie wyglądają aby miały z ligą na ACC cokolwiek wspólnego.

Użytkownik Plupi edytował ten post 13 listopad 2019 23:46

Szumpeter

Szumpeter

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 419 postów
  • LokalizacjaOlsztyn

Bo to był piękny, czysty wyścig ;) Po Brands Hatch temat będzie pękał w szwach.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: LIGA, online

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych