Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Wiadomość powitalna SIMRACE.PL
Zarejestruj się by zyskać dostęp do wszystkich funkcji strony, pytaj, czatuj, udzielaj się na forum. Po prostej rejestracji zyskasz dostęp do pełnych treści oraz kontakt ze społecznością SimRace.pl Wiadomość tylko dla niezarejestrowanych, ZAPRASZAMY!
Logowanie Utwórz konto
Zdjęcie

Competizione 2019 Championship - REGULAMIN i dyskusja

- - - - - LIGA online

97 odpowiedzi w tym temacie

kovv@I

kovv@I

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 99 postów
  • STEAM ID:kovvaI
  • LokalizacjaMysłowice

Frekwencja niezła, więc zapowiada się spory tłok na serwerach, oby jak najmniej incydentów  :)

Ciekaw jestem ile osób zrobiło pełny 30min przejazd na komplecie opon, a ilu skoncentrowało się na hotlapie. Gdy już miałem bezpieczny czas to skoncentrowałem się na długich przejazdach zdziwiony jak szybko lecą mi opony. Mam nadzieje że dojadę bez niespodzianek do mety :)

PC

Rig

Nick w ACC - R.Kowalski

LKRISS

LKRISS
  • STEAM ID:lkriss2
  • Origin ID:BOTAWP
  • Xbox Live:LKRISS22
  • Social Club:lkriss22
  • LokalizacjaWarszawa

No to ja tylko informacyjnie bo do 2 rundy wejscie na platyne dalo rowne 102% czasu winnera z preQ. 

SimRace Polska "Prędkość dźwięku to bardzo dziwna sprawa. Rodzice coś mówią jak masz 15 lat a dociera dopiero koło trzydziestki"
simr.pngbutton-4220-black.png

Rig

PC

:idea: Uzupełnij swój profil i podziel się ustawieniami z innymi

LKRISS

LKRISS
  • LokalizacjaWarszawa

Lecimy z preQ do 3 rundy.

Wg. moich wyliczen limit czasu dajacy wejscie na serwer platyny to zbicie rownych 2 min.

A precyzyjniej to moze nawet 2:00.225?  Taki aktualnie wynik daje magiczne 101.7% najlepszego czasu, ktory oczywisie moze sie jeszcze zmienic?

SimRace Polska "Prędkość dźwięku to bardzo dziwna sprawa. Rodzice coś mówią jak masz 15 lat a dociera dopiero koło trzydziestki"

Rig

PC

kovv@I

kovv@I

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 99 postów
  • LokalizacjaMysłowice

Ostatnie nie trafiłem :P

Ale wiem że są osoby które wykręcą na preq 01:57:xxx, tak więc myślę że średnia 59 będzie potrzebna na wejście na platynę :)

PC

Rig

Nick w ACC - R.Kowalski

stas

stas

Forumowicz

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 71 postów
  • LokalizacjaBydgoszcz

Po za tym nie można zapominać, że co rundę pojawia się nowe "nazwisko" w czołówce ;)

PC

Rig

LKRISS

LKRISS
  • LokalizacjaWarszawa

Tez racja wiec ma mamy juz limit 101.7% czasu najlepszego podbity do 1:59.669  :D

Rig

PC

LKRISS

LKRISS
  • LokalizacjaWarszawa

Informacyjnie

100 zawodnik zapisany! Wiec mamy nowy rekord w lidze ACC  :brawo:

Rig

PC

stas

stas

Forumowicz

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 71 postów
  • LokalizacjaBydgoszcz

Już teraz na Preq zapełniony jest jeden serwer. Może się okazać konieczne uruchomienie serwera Silver ;)

PC

Rig

kovv@I

kovv@I

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 99 postów
  • LokalizacjaMysłowice

Wczoraj późnym wieczorem miałem piękne kółko, szykowało się niskie 59, cały podjarany że wyprzedzę Stasia (nie wiem dlaczego, ale może dlatego że zawsze zdarza się nam być blisko siebie), przedostatni zakręt za szeroko, ostatni nawrót i bączek :D jakiż to ja bylem wściekły na siebie :D po raz pierwszy udało mi się sensownie przejechać pierwszy sektor, dziś podejmę drugą próbę :)

Co do ilości osób, czym więcej tym lepiej :)

PC

Rig

Nick w ACC - R.Kowalski

ion1914

ion1914

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 307 postów
  • STEAM ID:ion1914
  • LokalizacjaLodz
Nie stało się przypadkiem tak że wszyscy zostali zapisani "z automatu"? Ja się nie zapisałem, a mam przydzieony serwer, więc coś tu zdecydowanie nie gra.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

PC

Rig

kovv@I

kovv@I

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 99 postów
  • LokalizacjaMysłowice

Coś ostatnio strona ROS borykała się z problemami, może jest to następstwo tych problemów że z automatu Ci włączyło uczestniczenie?

PC

Rig

Nick w ACC - R.Kowalski

Baron

Baron

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 109 postów
  • STEAM ID:Baron64PL

A ja mam inna sytuacje zapisany jestem od dawna a dzisiaj wszedlem  zobaczyc  jak to wyglada z czasami i niespodzianka  jestem NIBY niezgloszony ... ciekawe jakis problem jest ze strona ? A pod moim czaem widnieje niezgloszony ? Ktos  cos wie co sie stalo ?

Użytkownik Baron edytował ten post 30 listopad 2019 14:51

sebaws

sebaws

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 11 postów
  • STEAM ID:sebaws
  • PSN id:sebaws
  • LokalizacjaWarmińsko-mazurskie, Olsztyn

zaloguj sie ponownie na stronie ROS. Parę  osób do nas dołączy z PS4. W tym tygodniu 4 osoby kupiły PC  i są zachwyceni ACC . Powiększy nam się grono wyścigowe ;)   :haha:

LKRISS

LKRISS
  • LokalizacjaWarszawa

Tez racja wiec ma mamy juz limit 101.7% czasu najlepszego podbity do 1:59.669  :D

W sumie to kolejny raz moje wyliczenia co do kwalifikacji na serwer platyny niemal idealne  :icon_rotfl:  - ostatni czas w platynie to PAUL "TURBO" REES - 01:59.634

Rig

PC

LKRISS

LKRISS
  • LokalizacjaWarszawa

Czas na forecast dla preQ 4 rundy na torze Misano.

Tor ma kilka mocno techniczyc sekcji. Szczegolnie poczatek zakrety 1-7 czy tez sama koncowka od wejscia w nawrot Curva del Carro do 2 ostatnich. Na filmie ponizej widac idealna linie jazdy i czas 1:33.78. U nas aktualnie thebesciak ma czas 1:33.831 a wiec prawie, prawie  :D

Mysle ze czas na poziomie okolo 1.35.730 powienie dac wejscie na platyne. To co? do dziela! 

wiecej o samym torze mozna poczytac na stronce

https://www.racingci...aly/misano.html

Rig

PC

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: LIGA, online

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych