Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Wiadomość powitalna SIMRACE.PL
Zarejestruj się by zyskać dostęp do wszystkich funkcji strony, pytaj, czatuj, udzielaj się na forum. Po prostej rejestracji zyskasz dostęp do pełnych treści oraz kontakt ze społecznością SimRace.pl Wiadomość tylko dla niezarejestrowanych, ZAPRASZAMY!
Logowanie Utwórz konto
Zdjęcie

Competizione 2019 Championship - REGULAMIN i dyskusja

- - - - - LIGA online

97 odpowiedzi w tym temacie

Szumpeter

Szumpeter

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 419 postów
  • LokalizacjaOlsztyn

Drogi LKRISSie,

zacząłem jeździć jako Kamil Kaczyński, ale po drugim wyścigu zmieniłem na Kamil Szumpeter, żeby łatwiej było się zidentyfikować z nickiem z forum.

stas

stas

Forumowicz

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 71 postów
  • LokalizacjaBydgoszcz

Na Ciebie jest jedno zgłoszenie za kolizje z stillG.
Na discordzie wyskoczyło Ci powiadomienie o karze?

Użytkownik stas edytował ten post wczoraj, 10:15

PC

Rig

Szumpeter

Szumpeter

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 419 postów
  • LokalizacjaOlsztyn

Przyznaję bez bicia, że Discorda nie sprawdzałem. Kolizja ze stillGiem jest w całości moją winą i karę przyjmuję. Zniszczyłem mu wyścig gdy po wjeździe 2wide w zakręt byłem po zewnętrznej, bałem się że się razem nie zmieścimy i zamiast odpuścić gaz, odpuściłem skręt kierownicy i wyjechałem poza tor. Poza torem nie odpuściłem i byliśmy na równej wysokości gdy wracałem na tor. Jako że Silverstone jest szeroki myślałem, że mam więcej miejsca na powrót, okazało się że miejsca starczyło na szerokość auta. Przy powrocie dodatkowo uciekł mi nieco tył i wracając wjechałem wprost w stillGa. Kontakt nie był mocny (bo zabrakło mi dosłownie kilku centymetrów), ale poważny w skutkach. Mi się nic strasznego nie stało, natomiast stillG stracił panowanie nad autem i uderzył w ścianę. Miał po wyścigu.

W pełni moja wina i odpowiedzialność, choć kontakt był do uniknięcia przez stillGa, gdyby zostawił mi więcej miejsca. Nie musiał tego zrobić i nie zrobił. Żałuję, że nasza walka się tak skończyła, bo ścigało się bardzo przyjemnie. 

StillG przepraszam.

LKRISS

LKRISS
  • STEAM ID:lkriss2
  • Origin ID:BOTAWP
  • Xbox Live:LKRISS22
  • Social Club:lkriss22
  • LokalizacjaWarszawa

To chyba zamyka temat i wszystko wyjasnione. Niestety zmieny nazw w trkacie sezonu nie ulatwiaja zadania z identyfikacja klientow zglaszanych w panelu ROS.

SimRace Polska "Prędkość dźwięku to bardzo dziwna sprawa. Rodzice coś mówią jak masz 15 lat a dociera dopiero koło trzydziestki"
simr.pngbutton-4220-black.png

Rig

PC

:idea: Uzupełnij swój profil i podziel się ustawieniami z innymi

Szumpeter

Szumpeter

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 419 postów
  • LokalizacjaOlsztyn

To żeście mnie ładnie za jeden kontakt 56 pkt pokarali ;) No nic, obiecuję więcej nie zmieniać nazwy zawodnika i ostrożniej wracać na tor.

stillG

stillG

Amator

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 47 postów
  • LokalizacjaEłk

W pełni moja wina i odpowiedzialność, choć kontakt był do uniknięcia przez stillGa, gdyby zostawił mi więcej miejsca. Nie musiał tego zrobić i nie zrobił. Żałuję, że nasza walka się tak skończyła, bo ścigało się bardzo przyjemnie.

Na radarze zobaczyłem, że wyjechałeś poza tor. Nawet przez chwilę nie pomyślałem, że w wrócisz tak szybko, więc jechałem linią wyścigową i nie widziałem, że wjeżdżasz na tor. Po wypadnięciu z toru nie wjeżdża się na niego z taką prędkością no chyba, że nikogo na radarze ani w lusterkach nie widać. Było minęło, spoko jest.

DrFugazi

DrFugazi

Zapaleniec

• Administrator Ligi
  • 1283 postów
  • STEAM ID:drfugazi
  • PSN id:drfugaz
  • LokalizacjaKatowice

Jak wejdziesz w generalkę i klikniesz na siebie, to otrzymasz taką informację. Generalnie są ustalone punkty za poszczególne przewinienia i oznacza się to przy zgłaszaniu. Sędziowie oceniają czy faktycznie tak było i przyznają lub modyfikują dane punkty. Dostałeś tak dużo, bo w Platynie jest jeszcze odpowiedni mnożnik, bo też i dużo punktów dostaje się za miejsce.

Załączony plik  Kary.JPG   55,54 KB   5 Ilość pobrań

Racing! Because football requires only one ball.
http://hayabusa.eu.org/

PC

Rig

LKRISS

LKRISS
  • STEAM ID:lkriss2
  • Origin ID:BOTAWP
  • Xbox Live:LKRISS22
  • Social Club:lkriss22
  • LokalizacjaWarszawa

Ogolnie bardzo fajnie i czytelnie jest to oprogramowane ale fakt iz trzeba sie z tym interfejsem na ROS zapoznac i polubic 

SimRace Polska "Prędkość dźwięku to bardzo dziwna sprawa. Rodzice coś mówią jak masz 15 lat a dociera dopiero koło trzydziestki"
simr.pngbutton-4220-black.png

Rig

PC

:idea: Uzupełnij swój profil i podziel się ustawieniami z innymi

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: LIGA, online

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych