Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Wiadomość powitalna SIMRACE.PL
Zarejestruj się by zyskać dostęp do wszystkich funkcji strony, pytaj, czatuj, udzielaj się na forum. Po prostej rejestracji zyskasz dostęp do pełnych treści oraz kontakt ze społecznością SimRace.pl Wiadomość tylko dla niezarejestrowanych, ZAPRASZAMY!
Logowanie Utwórz konto
Zdjęcie

NIGHT RIDERS: Poznaj klubowiczów Night Riders

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

siniak

siniak

Szara Eminencja Night Riders

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1369 postów
  • PSN id:siniak
  • LokalizacjaKraków

Na wasze życzenie dział, w którym (dosłownie) możemy pokazać swoje prawdziwe oblicze ;)

W skrócie - ładnie się przedstawiamy przed milionami słuchaczy :P

W tym wątku dodajemy tylko i wyłącznie posty w których się przedstawiamy (czyli na każdego klubowicza jeden post), nie komentujemy czyichś postów itp. do dyskusji zapraszam do wątku "Pogaduchy"

Na początek ja dam przykład, pozostałych śmiałków proszę o stosowanie się do tego schematu

Najpierw fotaaa :)

Załączony plik  wypchanepotworki_12.jpg   20,4 KB   9 Ilość pobrań :D

Nazwa własna: Dominik
Nick z PSN: siniak
Rok produkcji: 1978
Miejsce stałego garażowania: Kraków
Ulubione auta: JDM, Skyline R34, BMW E92, Lotus Elise, dobra i niech będzie ten GTR też ;)

Ach i moja najstarsza miłość - Volvo 480!
Zainteresowania: Dobre kino, inteligentna muza, góry (w sensie łażenie) no i granie na PS3 :mrgreen:
Ulubione gry na PS3: Seria GT (to wiadomo ;) ), ICO, MGS4, Burnout Paradise, seria Uncharted, Tomb Raider

Status NR: Aktywny klubowicz :okok:

Dołączona grafika

Campo

Campo

Entuzjasta

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 637 postów
  • STEAM ID:Campo
  • LokalizacjaWrocław

Cześć :)

To ja:

IMGA0395.jpg?psid=1

Imię: Piotr

Nick z PSN: ciuciuchance (po naszych dwóch kotkach: Ciuciu i Chance  :D )

Rok urodzenia: 1979

Stan cywilny: żonaty od 08.2014  :happy:

Ulubione auta: włoskie (Alfy, Lancie), amerykańskie (dudniące V8!), lata 80/90. Mam alergię na diesla.

Zainteresowania: wszystkiego po trochę - motoryzacja, rajdy, od czasu GT wyścigi, muzyka, książka, podróże, rower. Gry? Od niedawna :).

Ulubione gry na PS3: GT6, potem długo długo nic i następnie sandboksy, skradanki, snajperskie (Sniper Elite, FarCry3 ze snajperką i tłumikiem, Assasin Creed ze snajperką i... a nie, rzeczywiście, tu snajperki nie ma :D).

Życiorys w GT? Krótki - w ogóle moja historia z grami jest krótka i słaba - na piecu praktycznie nie grałem (trzy części Modern Warfare, zwłaszcza misje ze snajperką i tłumikiem  :mrgreen: , jakiś stary Wolf, coś starego z serii Elder Scroll ze snajperką i tłumikiem :mniam: ), zawsze coś tworzyłem (demoscena), aż nagle jakies 1,5 roku temu coś mnie tknęło i moją lubą namówiłem na zakup PS3 - średnio mając pojęcie w ogóle w co można sobie pograć. Okazało się, że gry zrobiły się ciekawe, niesamowicie graficznie dopracowane, dźwiękowo, muzycznie i często scenariuszowo - pierwsza liga. I któregoś dnia... GT5... Pomyśleć, że jeszcze 1,5 roku temu nie wiedziałem nawet, że istnieje coś takiego jak kierownica z FFB, że istnieje coś lepszego, niż zręcznościowy NFS, że istnieje świat symulatorów, wyścigów, rewelacyjnej zabawy... czad :) wpadłem po szyję :)

Aha i żeby nie było, Tomb Raider, ten ostatni - świetna gra! 

Status NR: Nieaktywny klubowicz

SzczwanyGapa

SzczwanyGapa

Szef Night Riders

• Administrator Ligi
  • 1310 postów
  • PSN id:p_kwiatek
  • LokalizacjaZegrze Płd.

To i ja się przywitam :)

316247_245576542145763_6651413_n.jpg?oh=
(zdjęcie z 2008 - nie mam aktualniejszego)

Imię: Paweł
Rok urodzenia: 1980

Żonaty od sierpnia 2008, dwójka dzieci :)

Ulubione auta: Nissan R34, Ferrari F40, praktycznie wszystkie Hondy.

Zainteresowania: gry wideo, kino klasy B, muzycznie to głównie The Prodigy, muzyka elektroniczna, ale posłucham też rocka, rapu, metalu i disco polo nawet. 

Ulubione gry na PS3: seria God of War, seria MGS, seria Uncharted, seria Assassin's Creed, seria Elder's Scrolls, Carmageddon. Jeszcze seria Resident Evil.

Gran Turismo wciągnęło mnie od trzeciej części, była to pierwsza gra jaką kupiłem na PS2 i ta gra oraz WRC4 (też na PS2) zachęciła mnie do zakupu kierownicy. W GT3 dużo czasu poświęciłem na tuning R34, korzystając wyłącznie z poradnika co za co odpowiada. Później trochę kręciłem się online w Grida na PC, ale gra obsługiwała kierownicę po macoszemu i to nie było to. Na PS3 zacząłem od GT5 Prologue (który kupiłem parę miesięcy przed zakupem konsoli) i zakup kolejnych części był tylko formalnością.

lauda86

lauda86

Dyskutant

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 202 postów
  • STEAM ID:Nie pamiętam
  • PSN id:lauda86
  • LokalizacjaSyreni Gród

Służbowo to wyglądam tak:

1796427_852890321408753_5139635970558930

Prywatnie natomiast tak:

10630691_811271948903924_112664002535317

Imię: Mikołaj

Rok urodzenia wielkich katastrof czyli 1986.

Miejsce pomieszkiwania: Legionowo (obecnie Kałyszn pod Legionowem).

Ulubione auta: Wszelkiej maści Japońszczyzna. Od midget-a po LFA.

Zainteresowania: Modelarstwo, rowery, motoryzacja no i trochę od czasu do czasu pogram. Filmy. Lubię też książki głównie z serii "Metro", oraz słuchać muzyki.

Ulubione gry: Seria GT, seria God of War, seria Uncharted, LoL, Diablo i nie wiem co jeszcze.

M-Michalczyk

M-Michalczyk

Pro Driver

• Użytkownicy
  • Pip
  • 16 postów
  • PSN id:M-Michalczyk
  • LokalizacjaGreen Hell

Numer identyfikacyjny pojazdu: Mariusz

Nick z PSN: M-Michalczyk
Rok Produkcji: 1982
Ulubione auta: Lamborghini, BMW, Lamborghini, BMW...
Zainteresowania: Motorsport, gry, Muzyka, Jan Hammer, Led Zeppelin, Trance. Aha i SEX.
Ulubione gry na PS3: Grand Theft Auto: Vice City,  Grand Theft Auto: San Andreas, Grand Theft Auto: V

Gran Turismo

Status NR: Były klubowicz :bezradny:

Użytkownik M-Michalczyk edytował ten post 01 styczeń 2016 21:35

Konioczynka

Konioczynka

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 382 postów
  • PSN id:Konioczynka
  • LokalizacjaWarszawa

2drkuc.jpg

2010 ale za bardzo się nie zmieniłem :D

Imię: Piotr
Nick z PSN: Konioczynka 
Rok urodzenia: 1992
Ulubione auta: Mam swoje dziwne guściki, żadne konkretne typ aut. Od lat zakochany w:

Volvo 940 (kombi!),

Volvo S90 po ~2000 roku, 

Jeep Szeroki II

Mazda 626 323 i nowa 3

LR Defender. Disco I i II, RR, 

Dużo więcej.

Zainteresowania: Muzyka - słucham bardzo bardzo duzo muzyki głównie rocka i metalu w wydaniu psychodelicznym, ambientowym, shoegaze, black itp.   Nie jara mnie Meta czy Green Day ...

Profil muzyczny : 

By zobaczyć linki musisz się Zalogować lub Zarejestrować

Gram troszku na gitarze elektrycznej, zbieram na pianinko

Główna pasja to rower. Obecnie enduro, czyli w góre w i dół po górach, przez rok liznąłem trial rowerowy (super!), na studiach dorabiam jako serwisant.

Teraz jestem bez roweru, bo pakuje manatki do Norge.

Ulubione gry na PS3: Może inaczej, gry które mnie wciągneły to:

1. Journey - moja gra nr 1.

2. Heavy Rain

3. GTA 5

4. Mass Effect 1

5. Crash Bandicoot 3 warped

post-8-0-44710300-1417029428.jpg

GTP_Rogue

GTP_Rogue

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 83 postów
  • STEAM ID:rogue
  • PSN id:GrzesiekRogue
  • LokalizacjaTrzebiatów

Imię: Grzegorz

Nick z PSN: GTP_Rogue

Rok urodzenia : 2001

Ulubione auta : JDM, Lamborghini

Zainteresowania : Głównie piłka nożna i motoryzacja. Następnie muzyka i gry.
Słucham muzyki elektronicznej, moim ulubionym wykonawcą jest Rogue (stąd jest też mój nick). Trenuje grę w piłkę kopaną w miejscowym klubie. Mam 2 marzenia : albo zostać światowej klasy piłkarzem albo dostać się do GT Academy.

Ulubione gry na PS :

1. seria Gran Turismo
2. Sniper Elite III
3. Battlefield 4
4. Max Payne 3
5. The Last of Us

Gran Turismo jest liderem, lecz inne wymienione gry lubię tak samo.

Moja przygoda z Gran Turismo naprawdę zaczęła się w 2006 roku gdzie mając 5 lat śmigałem w GT2 w Suzuki Escudo. Zafascynowany samochodami od małego grałem cały czas. Lecz prawdziwe ściganie zaczęło się na początku 2014. Jak widać zrobiłem dość duże postępy. Jestem u Was w klubie, śmigam w twinie z Kamalikiem.

Dzięki za przeczytanie. 5

Wybaczcie za fotke.

8057511632e2464bf196bbab0c8e943e.jpg

TheFinek

TheFinek

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 386 postów
  • PSN id:FinekPL
  • LokalizacjaStargard

Witam Witam!! :)

Imię: Mateusz
Nick z PSN: FinekPL
Rok urodzenia: 1995
Ulubione auta: EVO, Skyline - wszystkie generacje, Honda, Mercedes, Alfa Romeo

Zainteresowania: Poza motoryzacją i graniem gry uwielbiam także słuchać muzyki - Trance, Dubstep, Drum & Bass, Rock, Metal

Jakby ktoś był bardziej zainteresowany odsyłam na profil muzyczny  ;) :

Sport który jak dotąd najbardziej mnie wciągnął to chyba narciarstwo co pozoru może być dziwne ze względu na moje miejsce zamieszkania ale gdy pierwszy raz je założyłem to poczułem że to jest to :D  W weekendy bardzo lubię oglądać wyścigi lecz już nie F1 (bo te są jak dla mnie już jedną wielką parodią) tylko serie takie jak WTCC, F3, Auto GP a w szczególności WEC. Gdy jest trochę czasu chętnie poświęcam go na wspólne siedzenie z kumplami w PUBach przy piwku urozmaicając sobie czasem partyjką w bilarda czy też w kręgle.

Ulubione gry:

1. Gran Turismo

2. Grand Theft Auto

3. Fifa

4. Battlefield

5. DJ Hero

6. Euro Truck Simulator

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych