Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Wiadomość powitalna SIMRACE.PL
Zarejestruj się by zyskać dostęp do wszystkich funkcji strony, pytaj, czatuj, udzielaj się na forum. Po prostej rejestracji zyskasz dostęp do pełnych treści oraz kontakt ze społecznością SimRace.pl Wiadomość tylko dla niezarejestrowanych, ZAPRASZAMY!
Logowanie Utwórz konto
Zdjęcie

Pokaż twój kokpit lub twoje miejsce do grania - nasze rigi

697 odpowiedzi w tym temacie

Baron

Baron

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 87 postów
  • STEAM ID:Baron64PL

Ja mam prawie to co  chcialbym ...problem tylko z tym ze nie moge na stale kierownicy przykrecic ... no i w zwiazku z tym  mam problem z siedziskiem trudno jest znalezc odpowiedni fotel o takiej wysokosci a co sie z tym wiaze oczywiscie ..kat ustawienia pedalow jest do bani ...niestety komp jest mi czasami potrzebny do  bardziej trywialnych zajec a nie mam innego miejsca w domu gdzie  bym mogl  to wszystko ustawic .. to tyle z negatywow .. kierownice kupilem  doslownie 2 miesiace temu wczesniej  mialem Logitecha  G920 oczywiscie spodziewalem sie roznicy niemniej nie az takiej, oczywiscie na plus .. drogo choc to jeszcze nie ta najwyzsza polka niemniej sprzet jest wart kazdego  wydanego euro  .. ;)Załączony plik  59708810_671060786664818_3240709165936541696_n.jpg   49,8 KB   41 Ilość pobrań

Panjapa22

Panjapa22

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 331 postów
  • LokalizacjaWrocław

Fajne kolko. To sa monitory 27 cali? Jak oceniasz obrecz? Podobno jakosciowo jest genialna

Rig

PC

Baron

Baron

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 87 postów

Nie wiem czy mam wystarczajace doswiadczenie  ale dla mnie miedzy G920 a TS-XW po prostu  przepasc.. tak  w pracy jak i w samym wykonaniu ..juz nie wspomne o bebechach ... teraz  musze pedalki dokupic tylko lepsze bo te z zestawu sa koszmarne no moze nie koszmarne ale  w niektorych zakretach  jak loteria ...albo  sie trafi albo nie  ... A monitory sa 27 " ... moglem kupic 32 ale ... musialbym sie wyprowadzic ... i pewnie zona by mnie  sama spakowala  ;) ... Zartuje oczywiscie ale ... niestety brak miejsca w domu ... A bedac powaznym ... niestety nie stytklo  na Fanateca ... wiec  ze tak powiem mniejsze zlo wybralem ... i chwale bo  FFB jest super i precyzja ...no coz reszta sie okaze w praniu .. :)

stillG

stillG

Amator

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 44 postów
  • LokalizacjaEłk
Jak kończę grać to przesuwam stojak z całym sprzętem w lewo i korzystam normalnie z kompa.f4ed51f436b2b10423e790cf81baf902.jpg

Baron

Baron

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 87 postów

Jak kończę grać to przesuwam stojak z całym sprzętem w lewo i korzystam normalnie z kompa.f4ed51f436b2b10423e790cf81baf902.jpg

Zazdroszcze miejsca ...chcialbym tyle miec ... ;)

Użytkownik Baron edytował ten post 13 czerwiec 2019 10:24

smogf

smogf

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 366 postów
  • LokalizacjaSlubice
Zazdroszcze miejsca ...chcialbym tyle miec ... ;)

Dokladnie o tym samym pomyslalem.

PC

Rig

stillG

stillG

Amator

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 44 postów
  • LokalizacjaEłk
Celowo kupiłem blat od ściany do ściany (3 m) i zrobiłem niego maksymalnie szeroką powierzchnię do pracy.

smogf

smogf

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 366 postów
  • LokalizacjaSlubice

Celowo kupiłem blat od ściany do ściany (3 m) i zrobiłem niego maksymalnie szeroką powierzchnię do pracy.

No i gitara. Jakbym mial takie pomieszczenie, to pewnie tez bym tak zrobil. Niestety moja dostepna przestrzen ma wymiary 1,5x2,5 metra i znajduje sie w kuchni :D

PC

Rig

Kev

Kev

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów
  • LokalizacjaKraków

.

Użytkownik Kev edytował ten post 07 wrzesień 2019 21:24

Zibil79

Zibil79

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 14 postów
Witam,

W zeszłym roku zakupiłem pierwszą kierownicę Logitech g920 z shifterem, które były zamontowane na wheel stand pro. Jednakże, po paru miesiącach użytkowania zacząłem się zastanawiać nad modernizacją i dzięki pomocy kolegom z forum udało mi się skompletować sprzęt do mojej zabawy w simracing jaki zawsze chciałem mieć. Poniżej kilka zdjęć.

Rig

fc656dd0c7ff.jpg

Montaż fotela

349517a17ab8.jpg

Całość już zmontowana

f4d1068abe9c.jpg

Później doszedł shifter

d4d1e2b2a321.jpg

Jeszcze czekam na uchwyt do innego montażu ręcznego, gdyż w takiej pozycji, ciężko jest wrzucić 7 bieg nie zahaczając o nie go.

Użytkownik Zibil79 edytował ten post 09 sierpień 2019 07:19

Bilasek

Bilasek

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 141 postów

Piękny zestaw:-) Gratulacje:-)

Kipila

Kipila

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 10 postów
  • LokalizacjaBydgoszcz

349517a17ab8.jpg

Z jakiego auta ten fotel? Da rade dłużej posiedzieć podczas nie-simracingowego korzystania z kompa?

Użytkownik Kipila edytował ten post 10 wrzesień 2019 20:07

Firssen

Firssen

Dyskutant

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 184 postów
  • STEAM ID:Firssen
  • Origin ID:Firssen
  • Xbox Live:Firssen
  • Social Club:Firssen
  • LokalizacjaBiałystok

Wow, ładnie :O

PC

Rig

CorradoSKJ

CorradoSKJ
  • STEAM ID:CorradoSKJ
  • LokalizacjaBydgoszcz

349517a17ab8.jpg

Z jakiego auta ten fotel? Da rade dłużej posiedzieć podczas nie-simracingowego korzystania z kompa?

To z Mercedesa CLA, akurat koledze sam poleciłem zamiast twardego kubła, wygodny i dobrze moim zdaniem wygląda.

Mój akurat wygląda tak:

Załączony plik  IMG_20190703_232229.jpg   98,29 KB   15 Ilość pobrań

Jeżeli będziesz szukać to koniecznie nie w skórze.

worms14pl

worms14pl

Entuzjasta

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 543 postów
  • STEAM ID:worms14pl
  • LokalizacjaWarszawa
Ładny, jak sie mój od BMW skończy to w taki zainwestuje, jak ze sztywnością, ile trzeba kasy szykować?

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Rig

PC

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych