Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Wiadomość powitalna SIMRACE.PL
Zarejestruj się by zyskać dostęp do wszystkich funkcji strony, pytaj, czatuj, udzielaj się na forum. Po darmowej i prostej rejestacji zyskasz dostęp do treści oraz kontak z społecznością simrace.pl Wiadomość przestanie się pojawiać po pierwszym zalogowaniu. Zapraszamy!
Logowanie Utwórz konto
Zdjęcie

Zdjęcia GT6 - Campo

foto

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
35 odpowiedzi w tym temacie

Campo

Campo

Entuzjasta

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 635 postów
  • STEAM ID:Campo
  • LokalizacjaWrocław

Tutaj za "zdjęcia" odpowiada jakby osobno silnik, niż ten w grze - obrazek liczy się kilka(naście) sekund, nie jest to screenshot po prostu, stąd możliwe dodatkowe efekty, ustawienie przesłony (rozmycie tła wg uznania), szybkość migawki. Na samym silniku gry obrazki byłyby... słabe, cudów nie ma.

K.A.R.R.

K.A.R.R.

Hachiroku

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1126 postów
  • STEAM ID:szop_88pl
  • LokalizacjaLeszno

Rzeczywiście, edycja bardzo często wpływa na lepszy odbiór fotki. Ja nie widzę w tym nic złego, też się z nią meczę  ;)

|CPU| i7 3770k 4.4 GHz |COOLER| Noctua NH-D14 |MOBO| Asus P8Z77-V Pro |RAM| 2x8 GB G.Skill TridentX 2400 |PSU| 680W B-Quiet SP E9-CM |GPU| MSI 980ti Gaming

|SSD| 750 GB Samsung EVO850 |HDD| 1,2 TB Seagate+500 GB WD USB |SC| Asus Xonar DX |CASE| Bitfenix Shinobi XL 

|SC| Samsung UE55KS8000 4K 60Hz 4:4:4 |SOUND| Logitech Z906, G430 |WHEEL| Thrustmaster T500 |PEDALS| Fanatec CSP V3 |SHIFTER| Fanatec CSS 1.5, CS Handbrake |RIG| DIY

SzczwanyGapa

SzczwanyGapa

Szef Night Riders

• Administrator Ligi
  • 1305 postów
  • PSN id:p_kwiatek
  • LokalizacjaZegrze Płd.
U mnie edycja sprowadziła się do przeklejenia tylnych lamp w kolorze do czarno-białego zdjęcia.
Miałem szóstkę z painta w podstawówce :D
35i683l.jpg
Spoiler

Mój kanał eu10EdX.png

siniak

siniak

Szara Eminencja Night Riders

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1327 postów
  • PSN id:siniak
  • LokalizacjaKraków

Ja przepraszam ale chyba najwyższy czas załadować nową wrzutkę panie Campo :P

Dołączona grafika

Ballistic262

Ballistic262

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 10 postów
  • PSN id:Ballistic262

Jak już wcześniej wspomniano #08 najlepsze ze wzystkich! Scirocco & Megane świetna sesja, wyglądają mega realistycznie, chyba przez ziarno i kontrast! Czekam na więcej!

StitchGT

StitchGT

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 84 postów
  • PSN id:ragnar_2017
  • LokalizacjaPolska, Poznań

No ja już niestety się nie załapałem i sporo fotek mi nie wczytuje, także nie dowiem się, jak bardzo dobrze zostały zrobione :(

Pozostaje mi czekać na następne, o ile cały dział Photo Mode się ruszy.

Gran_Turismo_4_Tag_by_BonesMa.png

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: foto

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych