Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Wiadomość powitalna SIMRACE.PL
Zarejestruj się by zyskać dostęp do wszystkich funkcji strony, pytaj, czatuj, udzielaj się na forum. Po prostej rejestracji zyskasz dostęp do pełnych treści oraz kontakt ze społecznością SimRace.pl Wiadomość tylko dla niezarejestrowanych, ZAPRASZAMY!
Logowanie Utwórz konto
Zdjęcie

Przywitaj się i napisz kilka zdań o sobie

734 odpowiedzi w tym temacie

Angello

Angello

Założyciel NIGHT RIDERS

• Administratorzy
  • 1787 postów
  • STEAM ID:Angello_PL
  • Xbox Live:AngelloPL
  • PSN id:Angello_PL
  • LokalizacjaWhiteStock

15170618507_fdc6f348f4.jpg

W tym temacie witamy się i wypada abyście napisali kilka zdań o sobie

Witam Wszystkich

Mam na imię Andrzej i jestem z rocznika '76. Moje zainteresowanie grami samochodowymi sięgają lat osiemdziesiątych kiedy to na ATARI śmigało się w Pit Stop i inne kwadratowe gry ;) Później przewijały się Pagasusy, Amigi aż pojawiły się pudełka od Sony Playstation i Xbox. Na dzień dzisiejszy pogrywam na PlayStation 3, Xbox 360 i PC i w najbliższym czasie planuje przesiadkę na PS4 i być może na mocniejszego PC :D

Cieszę się, że jest tutaj spora grupą wariatów, których poznałem w sieci i przez gry.

Pozdrawiam i liczę na mile spędzony czas z ekipą tego forum ;)

24339541219_aa976f320e_o.png

adamwsb

adamwsb

Pilot Kamikaze

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1370 postów
  • STEAM ID:adamwsb
  • Xbox Live:adamwsb
  • PSN id:adamwsb
  • LokalizacjaPszów

Mnie wszyscy znaja wiec nie bede sie tak rozpisywal jak "szef" :P ale witam wszystkich na nowym forum, ktore zapowiada sie swietnie i mysle ze dluuugo nam bedzie sluzyc :)

CPU: I5 4690K 3.5GHz [4.6GHz]  |  MB: ASROCK Z97 PRO4

GPU: ASUS GTX 980 TI Strix

RAM: GOODRAM PLAY 16GB PC1600 2x8GB RED [1866MHz]

HDD: Crucial SSD 250GB MX200  |  WD Caviar BLUE 1TB  |  WD Caviar BLUE 640GB  |  WD Portable Elements 1TB

CASE: Thermaltake V3 Black Edition  |  PU: Cooler Master B700 v2 700W  |  OS: Windows 10 64bit  |  Modecom MC-9006  |  Natec Genesis GX68

RIG: T300RS  |  T3PA  |  Playseat  |  Creative Inspire T6100 5.1  |  TV Sony | W829B 50"
PS4

rauf

rauf
  • STEAM ID:rauf00
  • Origin ID:rauf00
  • Xbox Live:rauf00
  • PSN id:rauf00
  • Social Club:rauf00
  • Lokalizacjagłęboka wieś

Andrzej to umie tak towarzystko zagadać :prosi:

Rauf, z lasu.

Ever tried. Ever failed. No matter. Try Again. Fail again. Fail better.

Rig

PC

38700337265_4a399a161c_o.jpg moje zaufane źródło testów sprzętu i technologii 
Guest uzupełnij swój profil i podziel się ustawieniami z innymi!

Jak wołać użytkownika i cytować fragmenty
Na priv pytaj mnie tylko o sprawy administracyjne! Od pytań intymnych i sprzętowych mamy forum ;)

LKRISS

LKRISS
  • STEAM ID:lkriss2
  • Origin ID:BOTAWP
  • Xbox Live:LKRISS22
  • Social Club:lkriss22
  • LokalizacjaWarszawa

Krzysztof, lat 42 , nie piję, nie palę i prowadzę grzeczny i cichy tryb życia. Aktualnie na odwyku i silnych lekach antydepresyjnych więc proszę mnie nie wkurzać! Lubię imprezować ale aktualnie mam bana na takie wypady więc grzecznie pomagam w ogarnięciu zadań na forum :happy: 

Miło was ponownie poznać a teraz czas na   :kawa:

SimRace Polska "Prędkość dźwięku to bardzo dziwna sprawa. Rodzice coś mówią jak masz 15 lat a dociera dopiero koło trzydziestki"
simr.pngbutton-4220-black.png

Rig

PC

:idea: Uzupełnij swój profil i podziel się ustawieniami z innymi

Wowa

Wowa

Stały bywalec

• Moderatorzy
  • 423 postów
  • STEAM ID:Wowa_1979
  • Xbox Live:wowa1979
  • LokalizacjaŚroda Śląska

Jou ludziska, z tej strony Wowa (Wacław) lat 35, ja również nie pije i nie pale ale czasami w..e. Lubie samochody, auta i automobile :P

PC
[GPU] MSI GeForce GTX 760 2GB TF OC [CPU] Intel Core i5 4460 3,20 GHz [MB] MSI H81M-E34 [RAM] HyperX DDR3 8GB 1600MHz FURY Blue Series [PU] Cooler Master B600 600W [HDD] Seagate 1 TB Barracuda (64MB, SATA/600) [OS] Win10 x64

RIG
Logitech G27

XBOX ONE X

Tommi

Tommi
  • STEAM ID:tommi__pl
  • Xbox Live:TriedTommi
  • LokalizacjaBydgoszcz

Cześć Panowie i Panie :)  Mam na imię Tomek. Mój wiek szacowany jest na lat 35 ale nie jestem tego pewien. Jestem ostoją spokoju, codziennie różaniec odmawiam i piję jedynie z mleko z napojów wyskokowych. Walczę cały czas z nadwagą więc jak ktoś zna dobrą dietę z miłą chęcią przyjmę ją :D

PC

Rig

Net

76561198133235158.png

pCars Photo Mode

Flickr

DeNi

DeNi

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 111 postów
  • PSN id:deni1997
  • Social Club:Hechiwal
  • LokalizacjaŻary

Doberydzień. Daniel jestem, rocznik 97'. Kolejne forum, na które zaprosił mnie Aniołek ^^ Tak jak chyba wszyscy tutaj, kryncom mnie czterokołowe przemieszczacze. Jako ten (prawdopodobnie) najmłodszy, czasami podrażnię was moimi średnio dojrzałymi - cokolwiek to oznacza, żartami :)

USIO14

USIO14

Dyskutant

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 248 postów
  • STEAM ID:lukas881010
  • Origin ID:usio14
  • Xbox Live:usio14
  • LokalizacjaMaćkowicze

Walczę cały czas z nadwagą więc jak ktoś zna dobrą dietę z miłą chęcią przyjmę ją :D

Mniej żreć!!:P  :lol:

PC

Sprzęt

Rig

Angello

Angello

Założyciel NIGHT RIDERS

• Administratorzy
  • 1787 postów
  • LokalizacjaWhiteStock

Łooo matko bosko :lol: Tommi i nadwaga :lol: Ku*wa aż się popłakałem ze śmiechu :lol:

tester

tester

Tester

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów
  • Xbox Live:LKRISS
  • LokalizacjaForum

Cześć, jestem testerem forum. Moim zadaniem jest sprawdzanie nowych możliwości forum i zgłaszanie błędów. Postaram się wam nie przeszkadzać i ograniczę się do swoich zadań na forum :P

Adamski77

Adamski77

Amator

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 40 postów

Witam, mam na imię Adam mam 37lat jestem można powiedzieć starym użytkownikiem forum Gran Turismo,  moje zainteresowania są dość rozległe, oprócz gier wyścigowych, RPG, Strategii, uwielbiam fantasykę (Fantasy & Sci Fi), interesuję się muzyką (również śpiewam i gram) w wolnych chwilach a także mitologią Skandynawską i Słowiańską. 

Angello

Angello

Założyciel NIGHT RIDERS

• Administratorzy
  • 1787 postów
  • LokalizacjaWhiteStock

Cześć Adaś, fajnie, ze do nas dołączyłeś ;)

Majster

Majster

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów
  • LokalizacjaLublin

Hej Haj Heloł  :)

Co prawda średnio wpisuję się w charakter forum, ale jednak postanowiłem się zarejestrować. Nakierował mnie Andrzej z ŁajtStocku, którego zresztą ''znam'' już trochę czasu. Z moją aktywnością może być kiepsko, bo po prostu nie będę miał się gdzie udzielać a i z czasem u mnie dość biednie, ale czasem pomęczę Was na czacie czy coś :D

Lat mam 17, czyli mało, mieszkam w okolicach Lublina. Lubię sobie pograć, ale typowym graczem nie jestem. Wierny swojemu blaszakowi, który już lekko zajeżdżony, bo ma coś około 6 lat, ale kawał z niego skurczybyka i się jeszcze trzyma. Powoli, ale to bardzo powoli zaczynam się rozglądać za PS4. Może co i z tego wyjdzie, czas pokaże.

Jak na razie nic więcej mi do głowy nie przychodzi, więc tu zakończę to niezgrabne przywitanie. Ciao :)

Angello

Angello

Założyciel NIGHT RIDERS

• Administratorzy
  • 1787 postów
  • LokalizacjaWhiteStock

Majster, przyjdzie czas, że nabędziesz konsolę i będziemy śmigać, wtedy będziesz miał o czym pisać ;)

Kettger

Kettger

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 11 postów
  • STEAM ID:Kettger
  • Xbox Live:Kettger
  • LokalizacjaKettogród

No skoro się witają, to i ja uczynię tę powinność (?), chociaż i tak wszyscy mnie znają.  :mrgreen:

Kettger.png

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych