Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Wiadomość powitalna SIMRACE.PL
Zarejestruj się by zyskać dostęp do wszystkich funkcji strony, pytaj, czatuj, udzielaj się na forum. Po darmowej i prostej rejestacji zyskasz dostęp do treści oraz kontak z społecznością simrace.pl Wiadomość przestanie się pojawiać po pierwszym zalogowaniu. Zapraszamy!
Logowanie Utwórz konto
Zdjęcie

Przywitaj się i napisz kilka zdań o sobie

653 odpowiedzi w tym temacie

Angello

Angello

Założyciel NIGHT RIDERS

• Administratorzy
  • 1785 postów
  • STEAM ID:Angello_PL
  • Xbox Live:AngelloPL
  • PSN id:Angello_PL
  • LokalizacjaWhiteStock

15170618507_fdc6f348f4.jpg

W tym temacie witamy się i wypada abyście napisali kilka zdań o sobie

Witam Wszystkich

Mam na imię Andrzej i jestem z rocznika '76. Moje zainteresowanie grami samochodowymi sięgają lat osiemdziesiątych kiedy to na ATARI śmigało się w Pit Stop i inne kwadratowe gry ;) Później przewijały się Pagasusy, Amigi aż pojawiły się pudełka od Sony Playstation i Xbox. Na dzień dzisiejszy pogrywam na PlayStation 3, Xbox 360 i PC i w najbliższym czasie planuje przesiadkę na PS4 i być może na mocniejszego PC :D

Cieszę się, że jest tutaj spora grupą wariatów, których poznałem w sieci i przez gry.

Pozdrawiam i liczę na mile spędzony czas z ekipą tego forum ;)

24339541219_aa976f320e_o.png

adamwsb

adamwsb

Pilot Kamikaze

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1366 postów
  • STEAM ID:adamwsb
  • Xbox Live:adamwsb
  • PSN id:adamwsb
  • LokalizacjaPszów

Mnie wszyscy znaja wiec nie bede sie tak rozpisywal jak "szef" :P ale witam wszystkich na nowym forum, ktore zapowiada sie swietnie i mysle ze dluuugo nam bedzie sluzyc :)

CPU: I5 4690K 3.5GHz [4.6GHz]  |  MB: ASROCK Z97 PRO4

GPU: ASUS GTX 980 TI Strix

RAM: GOODRAM PLAY 16GB PC1600 2x8GB RED [1866MHz]

HDD: Crucial SSD 250GB MX200  |  WD Caviar BLUE 1TB  |  WD Caviar BLUE 640GB  |  WD Portable Elements 1TB

CASE: Thermaltake V3 Black Edition  |  PU: Cooler Master B700 v2 700W  |  OS: Windows 10 64bit  |  Modecom MC-9006  |  Natec Genesis GX68

RIG: T300RS  |  T3PA  |  Playseat  |  Creative Inspire T6100 5.1  |  TV Sony | W829B 50"
PS4

rauf

rauf
  • STEAM ID:rauf00
  • Origin ID:rauf00
  • Xbox Live:rauf00
  • PSN id:rauf00
  • Social Club:rauf00
  • Lokalizacjagłęboka wieś

Andrzej to umie tak towarzystko zagadać :prosi:

Rauf, z lasu.

Ever tried. Ever failed. No matter. Try Again. Fail again. Fail better.

Rig

PC

38700337265_4a399a161c_o.jpg moje zaufane źródło testów sprzętu i technologii 
rauf uzupełnij swój profil i podziel się ustawieniami z innymi!

Jak wołać użytkownika i cytować fragmenty
Na priv pytaj mnie tylko o sprawy administracyjne! Od pytań intymnych i sprzętowych mamy forum ;)

LKRISS

LKRISS
  • STEAM ID:lkriss2
  • Origin ID:BOTAWP
  • Xbox Live:LKRISS22
  • Social Club:lkriss22
  • LokalizacjaWarszawa

Krzysztof, lat 42 , nie piję, nie palę i prowadzę grzeczny i cichy tryb życia. Aktualnie na odwyku i silnych lekach antydepresyjnych więc proszę mnie nie wkurzać! Lubię imprezować ale aktualnie mam bana na takie wypady więc grzecznie pomagam w ogarnięciu zadań na forum :happy: 

Miło was ponownie poznać a teraz czas na   :kawa:

SimRace Polska "Prędkość dźwięku to bardzo dziwna sprawa. Rodzice coś mówią jak masz 15 lat a dociera dopiero koło trzydziestki"
simr.pngbutton-4220-white.png

Rig
PC

:idea: Uzupełnij swój profil i podziel się ustawieniami z innymi

Wowa

Wowa

Stały bywalec

• Moderatorzy
  • 423 postów
  • STEAM ID:Wowa_1979
  • Xbox Live:wowa1979
  • LokalizacjaŚroda Śląska

Jou ludziska, z tej strony Wowa (Wacław) lat 35, ja również nie pije i nie pale ale czasami w..e. Lubie samochody, auta i automobile :P

PC
[GPU] MSI GeForce GTX 760 2GB TF OC [CPU] Intel Core i5 4460 3,20 GHz [MB] MSI H81M-E34 [RAM] HyperX DDR3 8GB 1600MHz FURY Blue Series [PU] Cooler Master B600 600W [HDD] Seagate 1 TB Barracuda (64MB, SATA/600) [OS] Win10 x64

RIG
Logitech G27

XBOX ONE X

Tommi

Tommi
  • STEAM ID:tommi__pl
  • Xbox Live:TriedTommi
  • LokalizacjaBydgoszcz

Cześć Panowie i Panie :)  Mam na imię Tomek. Mój wiek szacowany jest na lat 35 ale nie jestem tego pewien. Jestem ostoją spokoju, codziennie różaniec odmawiam i piję jedynie z mleko z napojów wyskokowych. Walczę cały czas z nadwagą więc jak ktoś zna dobrą dietę z miłą chęcią przyjmę ją :D

PC

Rig

Net

76561198133235158.png

pCars Photo Mode

Flickr

DeNi

DeNi

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 111 postów
  • PSN id:deni1997
  • Social Club:Hechiwal
  • LokalizacjaŻary

Doberydzień. Daniel jestem, rocznik 97'. Kolejne forum, na które zaprosił mnie Aniołek ^^ Tak jak chyba wszyscy tutaj, kryncom mnie czterokołowe przemieszczacze. Jako ten (prawdopodobnie) najmłodszy, czasami podrażnię was moimi średnio dojrzałymi - cokolwiek to oznacza, żartami :)

USIO14

USIO14

Dyskutant

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 248 postów
  • STEAM ID:lukas881010
  • Origin ID:usio14
  • Xbox Live:usio14
  • LokalizacjaMaćkowicze

Walczę cały czas z nadwagą więc jak ktoś zna dobrą dietę z miłą chęcią przyjmę ją :D

Mniej żreć!!:P  :lol:

PC

Sprzęt

Rig

Angello

Angello

Założyciel NIGHT RIDERS

• Administratorzy
  • 1785 postów
  • LokalizacjaWhiteStock

Łooo matko bosko :lol: Tommi i nadwaga :lol: Ku*wa aż się popłakałem ze śmiechu :lol:

tester

tester

Tester

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów
  • Xbox Live:LKRISS
  • LokalizacjaForum

Cześć, jestem testerem forum. Moim zadaniem jest sprawdzanie nowych możliwości forum i zgłaszanie błędów. Postaram się wam nie przeszkadzać i ograniczę się do swoich zadań na forum :P

Adamski77

Adamski77

Amator

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 40 postów

Witam, mam na imię Adam mam 37lat jestem można powiedzieć starym użytkownikiem forum Gran Turismo,  moje zainteresowania są dość rozległe, oprócz gier wyścigowych, RPG, Strategii, uwielbiam fantasykę (Fantasy & Sci Fi), interesuję się muzyką (również śpiewam i gram) w wolnych chwilach a także mitologią Skandynawską i Słowiańską. 

Angello

Angello

Założyciel NIGHT RIDERS

• Administratorzy
  • 1785 postów
  • LokalizacjaWhiteStock

Cześć Adaś, fajnie, ze do nas dołączyłeś ;)

Majster

Majster

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów
  • LokalizacjaLublin

Hej Haj Heloł  :)

Co prawda średnio wpisuję się w charakter forum, ale jednak postanowiłem się zarejestrować. Nakierował mnie Andrzej z ŁajtStocku, którego zresztą ''znam'' już trochę czasu. Z moją aktywnością może być kiepsko, bo po prostu nie będę miał się gdzie udzielać a i z czasem u mnie dość biednie, ale czasem pomęczę Was na czacie czy coś :D

Lat mam 17, czyli mało, mieszkam w okolicach Lublina. Lubię sobie pograć, ale typowym graczem nie jestem. Wierny swojemu blaszakowi, który już lekko zajeżdżony, bo ma coś około 6 lat, ale kawał z niego skurczybyka i się jeszcze trzyma. Powoli, ale to bardzo powoli zaczynam się rozglądać za PS4. Może co i z tego wyjdzie, czas pokaże.

Jak na razie nic więcej mi do głowy nie przychodzi, więc tu zakończę to niezgrabne przywitanie. Ciao :)

Angello

Angello

Założyciel NIGHT RIDERS

• Administratorzy
  • 1785 postów
  • LokalizacjaWhiteStock

Majster, przyjdzie czas, że nabędziesz konsolę i będziemy śmigać, wtedy będziesz miał o czym pisać ;)

Kettger

Kettger

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 11 postów
  • STEAM ID:Kettger
  • Xbox Live:Kettger
  • LokalizacjaKettogród

No skoro się witają, to i ja uczynię tę powinność (?), chociaż i tak wszyscy mnie znają.  :mrgreen:

Kettger.png

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych