Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Wiadomość powitalna SIMRACE.PL
Zarejestruj się by zyskać dostęp do wszystkich funkcji strony, pytaj, czatuj, udzielaj się na forum. Po darmowej i prostej rejestacji zyskasz dostęp do treści oraz kontak z społecznością simrace.pl Wiadomość przestanie się pojawiać po pierwszym zalogowaniu. Zapraszamy!
Logowanie Utwórz konto
Zdjęcie

Przywitaj się i napisz kilka zdań o sobie

653 odpowiedzi w tym temacie

LKRISS

LKRISS
  • STEAM ID:lkriss2
  • Origin ID:BOTAWP
  • Xbox Live:LKRISS22
  • Social Club:lkriss22
  • LokalizacjaWarszawa

Czesc, chyba dobrze trafiles  :)  Wstawiaj fotki i widizmy sie na serwerach. Kalendarz ligowy mam nadzieje ogariety? 

SimRace Polska "Prędkość dźwięku to bardzo dziwna sprawa. Rodzice coś mówią jak masz 15 lat a dociera dopiero koło trzydziestki"
simr.pngbutton-4220-white.png

Rig

PC

:idea: Uzupełnij swój profil i podziel się ustawieniami z innymi

Rosomak

Rosomak

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 19 postów
  • STEAM ID:dobryzioom
  • LokalizacjaBolesławiec
Witam wszystkich na imię mam Wojtek i zaczynam przygodę z dirt rally, czekam na jakaś ligę by spróbować swoich sił z Wami,do grania używam Logitech g27 pozdrawiam

jurek

jurek

Amator

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 39 postów
  • LokalizacjaWarszawa

pomylilem temat  :mrgreen:

Użytkownik jurek edytował ten post 22 listopad 2018 18:39

SRC_madgreen

SRC_madgreen

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów
  • PSN id:SRC_madgreen

Hej, Jestem Kuba mam 25 lat i gram w Gran Turismo Sport w teamie Sim Racing Champions od roku ( PSN SRC_madgreen ).  W przeszłości śmigałem dużo w ligach w Rfactora WTCC i GT , w RichardBurnsRally na ps2 i PC i w Gran Turismo 1,2,3,4 na ps1 i 2 :) Grałem na swoim ukochanym Logitechu DFGT. W GT Sporta grałem przez rok na padzie i w tym tygodniu wjeżdza kiera - T300 RS Alcantara. W planach zakup PC i poczatek-powrót do przygody z simami na komputer - rF2 i Asseto hobbystycznie Dirt i RBR, może z czasem iRacing.
Pozdrawiam

Użytkownik SRC_madgreen edytował ten post 25 listopad 2018 23:34

Mr.Vasil

Mr.Vasil

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Witam

Mam na imię Wojtek i podobnie jak niektórzy mam ponad 40lat ;). Ostatnio bawię się trochę rajdami a mianowicie RBR czy Dirt a kilka lat wczesniej Rfactor. Chętnie sprobował bym ponownie w wyścigach

Pozdrawiam  ;)

lukas640

lukas640

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów
  • STEAM ID:lukkid640
  • Xbox Live:LuXy670
  • LokalizacjaSkoczów

Witam serdecznie.

Od kilku dni jestem posiadaczem Logitech g920 jak i Assetto Corsy na PC ale również i Forzy we wszystkich odmianach na Xboxa. Z Simracingiem nie mam dużo wspólnego ale już po kilkunastu minutach jazdy w AC uświadomiłem sobie że muszę się nauczyć na nowo prowadzić samochód w grach :D Szczególnie w drifcie (po to kupiłem w sumie kierownicę) nie potrafię dojść do ładu dlaczego mnie tak nosi po całym torze.

Może kiedyś dojdę do poziomu na jakieś amatorskie ligi Simracingu :D

Poza tym Pozdrawiam serdecznie moderatorów i administratorów jak i użytkowników.

DrFugazi

DrFugazi

Pasjonat

• Administrator Ligi
  • 910 postów
  • STEAM ID:drfugazi
  • PSN id:drfugaz
  • LokalizacjaKatowice

Od kilku dni jestem posiadaczem Logitech g920

Tak nam przykro ;)

Hehe, żartuję, też zaczynałem od Logitecha. Witamy na forum.

Może kiedyś dojdę do poziomu na jakieś amatorskie ligi Simracingu

Jak będziesz trenował offline i z botami to Ci trochę dłużej z tym zejdzie. Polecam wyścigi online. Od stycznia będzie startował nowy sezon Amateurs Club.

http://simrace.pl/fo...-amateurs-club/

PS. Na finałowy wyścig tego sezonu akurat nie polecam się brać, bo nie dość, że jest wściekły McLaren, to jeszcze na najtrudniejszym torze (Nordschleife).

Racing! Because football requires only one ball.
http://hayabusa.eu.org/

PC

Rig

kovv@I

kovv@I

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 12 postów
  • STEAM ID:kovvaI
  • LokalizacjaMysłowice

Chyba nie miałem okazji się przywitać.

Tak więc witam serdecznie.

Swoją przygodę z tym forum zacząłem od PC1 (straciłem hasło), po czym przesiadłem się na PC2 - niestety nie słyszałem wtedy o AC.

W ACC zakochałem się od pierwszego odpalenia, przez co myślę że zostanę z Wami na dużej.

Śmigam na g27 z której jestem zadowolony, choć myślę że kiedyś się przesiądę na Fanatec-a.

W życiu realnym jestem zapalonym rowerzystą - przez co brak kasy na fanateca :P

Pozdrawiam

kovv@I - robert kowalski

LKRISS

LKRISS
  • STEAM ID:lkriss2
  • Origin ID:BOTAWP
  • Xbox Live:LKRISS22
  • Social Club:lkriss22
  • LokalizacjaWarszawa

Zapalony rowerzysta  :lol:

Witamy wszystkich nowych wyjadaczy na forum  :hejka:

SimRace Polska "Prędkość dźwięku to bardzo dziwna sprawa. Rodzice coś mówią jak masz 15 lat a dociera dopiero koło trzydziestki"
simr.pngbutton-4220-white.png

Rig

PC

:idea: Uzupełnij swój profil i podziel się ustawieniami z innymi

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych