Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Wiadomość powitalna SIMRACE.PL
Zarejestruj się by zyskać dostęp do wszystkich funkcji strony, pytaj, czatuj, udzielaj się na forum. Po prostej rejestracji zyskasz dostęp do pełnych treści oraz kontakt ze społecznością SimRace.pl Wiadomość tylko dla niezarejestrowanych, ZAPRASZAMY!
Logowanie Utwórz konto
Zdjęcie

Przywitaj się i napisz kilka zdań o sobie

692 odpowiedzi w tym temacie

Kamil.22

Kamil.22

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów
Witam i pozdrawiam wszystkich.

Moja przygoda z wirtualną jazdą zaczęła się od gry na padzie na PlayStation 1 i Gran Turismo oraz Colin McRae Rally i trwa do teraz. Przejechałem wszystkie odsłony Gran Turismo. Z Pada na kierownicę przesiadłem się na PlayStation 3. Obecnie jeżdżę na PS4 w Gran Turismo, Dirt Rally oraz F1.

rISky

rISky

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Witam wszystkich,

dopiero rozpoczynam przygodę z simracingiem. Niedawno zakupiłem komputer (i7-8700 CPU 3.20GHz; 32 GB,NVIDIA GeForce RTX 2080 Ti) i powoli przymierzam się do budowy stanowiska. Na ten moment posiadam DFGT dopięte do biurka i malutki stary monitor ale wszystko po kolei. Zakupiłem Dirt Rally 2.0 i ćwiczę ćwiczę i ćwiczę :) 

Pozdrawiam,

Rafał

[CPU] i7-8700 CPU 3.20GHz [MEM] 32 GB,[GPU] NVIDIA GeForce RTX 2080 Ti

Modzian

Modzian

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów
  • PSN id:Molodzian
  • LokalizacjaSosnowiec
Czesc! Jestem Arthur, rodowity Slazak... ktory mieszka w sosnowcu. Moja przygoda z grami o tematyce wyscigowo / rajdowej zaczela sie w 1999 roku, kiedy dostalem na 1 Czesc Colin McRae Rally na PSX. Od tego czasu gralem w niemal kazda czesc, dorastajac razem z gra, obserwujac wzloty i upadki serii. Nigdy nie bylem wielkim fanem wyscigow asfaltowuch, bo to nie moija bajka, nie vczuje sie tak pewnie. Gram na ps4, na padzie poki co. Najbardziej ogrywane sa przezemnie Dirt Rally na ktorej mam killa czasow w top50 i top 25 (da sie na padzie). Jako ze ostatnio zakupilem PC2 ktore dosc mi weszlo, zaczalem tez ostatnio czesciej pojawiac sie na torach. Mam 26 lat, charakteryzuje mnie bardzo agresywny styl jazdy, przez co czesto koncze na drzewie lub bandzie, ale jak juz dojezdzam... to poobijany :D
Rallye games since 1999.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych