Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Wiadomość powitalna SIMRACE.PL
Zarejestruj się by zyskać dostęp do wszystkich funkcji strony, pytaj, czatuj, udzielaj się na forum. Po prostej rejestracji zyskasz dostęp do pełnych treści oraz kontakt ze społecznością SimRace.pl Wiadomość tylko dla niezarejestrowanych, ZAPRASZAMY!
Logowanie Utwórz konto
Zdjęcie

Przywitaj się i napisz kilka zdań o sobie

734 odpowiedzi w tym temacie

Martinez

Martinez

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów
  • STEAM ID:M4RTINEZ

Cześć,

Z tej strony Marcin z Bydgoszczy, lat 30. W świat simracingu dopiero wkraczam i stoję przed wyborem kierownicy, pedałów i skrzyni biegów. Przed podjęciem ostatecznej decyzji zależy mi na organoleptycznym poznaniu popularnych produktów z różnych półek cenowych by świadomie podjąć decyzję nt. kwoty potrzebnej do zakupu zestawu o zadowalającym mnie stosunku jakości do ceny. Póki co byłem w VR World Bydgoszcz, planuję odwiedzić też Ragnar Simulator 3City, chyba że jest jakaś inna, bliższa Bydgoszczy symulatorownia(?).  

CorradoSKJ

CorradoSKJ
  • STEAM ID:CorradoSKJ
  • LokalizacjaBydgoszcz

Temat jest rozległy i na simy można wydać ogromne pieniądze, wszystko zależne od budżetu, oczekiwań czy preferencji co do typu wyścigów. Odnośnie symulatorni, jest w trójmieście Ragnar, w Poznaniu Electro Sim Motion (w szczególności polecam), w centrach VR w BDG niestety tylko biedne i zmęczone logitechy. 

zbyszek393

zbyszek393

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Witam Wszystkich,

Stuknęło mi już 51 lat, więc był najwyższy czas zakupić "Assetto Corsa" i pierwszą w życiu kierownicę do komputera. Ceny nowych mnie trochę wystraszyły, więc zaopatrzyłem się w "Driving Force GT". Mam nadzieję, że jakoś to opanuję. Jako że wywodzę się z klubu Atari jestem zachwycony obecnymi możliwościami symulatorów.

Serdecznie Pozdrawiam

rauf

rauf
  • STEAM ID:rauf00
  • Origin ID:rauf00
  • Xbox Live:rauf00
  • PSN id:rauf00
  • Social Club:rauf00
  • Lokalizacjagłęboka wieś

Witaj @zbyszek393, lepiej późno niż wcale  :mrgreen:

Jak wirtualna jazda siądzie to szybko polubisz się z cenami lepszych kierownic, na początek jednak spokojnie Logitech wystarczy.

Atari...Pole Position i Test Drive, ten klimat jak się paliwko skończyło i trzeba było wachlować joyem jak w Decathlonie  :lol:

Baw się dobrze i widzimy się na gridzie!

Ever tried. Ever failed. No matter. Try Again. Fail again. Fail better.

Rig

PC

38700337265_4a399a161c_o.jpg moje zaufane źródło testów sprzętu i technologii 
Guest uzupełnij swój profil i podziel się ustawieniami z innymi!

Jak wołać użytkownika i cytować fragmenty
Na priv pytaj mnie tylko o sprawy administracyjne! Od pytań intymnych i sprzętowych mamy forum ;)

Mav309

Mav309

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 82 postów
  • LokalizacjaIndipedente Scuderia Corsa

A czy p[rzypadkiem tego patentu nie powtórzono w którymś symbinowskim GTR (1,2)?

Że mozna było powoli dojechac do pitu naciskając naprzemiennie pedał gazu i hamulca?

When I fall down, don't give me your hand, I will get up stronger.

Rig

PC

Baron

Baron

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 20 postów
  • STEAM ID:Baron64PL

Witam wszystkich milosnikow scigania pod kazda postacia ...( u mnie  to  poszlo nawet  o krok za daleko  bo musze na miesiac zdac  prawko ;) ) Jestem  w wieku dojrzalym aczkolwiek zona  mawia ze jestem  czasami malym chlopcem ... Mam na imie Piotr choc przez  ponad 20 lat giercowania przyzwyczailem sie do Barona i niech tak juz zostanie . Milo poznac  ludzi o podobnej pasji i mam nadzieje ze bedzie z kim sie poscigac ... Pozdrawiam

Archer

Archer

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów
  • STEAM ID:sarcher2000
  • LokalizacjaPoznan

Cześć wszystkim. Mam na imię Irek 35L i rezyduję w Poznaniu niecałe 20m rowerem od toru ;). Od ok 4lat bawię się w wirtualne ściganie, głównie AC i PC2 no i teraz ACC. Obecnie siedzę  na T300 z Oculusem. Moja baza niestety dogorywa - non stop kalibracja  (pewnie magnesy w silniku), wszelkie wskazówki pomocne w naprawie mile widziane ;). Z tego powodu kupiłem już (i czekam :( ) Fanatec Podium F1. Do tej pory ścigałem się głównie z botami, ale chciałbym zacząć z prawdziwymi graczami :) aby szlifować umiejętności. Pozdrówka 

Steav

Steav

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów
  • Xbox Live:nie pamiętam już ;)
  • PSN id:SteavA4Klub
  • LokalizacjaLeipzig

Hej z tej strony Piotr. 

Lat 30. Doświadczenie jakieś z wyścigami mam. Trafiłem tu szukając info o assetto :) Z motoryzacją związany od zawsze. Obecnie pomykam na T300 RS PS4

Pozdrawiam

FanSimulator1985

FanSimulator1985

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 18 postów
  • STEAM ID:fansimulator1985
  • LokalizacjaMińsk Mazowiecki

Dzien Dobry.

Tomasz lat 34. Fan Formuły 1 a od niedawna zacząłem się interesować innymi seriami. 

Rok temu zakupiłem kierownice thrustmaster tx i pogrywam rekreacyjnie. Szukam luźnych osób do Assetto Corsa Competizione, amatorów do luźnej jazdy i poprawiania umiejętności a nie wyjadaczy robiących na śniadanie rekordy toru ;) poza ACC mam F1 2018 oraz Project Cars 2 oraz Forza Motorsport 7.  Ale głównie bym chciał ACC objeżdżać.

Pozdrawiam  

mefjuking

mefjuking

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 6 postów

Cześć wszystkim! 

Mateusz, 19, na razie marny Logitech, ale jak podszlifuję swoje umiejętnosci to myślę że uda mi się kogoś podgonić ;) 

Timo

Timo

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów
  • STEAM ID:Timo
  • LokalizacjaOslo/Bialystok

Witam, mam na imie Marcin, mam 25 lat, smigam na Logitechu G920, wyjechalem za granice i jak w Polsce latalem samochodem po torze tak tutaj musi mi starczyc symulator, celuje bardziej w drift i tez w tym kieruku bede przerabial swoj zestaw

MagnusAvis

MagnusAvis

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów
  • STEAM ID:MagnusAvis
  • Lokalizacjawieś pod Płockiem

Dzień dobry,

na imię mam Karol, 39 lat, od niedawna posiadam kierownicę t300rs + t3pa pro. Od zawsze uwielbiałem rajdy i F1, nie mam na razie doświadczenia i umiejętności ale mam nadzieję, że tu znajdę ludzi do wspólnej gry. Gram raczej rekreacyjnie w AC, PC2, ACC, Dirty 1 i 2. Do zobaczenia na torze.

PoProstuOkoń

PoProstuOkoń

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów
  • LokalizacjaWrocław

Witam,

mam na imię Bartek, lat 26, od jakiegoś czasu olśniło mnie czemu by nie spróbować swoich sił w tego typu zmaganiach. Na sam początek pomysł zakupienia THRUSTMASTER TMX PRO + T3PA, całkiem nie mały zakup.

Mam tylko nadzieje, że to nie jest moja zachcianka, a początek przygody z simrace.

Pozdrawiam

PoProstuOkoń

DaveObs

DaveObs

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów
  • STEAM ID:dave_obs

Cześć,

Mam na imię Dawid, lat 28, motoryzacją pasjonuję się odkąd przestałem robić w pieluchę. Od zawsze chciałem się ścigać. Uwielbiam rywalizację. Byłem na początku sceptyczny że aaaa plastikowa kierownica i jakiś tam dirt rally to nie to samo co prawdziwy samochód. Jak już spróbowałem na g27 bardzo miło się zaskoczyłem i zacząłem grzebać w necie. Po obejrzeniu wielu filmików z pro zawodnikami którzy w zimie poza sezonem ścigają się w symulatorach i pograniu chwile na g27, stwierdziłem, że coś w tym musi być i złapałem bakcyla. Bardzo chciałbym spróbować swoich sił na lepszym sprzęcie bo g27 musiałem oddać i było ok ale nie dawała mi jednak pełnego feelingu samochodu. Mam nadzieję że w najbliższym czasie się pościgamy i pomożecie mi w wyborze sprzętu :)

coccollino

coccollino

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Hej z tej strony karol. Aktualnie przesiadłem się na dirt 4 z dirt rally. Mam parę pytań do Was stąd moja obecność ;)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych