Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Wiadomość powitalna SIMRACE.PL
Zarejestruj się by zyskać dostęp do wszystkich funkcji strony, pytaj, czatuj, udzielaj się na forum. Po prostej rejestracji zyskasz dostęp do pełnych treści oraz kontakt ze społecznością SimRace.pl Wiadomość tylko dla niezarejestrowanych, ZAPRASZAMY!
Logowanie Utwórz konto
Zdjęcie

NIGHT RIDERS: Spotkajmy się

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
68 odpowiedzi w tym temacie

LKRISS

LKRISS
  • STEAM ID:lkriss2
  • Origin ID:BOTAWP
  • Xbox Live:LKRISS22
  • Social Club:lkriss22
  • LokalizacjaWarszawa

Przecie pisał że trzeźwieje  :pije:

SimRace Polska "Prędkość dźwięku to bardzo dziwna sprawa. Rodzice coś mówią jak masz 15 lat a dociera dopiero koło trzydziestki"
simr.pngbutton-4220-black.png

Rig

PC

:idea: Uzupełnij swój profil i podziel się ustawieniami z innymi

siniak

siniak

Szara Eminencja Night Riders

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1369 postów
  • PSN id:siniak
  • LokalizacjaKraków

To tak na szybkensa wrzucam kilka fotek z naszego pierwszego małego zlotu NR w Katowicach :)

Może było nas niewielu ale to sama elyta, starzy (w sensie stażu w klubie) wyjadacze, w osobach: ja czyli Dominik "siniak" :P, Przemek "Krazio", Piotrek "Predo", Mateusz "Finek" i Paweł "Gintoki". Wszyscy jeździmy regularnie w NR już ładnych pare latek więc należała nam się jak psu buda nagroda - oczywiście w postaci klubowych koszulek z nickiem każdego na plecach :D

Spędziliśmy w swoim wesołym towarzystwie praktycznie cały dzień (+ ranek następnego dnia ;)) i był to czas spędzony fantastycznie, przynajmniej dla mnie ;) Mam nadzieję, że reszta też dobrze się bawiła i że każdy opisze też pod moim postem swoje wrażenia.

A teraz kilka fotek, sorry za jakość ale nikt nie miał 'normalnego' aparatu więc muszą wystarczyć te z telefonu ;)

Załączony plik  DSC_0110.JPG   36,93 KB   12 Ilość pobrańZałączony plik  DSC_0114.JPG   28,55 KB   11 Ilość pobrańZałączony plik  DSC_0115.JPG   32,55 KB   11 Ilość pobrańZałączony plik  DSC_0116.JPG   30,77 KB   11 Ilość pobrańZałączony plik  DSC_0108.JPG   39,3 KB   11 Ilość pobrańZałączony plik  DSC_0112.JPG   39,75 KB   10 Ilość pobrań

Dołączona grafika

JankessPL

JankessPL

Stały bywalec

• Zbanowani
  • PipPipPipPipPipPip
  • 432 postów
  • PSN id:JankessPL
  • LokalizacjaGdynia

No to pierwsze pytanie kiedy druga edycja zlotu? Fotki pozytywne, wreszcie wiemy jak wygląda Krazio :D

TheFinek

TheFinek

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 386 postów
  • PSN id:FinekPL
  • LokalizacjaStargard

Jak dla mnie był to jeden z najlepszych weekendów jakie przeżyłem :D Mimo że główny plan wejścia do spodka legnął w gruzach już po samym dotarciu pod niego to i tak nie mieliśmy czego żałować gdyż w koło śmigało Lambo i GT-Rek (jak się później dowiedziałem przejażdżka tymi cudeńkami to była nagroda dla zwycięzców z IEM). Czas który spędziłem z wami przy piwku to była czysta przyjemność i będę go wspominał przez wiele lat a Ci których nie było niech żałują  :P  Myślę że ten zlot NR zapoczątkuje serie kolejnych wspólnych spotkań do których za każdym razem niecierpliwie będę odliczał dni.

A teraz w pierwszej kolejności chciałbym podziękować przede wszystkim Dominikowi "siniakowi" który po raz kolejny udowodnił że jest duszą towarzystwa. Jeszcze raz dziękuje za klubową koszulkę, jest świetna!! :happy:

Dzięki Predo za nocleg, pyszną pizze i jajecznice o poranku :mniam: No i oczywiście za przejażdżkę do Katowic twoją Hondziną.

Dziękuje również Kraziowi za jego ślunskie teksty typu "Tyś widzioł", że po prostu się przełamał i pointegrował z nami. Naprawdę dobry z Ciebie kumpel... jak na górnika :figielek:

A tobie Pawle "Naruciaku" dziękuję za wspólne obgadywanie Przemka, choć mieliśmy najmniej czasu by Cię poznać to od razu widać było że jesteś naprawdę spoko gościu i mam nadzieję że przy następnym spotkaniu napijesz się z nami zupki chmielowej.

Uważam że kolejny klubowy zlocik powinniśmy zorganizować już tego lata a skoro w lato to jak się już pewnie domyślacie najlepiej nad naszym Bałtyckim morzem. Zgadzacie się ze mną??

Nie mogę się już doczekać kiedy znowu będę mógł spędzić czas z wami, tym razem było ekstra a następnym razem nie może być gorzej ;)

kamalik

kamalik

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 285 postów
  • STEAM ID:kamalik512
  • Origin ID:kamalik512
  • PSN id:kamalik512
  • LokalizacjaRybnik

Ah jak ja żałuję że nie mogłem się pojawić :( Okrągły rok nie było mi totalnie nic, a akurat 2 dni przed IEM się rozchorowałem... Jak krazio wysłał mi jeszcze fotę jak sobie siedzicie przy piwku to mi się już serio smutno zrobiło a zarazem się poddenerwowałem :/ 

No i wiadomo, dzięki wielkie dla Siniaka za koszuleczkę :D. Odbiorę ją już sobie u Krazia jeśli tylko pogoda na sobotę dopisze a z tego co widzę to ma padać a nawet padać śnieg :( 

pedro81

pedro81

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 107 postów
  • PSN id:predo81
  • LokalizacjaGłogów

Z kolei ja się cieszę z mojej Hani mimo swojego wieku 18 lat znów pokazała że jest żwawa jak 18nastka ;)  Co tu dużo pisać niech żałują ci co nie byli bo mimo 100 kilometrowej kolejki do spodka i deszczowej pogody bawiliśmy się świetnie :D Dominik dzięki za załatwienie noclegu i za prezent :) Finek dzięki za odwiedziny i za towarzystwo w długiej drodze do Katowic , krazio za to że jednak zostałaś z nami do końca no i spałeś ze mną w pokoju ;) Paweł najbardziej mnie zaskoczyłeś inaczej sobie ciebie wyobrażałem , ale pozytywnie :) aaa chłopy konkurs z koszulkami do końca Marca :)

Dołączona grafika

Krazio

Krazio

Dyskutant

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 239 postów
  • STEAM ID:krazio30
  • PSN id:pk30-08-19-96
  • LokalizacjaKnurów

Nie mogłem się doczekać tego weekendu. :D W końcu przyszła sobota, Predo wraz z Finkiem podjechali po mnie Hanią i wybraliśmy się do Katowic. Gdy nawigacja Piotrka kazała nam wjechać w budynek zadzwonił Gintoki. Mieliśmy problem z miejscem spotkania, ale udało nam się we czwórkę. Pod hostelem czekał już Siniak. Poszliśmy wszyscy na parking, gdzie stał jego samochodzik. Dominik dał nam klubowe koszuleczki i migiem do pubu. Wypiliśmy jakieś % i zjedliśmy pyszną pizzę  :) Później poszliśmy pod spodek. Widzieliśmy Cosplayerki, GallardoGT-Ra. Zahaczyliśmy jeszcze o jakąś kawiarnie bo Starbucks (#SWAG) był zawalony ludźmi. Niestety Paweł musiał już iść i zostaliśmy we czterech. Wróciliśmy do pubu i znów były %. Miałem wracać wieczorem autobusem do domu, ale okazało się, że Predo miał miejsce w pokoju, więc zostałem. Rano zjedliśmy śniadanko i poszliśmy odprowadzić Mateusza na pociąg. Z kolei Dominik odprowadził mnie i Piotrka do Hondy. Predo mnie odwiózł i tak to się dla mnie skończyło.

Było naprawdę MEGA. Trzeba to powtórzyć jak najszybciej. Miło się z wami spędzało czas. :) 

Dzięki za ten weekend!

#Night_Niggers

(Mam jeszcze ze dwa zdjęcia, ale wrzucę je troszkę później.)

post-84-0-62273400-1416911063.png

Campo

Campo

Entuzjasta

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 637 postów
  • STEAM ID:Campo
  • LokalizacjaWrocław

Co tu dużo pisać niech żałują ci co nie byli 

No ja też się dziwię, że nikt więcej się nie pojawił, hmm...  :?

LKRISS

LKRISS
  • STEAM ID:lkriss2
  • Origin ID:BOTAWP
  • Xbox Live:LKRISS22
  • Social Club:lkriss22
  • LokalizacjaWarszawa

Jak tylko macie ochotę to zapraszamy do Pyrlandii 

http://simrace.pl/fo...ngu/#entry10705

SimRace Polska "Prędkość dźwięku to bardzo dziwna sprawa. Rodzice coś mówią jak masz 15 lat a dociera dopiero koło trzydziestki"
simr.pngbutton-4220-black.png

Rig

PC

:idea: Uzupełnij swój profil i podziel się ustawieniami z innymi

siniak

siniak

• Użytkownicy
  • 1369 postów
  • LokalizacjaKraków

Co tu dużo pisać niech żałują ci co nie byli 

No ja też się dziwię, że nikt więcej się nie pojawił, hmm...  :?

Może zadaj sobie pytanie dlaczego CIEBIE nie było. Marudo klubowy :P

Ech chłopaki takie miłe słowa podziękowań tu piszą, prawie nam się gala Oscarów zrobiła hehe ;)

To ja może też podziękuję wszystkim, którym zawdzięczam sukces naszego zlotu, rodzicom za to że jestem, szefowi za to że miałem kasę na wyjazd (i auto! :D ), Hostelowi Ignis za zapewnienie taniego i schludnego noclegu, Browarowi Sierpc za pysznego lanego Kasztelana, kucharzowi za smaczną pizze we włoskim stylu, usłużnej porannej blondyneczce, która mimo nachalnych 'wczorajszych' panów, powodzi i stu innym spraw znalazła czas na zrobienie nam smacznej, domowej jajecznicy z dodatkami! :D

Ale oczywiście przede wszystkim dziękuję w/w kolegom klubowiczom za ekstra towarzystwo. Jesteście ekipą naprawdę na poziomie, mogę być dumny z takich najtrajdersów :mrgreen:

Nie muszę chyba dodawać że jestem mega chętny na następny zlot, bez względu na to gdzie się odbędzie ;)

Dołączona grafika

Campo

Campo

Entuzjasta

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 637 postów
  • LokalizacjaWrocław

Wiesz Dominik, gdyby to miał być prawdziwy ZLOT NR, to informacje o pomyśle, całe uzgadnianie, umawianie się przebiegałoby zupełnie inaczej - oficjalnie, na forum, na fb, obojętnie. A tak wychodzi na to, że ten niby zlot, to spotkanie kilku kumpli i fajnie, mnie nic do tego, ale myślałem, ze NR to jeszcze parę innych osób. Info o tym, oficjalnie na głos powiedziane zostało na dwa tygodnie przed "zlotem", gdzie jednocześnie sam stwierdziłeś, że miejscówek i tak już nie ma bo za późno, bo IEM czy co tam było, a właściwie to jest lista osób, które mają się pojawić, a reszta no to jak sobie chce... Nie kolego, albo jest to oficjalny zlot NR i w NR są takie a nie inne osoby (zdaje się jest w innym wątku lista członków NR), albo robicie sobie koleżeński zjazd przy jakiejś okazji, po cichu, w tajemnicy, z wybraną lista osób - ale nie piszcie potem na forum jak to było fajnie, zajebiście, łzy w oczach i w ogóle zdziwieni, że nikt więcej się pojawił bo nie - w oczach innych klubowiczów nie był to prawdziwy, formalny zlot NR.

O koszulkach i osobnym wątku, gdzie to ja niby mam zbierać ludzi, podpisy i zamawiać koszulki klubowe, gdzie jak się okazuje "wybrani" koszulki na "zlocie" otrzymali - nie będę już wspominał.

Jeśli Dominik jeszcze raz napiszesz coś o marudzeniu, to chyba pomyślę, że jesteś delikatnie mówiąc dziecinny.

Chyba znudziła mi się zabawa w "kluby".

Dla mnie ten cały "zlot" i umawianie się tylko wybranych osób - dla mnie ta sytuacja jest raczej przykra. Szkoda.

EOT.

Użytkownik Campo edytował ten post 18 marzec 2015 12:42

siniak

siniak

• Użytkownicy
  • 1369 postów
  • LokalizacjaKraków

Campo rozwaliłeś system na maxa tym co napisałeś - maruda i malkontent to już dla ciebie zbyt delikatne określenia. Nawet nie mam siły i ochoty dyskutować ze stekiem bzdur które wypisałeś. I nie muszę bo chyba wszyscy tutaj ciebie już poznali i wiedzą jaki masz ze sobą problem. Tym co napisałeś powyżej przeszedłeś samego siebie. Do tej pory traktowałem twoje żale i narzekania z przymrużeniem oka, chociaż było to męczące dla nas wszystkich. Jednak teraz przegiąłeś oskarżając i pomawiając mnie w taki sposób i chyba faktycznie będziemy się musieli pożegnać.

PS. Z koszulkami to już jesteś po prostu bezczelny. Najpierw 3 miesiące zwodziłeś nas że zrobisz, potem się na nas wypiąłęś, zrobiłeś tylko sobie na dodatek bezceremonialnie wrzucając fotkę. Ok, olać to - stwierdziłem, że w takim razie zrobię dla chłopaków, którzy zapowiedzieli się na zlot jako prezent i zarazem nagrodę za regularne jeżdżenie w klubie, skoro na ciebie nie można liczyć. Wiele osób jest zawiedzionych twoją postawą w temacie koszulek. Więc to co napisałeś na ten temat u góry po prostu zakrawa na tupet do kwadratu

Dołączona grafika

Campo

Campo

Entuzjasta

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 637 postów
  • LokalizacjaWrocław

To na zakończenie, nim się tak dojrzale ze mną pożegnasz, może tak wszystkim napiszesz od jak dawna prosiłem Cię o jakąkolwiek informację na temat tego spotkania? Hm? Nie? Tak myślałem :)

PS. Rozumiem, w temacie koszulek, że od początku wydawało Ci się, że ja mam zasponsorować koszulki dla całego zespołu NR? Tylko nie wiem już czy masz na myśli cały klub NR, czy tylko tych, co mieli pojawić się na "zlocie". Dominik, nie rozbrajaj mnie :).

Użytkownik Campo edytował ten post 18 marzec 2015 13:10

rauf

rauf
  • STEAM ID:rauf00
  • Origin ID:rauf00
  • Xbox Live:rauf00
  • PSN id:rauf00
  • Social Club:rauf00
  • Lokalizacjagłęboka wieś

Śpieszę dodać, że w Poznaniu, nie bedziemy wymieniać się koszulkami, do terminu jest prawie miesiąc, a na bramce stoi LKRISS, więc i tak wejdą z góry zaklepanie goście VIP z tajnej listy mailingowej :P

PS panowie, trochę luzu, za często się spotykamy w realu czy jak??

Ever tried. Ever failed. No matter. Try Again. Fail again. Fail better.

Rig

PC

38700337265_4a399a161c_o.jpg moje zaufane źródło testów sprzętu i technologii 
Dyziosv uzupełnij swój profil i podziel się ustawieniami z innymi!

Jak wołać użytkownika i cytować fragmenty
Na priv pytaj mnie tylko o sprawy administracyjne! Od pytań intymnych i sprzętowych mamy forum ;)

pedro81

pedro81

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 107 postów
  • PSN id:predo81
  • LokalizacjaGłogów

Campo może dla ciebie to nie był zlot NR trudno to twoje zdanie , informację były i też nie raz rozmawialiśmy o tym w czasie turniejów , widocznie tak się interesujesz co się dzieję w klubie

Dołączona grafika

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych