Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Wiadomość powitalna SIMRACE.PL
Zarejestruj się by zyskać dostęp do wszystkich funkcji strony, pytaj, czatuj, udzielaj się na forum. Po prostej rejestracji zyskasz dostęp do pełnych treści oraz kontakt ze społecznością SimRace.pl Wiadomość tylko dla niezarejestrowanych, ZAPRASZAMY!
Logowanie Utwórz konto
Zdjęcie

NIGHT RIDERS: Spotkajmy się

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
68 odpowiedzi w tym temacie

Campo

Campo

Entuzjasta

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 637 postów
  • STEAM ID:Campo
  • LokalizacjaWrocław

Ostatni mój wpis w tym temacie, bo wiadomo, że z "ekipą" się nie wygra, ale Predo, aby być dokładnym, a mam niestety taki nawyk - interesowałem się - próbowałem się o tym spotkaniu coś dowiedzieć tu na forum, pytałem na privie Dominika - w końcu udało mi się wymusić cokolwiek na hs na ostatnim nieoficjalnym wyścigu RM Trophy na Nordzie, gdzie Dominik obiecał na forum zamieścić konkretne informacje, co zrobił zresztą ale dużo później. Nie wiem jak dla innych, ale dla mnie cały czas była ściana, przez którą przebić się nie mogłem, o konkretach dowiedziałem się dopiero z forum, w połowie zeszłego tygodnia, z tego wątku - zdecydowanie za późno jak dla mnie.

Ot tylko tyle i aż tyle. Mam żal, bo myślałem, że w jakiś tam sposób stanowimy zgraną ekipę. Myliłem się i więcej informacji w tym temacie nie potrzebuję :). Pozdrawiam :)

SzczwanyGapa

SzczwanyGapa

Szef Night Riders

• Administrator Ligi
  • 1310 postów
  • PSN id:p_kwiatek
  • LokalizacjaZegrze Płd.

Wiesz Dominik, gdyby to miał być prawdziwy ZLOT NR, to informacje o pomyśle, całe uzgadnianie, umawianie się przebiegałoby zupełnie inaczej - oficjalnie, na forum

Z tym się zgodzę. O zlocie na forum było tylko jakieś przebąkiwanie, a te wasze mamrotanie przed wyścigami traktowałem jako jakieś koleżeńskie umawianie się na spotkanie, a nie na zlot klubu.
Przyjadę w czerwcu do Krakowa do sprzedam Siniakowi kopa w dupę :D

Z koszulkami to żeście przegięli.
Raz, że Campo zrobił sobie sam.
Dwa, że Siniak zamawiał kilka sztuk i nie dał cynku innym, czy nie chcą się dorzucić do zamówienia. Wystarczyło dać halo na forum, że hajs za koszulkę + koszt wysyłki do Siniaka na konto i tyle.
To już dwa kopy będą ;)

siniak

siniak

Szara Eminencja Night Riders

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1369 postów
  • PSN id:siniak
  • LokalizacjaKraków

Informacje o zlocie były podawane na forum (choćby w tym wątku), w pokojach turniejowych i na komunikatorach. Każdy kto chciał wiedział co trzeba, wiedza na temat była ogólnodostępna. Nie wiem czego jeszcze ci brakowało.

Odnośnie koszulek nikt nigdy nie wspominał o sponsoringu, wręcz przeciwnie - pisaliśmy o szacunkowym koszcie, który każdy miał ponieść sam. I nikt od ciebie na pewno tego nie wymagał. Wychodzi że nie czytasz ze zrozumieniem, albo pobieżnie, bo ominęła cię informacja w moim poprzednim poście, że na pomysł ze sprezentowaniem koszulek wpadłem sam po tym jak się okazało, że na ciebie nie możemy liczyć z ogarnięciem tematu. Wiesz niektórzy gadają przez kilka miesięcy i marudzą i na koniec nic z tego nie wynika, a inni działają skutecznie bez zbędnych słów.

PS. Kwiat na kopa to zasłużyłeś ale ty tym co napisałeś - mam wkleić tutaj nasze rozmowy z gg i to jak cię molestowałem żebyś przyjechał? Zresztą nie tylko ja bo inni też do ciebie pisali, to żeś wolał jakieś urodziny z kolegą :P

Dołączona grafika

SzczwanyGapa

SzczwanyGapa

Szef Night Riders

• Administrator Ligi
  • 1310 postów
  • LokalizacjaZegrze Płd.

Przepraszam bardzo. Z kumplem byłem umówiony już dawno, ale brałem pod rozwagę olanie kolegi, którego znam od dwudziestu lat, żeby pojechać na spotkanie z Night Niggers.

Wypraszam sobie ujawniania prywatnej korespondencji!!!1

Kolejnego zlotu sobie nie daruję, ale proponuję ustalić termin (chociaż przybliżony), wcześniej niż tydzień przed.

siniak

siniak

• Użytkownicy
  • 1369 postów
  • LokalizacjaKraków

Ech nie rozumiemy się w temacie koszulek :P Więc jeszcze raz - to miał być prezent. Niespodzianka. Chyba zdajecie sobie sprawę z tego że nie mogłem o tym napisać bo nie byłoby niespodzianki, poza tym nie wszyscy zainteresowani by się pewnie zgodzili na przyjęcie takiego prezentu (z grzeczności, wychowania etc.). Po to też była ta lista w pierwszym poście, żeby wiedzieć ile tych koszulek mam zamówić i dla kogo. Gdyby np. Campo albo ty Kwiatku zgłosilibyście wtedy swój udział to na pewno koszulkę byście tez dostali. To pewne jak w banku. A tak, to następna szansa dopiero przy okazji następnego zlotu :)

A w ogóle to Campo jest jak ginekolog - szuka problemów tam gdzie inni upatrują radości :P :P :P

(musiałem to napisać ;))

Dołączona grafika

Campo

Campo

Entuzjasta

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 637 postów
  • LokalizacjaWrocław

Informacje o zlocie były podawane na forum (choćby w tym wątku), w pokojach turniejowych i na komunikatorach. Każdy kto chciał wiedział co trzeba, wiedza na temat była ogólnodostępna. Nie wiem czego jeszcze ci brakowało.

To co? Napiszesz ile raz się Ciebie bezpośrednio pytałem o co chodzi z tym spotkaniem? Co to za zlot? Ile razy pytałem się w różnych wątkach, o co kaman? Hm? Masz odwagę? Pierwszy z brzegu przykład, wątek z tymi nieszczęsnymi koszulkami, kiedy jeszcze w grudniu chciałem się dowiedzieć o co chodzi - nie raczyłeś odpisać, ani co to za zlot, ani co jest planowane, ani kiedy. I śmiesz potem pisać, że nie zakasałem rękawów i nie przygotowałem dla Was koszulek na Wasze spotkanie? Dominik, myślałem, że jesteś poważnym człowiekiem.

Więc nie pisz, że info było ogólnie dostępne, bo nie było, jak również nie odwracaj teraz kota ogonem najeżdżając na mnie, że koszulki to moja wina, bo z mojego powodu musiałeś przygotować je na Wasze spotkanie.

Z koszulkami to żeście przegięli.

Raz, że Campo zrobił sobie sam.

Te koszulki to widzę woda na młyn, normalnie jakby były ze złota, logo z platyny, a samo jej noszenie nobilitowało do wstąpienia do elitarnego klubu :). Ja koszulkę zrobiłem PRZY OKAZJI zamawiania różnych gadżetów dla mnie, żony i rodziny - po prostu domówiłem sobie koszulkę, ot co. A zrobiłem to, jak się wszystkiego dowiedziałem o "zlocie" - stwierdziłem, że jak można się umawiać gdzieś za plecami, to i ja mogę sobie zrobić koszulkę za plecami :).  

Zresztą koszulka koszulką, ale to kubek wyszedł genialnie :P.

Użytkownik Campo edytował ten post 18 marzec 2015 14:16

siniak

siniak

• Użytkownicy
  • 1369 postów
  • LokalizacjaKraków

Ciężko dyskutować z głupotami które wypisujesz, więc zakończę tą nieprowadzącą do niczego dyskusję.

A wszystkich z normalnym podejściem do życia zapraszam na następny zlot, o którym... napisze Kwiatek poniżej ;)

Dołączona grafika

Krazio

Krazio

Dyskutant

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 239 postów
  • STEAM ID:krazio30
  • PSN id:pk30-08-19-96
  • LokalizacjaKnurów

@Campo,

7c5a141733bf.jpg

post-84-0-62273400-1416911063.png

Campo

Campo

Entuzjasta

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 637 postów
  • LokalizacjaWrocław

więc zakończę tą nieprowadzącą do niczego dyskusję.

Widzisz Dominik, nie umiesz się przyznać :).

Spokojnie można zakończyć tą dyskusję, tematu nie było :).

SzczwanyGapa

SzczwanyGapa

Szef Night Riders

• Administrator Ligi
  • 1310 postów
  • LokalizacjaZegrze Płd.

внимание! Achtung! Caution! 広告!

W dniach 7-11 czerwca zaszczycę swą osobą miasto stołeczne Kraków. Wstępnie jestem umówiony na spotkanie z Siniakiem, może ktoś jeszcze chętny jest przyjechać, żeby postawić mi browara? :D

siniak

siniak

• Użytkownicy
  • 1369 postów
  • LokalizacjaKraków

Oprócz browara ode mnie masz też koszulkę :)

Dobra panowie - ogłaszam listę zapisów na nowy zlot :D

Co prawda będę wtedy tuz po ślubie (tak, swoim :P) ale takiej okazji nie mogę przepuścić. Świeżo upieczona Pani Siniakowa na pewno zrozumie... Prawda kochanie? Ale że jak? Jaki koniec...? O czym ty... aaaaa :plask: :kijem: :rozga: :krzyk: :szok:  :P

II Zlot klubowiczów NR - Kraków 07.06.2015*, lista chętnych:

1. Kwiatek

2. siniak

3.

*Chyba że wolicie inny dzień, ale 07.06 to niedziela, pozostałe z podanych przez Kwiata to dni robocze...

Dołączona grafika

JankessPL

JankessPL

Stały bywalec

• Zbanowani
  • PipPipPipPipPipPip
  • 432 postów
  • PSN id:JankessPL
  • LokalizacjaGdynia

Kwiat i Ciuciu mają trochę racji, można było trochę wcześniej napisać, ale nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem ;)

Mimo że zbieram na samochód i jak każdy mam pełno innych wydatków to zrobię wszystko by z Wami się spotkać(trzeba Kwiatowi postawić obiecane piwko :D )

1. Kwiatek

2. siniak

3. JankessPL

4.

5.

6.

7.

8.

PS dlaczego tak daleko :(, pociągiem to prawie 6h jazdy.

-Gin

-Gin

Dyskutant

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 197 postów
  • STEAM ID:gintoki520d
  • PSN id:Gintoki520
  • LokalizacjaBrzeg

Dzięki za spotkanie Panowie, szkoda że tak szybko się zwijać musiałem ;-; Campo, spotkanie wyszło na spontanie, wcześniej tak na prawdę nikt nie wiedział że się odbędzie. Finek mówił że jedzie na IEM, a że mamy blisko to stwierdziliśmy że możemy też podjechać, ale wszystko było pod znakiem zapytania i nikt do końca nie wiedział czy będzie. Ja w piątek dopiero dałem info że na 100% będę, także wiesz. Nic nie było planowane potajemnie, gadaliśmy na hs'ach w pokoju po wyścigu gdzie każdy z NR miał dostęp, także nigdzie za plecami. Powiem szczerze, ja czuje się trochę urażony tym co piszesz. Przedstawiasz nas w takim świetle że niby nie chcieliśmy innych osób na zlocie, co prawdą nie jest, bo nawet na samym spotkaniu mówiliśmy że szkoda że ktoś jeszcze się nie zdecydował.

Na drugi zlot wstępnie się wpisuje, ale to tak 50/50, bo znając życie 8 będę miał egzaminy zawodowe ;-;

1. Kwiatek

2. siniak

3. JankessPL

4. Gintoki

PS. Predo, następnym razem ja śpię z Kraziem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Użytkownik -Gin edytował ten post 18 marzec 2015 16:07

cast_lineup.jpg

Campo

Campo

Entuzjasta

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 637 postów
  • LokalizacjaWrocław

Jankess, a skąd będziesz jechał?

PS. Sorki, doczytałem Gdynię, no rzeczywiście to nie po drodze z Wrocławia :)

PS2. Pociągiem z Gdyni do Krakowa 6h?? To PKP tak nagle przyśpieszyło?? Ja bym stawiał raczej na 12h ;)

@Gintoki, spoko, ja to wszystko rozumiem :) mam tylko żal do Siniaka, bo rzeczywiście jak się próbowałem tyle razy dowiadywać to jakoś dziwnie kluczył - a potem teksty jak to szkoda, że więcej nikt nie przyjechał. Można było to inaczej załatwić. Kto wie, może będzie okazja sobie to wytłumaczyć z Dominikiem na żywo :) i klepnąć się po plecach :) ja jak coś koszulkę już mam  :dupa:

PS3. A nie, co ja piszę, przecież Dominik stwierdził, że się ze mną czas pożegnać  :glupek:

:D

Użytkownik Campo edytował ten post 18 marzec 2015 16:15

JankessPL

JankessPL

Stały bywalec

• Zbanowani
  • PipPipPipPipPipPip
  • 432 postów
  • PSN id:JankessPL
  • LokalizacjaGdynia

Gdynia/Trójmiasto

Niestety pochodzę z północnego krańca Polski, a jak widać większość jest z południa :(

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych