Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Wiadomość powitalna SIMRACE.PL
Zarejestruj się by zyskać dostęp do wszystkich funkcji strony, pytaj, czatuj, udzielaj się na forum. Po prostej rejestracji zyskasz dostęp do pełnych treści oraz kontakt ze społecznością SimRace.pl Wiadomość tylko dla niezarejestrowanych, ZAPRASZAMY!
Logowanie Utwórz konto
Zdjęcie

NIGHT RIDERS: Spotkajmy się

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
68 odpowiedzi w tym temacie

siniak

siniak

Szara Eminencja Night Riders

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1369 postów
  • PSN id:siniak
  • LokalizacjaKraków

Oks czas na krótką migawkę z naszego wczorajszego "zlociku" ;) Krótką, ale na pewno dłuższą niż ta kwiatkowa powyżej :P

Zacznijmy od tego że pan Szczwany aka Kwiat, zwany w niektórych dziwnych kręgach Pawłem (nikt nie wie skąd wzięła się ta ostatnia ksywa ;)) dotarł na nasze rendez-vous tak samo jak na metę każdego wyścigu NR - z dużym opóźnieniem :P

Dla uporządkowania faktów dodajmy, że towarzyszył nam również mój dobry kumpel Bartek, równie zapalony od wielu lat gracz (z obserwacji śmiem twierdzić że obydwaj panowie bardzo przypadli sobie do gustu, co mnie niezmiernie cieszy :))

W oczekiwaniu na przybycie SGS (special guest star) razem z Bartkiem wstąpiliśmy do pobliskiego bistro na porcję pierogów. Gdy dopijaliśmy spokojnie nasze niepasteryzowane Kasztelany wtem do lokalu wtargnął puszysty jegomość w czarnej koszulce GTAV i czapce z logo Rockstara (skubany zakamuflował się, kompletnie nie wiedzieliśmy że to on ;)) - Mr Kwiat we własnej, szacownej osobie :)

Po zwyczajowym przywitaniu i zapoznaniu nastąpiło uroczyste wręczenie najlepszego (i jedynego takiego na świecie) t-shirtu z najdłuższym nickiem na plecach ;)

Potem nastąpiło przejście do innej (lepszej) knajpy, picie piwa z dzbana, pasjonujące rozmowy o grach (tu zaskoczenie ;)), filmach, grach, konsolach, grach i innych podobnych ważnych sprawach życiowych (oraz grach). W międzyczasie odwiedził nas Arnie Schwarzenegger (ged daaałn tu de czoper!!). Następnie przetransportowaliśmy się do jeszcze lepszego lokalu (viva la Pinta! :D) i tam oprócz smakowania różnych dziwnych gatunków piw robiliśmy to co powyżej tylko w odwrotnej kolejności ;)

Podsumowując - wieczór w w/w towarzystwie bez dwóch zdań spędziłem wspaniale. Paweł pokazał na żywo to, co wiedziałem już z forum i wyścigów, że jest bardzo ciekawym, inteligentnym i zabawnym gościem, z którym nie ma szans się nudzić :mrgreen: :good:

Na koniec mały dowód naszego mityngu :)

Załączony plik  DSC_03391.JPG   33,84 KB   6 Ilość pobrań Załączony plik  DSC_03411.JPG   32,03 KB   6 Ilość pobrań

Dołączona grafika

SzczwanyGapa

SzczwanyGapa

Szef Night Riders

• Administrator Ligi
  • 1310 postów
  • PSN id:p_kwiatek
  • LokalizacjaZegrze Płd.

Wyspał się taki do południa i się chwali, że może na forumie popisać. Chłopaki pokazali mi piękną stronę Krakowa, gdzie nie poszliśmy tam rozkopane :D Później nie można było spokojnie przejść paru kroków, bo nas wciąż zaczepiały dziewczyny, a koledzy wykazali się znajomością miasta, bo odpowiadali na moje wszystkie pytania ;)

Spoiler

PS Ja ci, k**wa, dam "puszysty" :D

siniak

siniak

• Użytkownicy
  • 1369 postów
  • LokalizacjaKraków

Punkt 8:00 byłem w pracy i pozostaję w niej do 16. Za to pan ze swoją świtą to się bawisz zacnie w 4-gwiazdkowym hotelu klasy premium :P

PS. Nie wiem w jakiej strefie czasowej jesteś ale u mnie nie ma jeszcze południa, a posta pisałem prawie 2 godz. temu :P

Dobrze, że nie napisałeś jakich argumentów musieliśmy używać żeby nas te dziewczyny nie zaczepiały :glupek:

Dołączona grafika

SzczwanyGapa

SzczwanyGapa

Szef Night Riders

• Administrator Ligi
  • 1310 postów
  • LokalizacjaZegrze Płd.

Do hotelu wróciłem gdzieś o 1-szej i trafiłem akurat na koniec imprezy: to się jeszcze whisky dobiłem. Stąd te poranne dolegliwości.

Dzięki Bogu za klimatyzację i dzban wody z miętą i cytryną :)

siniak

siniak

• Użytkownicy
  • 1369 postów
  • LokalizacjaKraków

To co, jutro powtórka? :D

Dołączona grafika

SzczwanyGapa

SzczwanyGapa

Szef Night Riders

• Administrator Ligi
  • 1310 postów
  • LokalizacjaZegrze Płd.

Niestety. Jutro mamy kolację w Starej Zajezdni. Będę popijał drinki pod krawatem.

Mam nadzieję, że będzie rum, bo nie lubię whisky.

siniak

siniak

• Użytkownicy
  • 1369 postów
  • LokalizacjaKraków

Wiem gdzie to jest - wpadniemy tam z Bartkiem i wyciągniemy cię to the better place :D

Dołączona grafika

Angello

Angello

Założyciel NIGHT RIDERS

• Administratorzy
  • 1788 postów
  • STEAM ID:Angello_PL
  • Xbox Live:AngelloPL
  • PSN id:Angello_PL
  • LokalizacjaWhiteStock

Miło czyta się i ogląda fotki o tym, że nowe znajomości w Night Riders rozkwitają :D

Siniaku a masz dla mnie taką koszulkę jak na przełomie lipiec-sierpień będe w Krakowie ?? :D

24339541219_aa976f320e_o.png

siniak

siniak

• Użytkownicy
  • 1369 postów
  • LokalizacjaKraków
Zggadajmy się ;)
Dołączona grafika

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0