Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Wiadomość powitalna SIMRACE.PL
Zarejestruj się by zyskać dostęp do wszystkich funkcji strony, pytaj, czatuj, udzielaj się na forum. Po prostej rejestracji zyskasz dostęp do pełnych treści oraz kontakt ze społecznością SimRace.pl Wiadomość tylko dla niezarejestrowanych, ZAPRASZAMY!
Logowanie Utwórz konto
Zdjęcie

Giełda - Sprzedam, kupię, zamienie, oddam gratis

ZAKUPY

516 odpowiedzi w tym temacie

Sai-g

Sai-g

Bywalec

• Administrator Ligi
  • 101 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Cześć Wszystkim,

Sprzedam dwa telefony.

Pierwszy należał do mojej dziewczyny, to biało-srebrny iphone 5s 16 GB z przełomu 16 i 17 roku (chyba), kupiony w salonie Tmobile. Do sprzedania z pudełkiem, ładowarką, ale bez słuchawek. Telefon posiada naklejkę z bardzo przyjaznym misiem. :) Cena to 400 zł plus ewentualna przesyłka, oczywiście zachęcamy do odbioru i przetestowania w Warszawie, generalnie wszystko z nim ok. 

Drugi z nich to mój Samsung Galaxy s6, telefon także z salonu t-mobile, niestety jest niesprawny, padło gniazdo zasilania, pewnego dnia razem z łądowarką wyjąłem z niego jakąś blaszkę- cena która mnie interesuje to 120 zł plus przesyłka. Telefon wizualnie jest bez skazy, bardzo dbam o urządzenia mobilne.

Zachęcam do kontaktu PW.

Pozdrawiam

Michał

Załączone pliki

TPS

TPS

Forumowicz

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 68 postów
  • PSN id:TPS_3

Pedały już nie wchodzą w grę. Reszta wciąż aktualna zwłaszcza, że kupiłem Next Level Racing V3. Na Gwiazdkę jak znalazł ;-)

Cena spada do 2222 Euro (możliwa faktura VAT)

Symulator sprzedany :-)

Użytkownik TPS edytował ten post 12 styczeń 2019 23:48

"Nigdy nie jest zbyt późno na szczęśliwe dzieciństwo"

Ejkej

Ejkej

Amator

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 30 postów

Hej, rozważam odsprzedanie Oculusa Rifta, którego kupiłem 27.11.18 podczas promocji Black Friday.

Jest to zestaw z 2 kontrolerami i 2 czujnikami ruchu. Stan - idealny, testowany ;) Wszystko działa topowo.

Cena, jak mnie interesuje, to 1600zł + ewentualna wysyłka. Poniżej link do allegro:

By zobaczyć linki musisz się Zalogować lub Zarejestrować

Jeśli ktoś jest zainteresowany, to zapraszam w wiadomości prywatnej.

Pozdrawiam
Andrzej

UP! Nowa cena ;)

lose_left

lose_left

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów
  • STEAM ID:lose_left
Hej,

mam do sprzedania pedały Thrustmaster T3PA.
Pedały były używane około rok, nigdy nie sprawiały problemu. W 100% wszystko działa.
Sprzedaję ponieważ kupiłem pedały Fanateca.

Cena 300zł

kowalm

kowalm

Amator

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 41 postów

Hej,

mam do sprzedania pedały Thrustmaster T3PA.
Pedały były używane około rok, nigdy nie sprawiały problemu. W 100% wszystko działa.
Sprzedaję ponieważ kupiłem pedały Fanateca.

Cena 300zł

Hej, daj znać jak zejdziesz z ceną do 230zł. Będę wtedy zainteresowany. Szukam właśnie T3PA, ale mam ograniczony budżet...

Azet1985

Azet1985

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów
  • LokalizacjaKalisz

Witam. Do sprzedania będę  miał następujący zestaw:

1.Thrustmaster T300 Alcantara w bardzo ładnym stanie

2.Clubsport pedals V1 + dodatkowy loadcell + nakładki Tilton Style Pedal Pads TSP-17

3.Stojak RennSport Wheel Stand V2

4.Thrustmaster F1 Add-On

Więcej info i foto na pw

Cena 2100zł

Panjapa22

Panjapa22

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 75 postów
  • LokalizacjaWrocław
Witam.

Sprzedam zestaw Thrustmastera T150 Pro (baza + pedaly T3PA) zakupiony w grudniu 2017. Wszystko kompletne. Posiadam oryginalne opakowanie i wszystkie papiery. Na zyczenie moge zrobic wiecej fotek.

Cena 750 zl. Wysylka paczkomatem gratis :)

By zobaczyć linki musisz się Zalogować lub Zarejestrować

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: ZAKUPY

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych