Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Wiadomość powitalna SIMRACE.PL
Zarejestruj się by zyskać dostęp do wszystkich funkcji strony, pytaj, czatuj, udzielaj się na forum. Po prostej rejestracji zyskasz dostęp do pełnych treści oraz kontakt ze społecznością SimRace.pl Wiadomość tylko dla niezarejestrowanych, ZAPRASZAMY!
Logowanie Utwórz konto
Zdjęcie

TeamSpeak - serwer głosowy simrace.pl

Tutorial

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
39 odpowiedzi w tym temacie

Tomessi

Tomessi

Zapaleniec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1069 postów
  • STEAM ID:tomessi
  • Xbox Live:T0MESSI
  • LokalizacjaŁódź

Nie sprawdzałem.. także nie wiem. Więcej info opisałem iI w pw :)

"APEX" - niewidzialny szczyt zakrętu, miejsce, dzięki któremu osiąga się najlepszy czas.

16478.png

Rig

PC

Tommi

Tommi
  • STEAM ID:tommi__pl
  • Xbox Live:TriedTommi
  • LokalizacjaBydgoszcz

Teoretycznie powinien zadziałać bo to jest zwykły układ słuchawka plus mikrofon. 

PC

Rig

Net

76561198133235158.png

pCars Photo Mode

Flickr

Zwierzyniec

Zwierzyniec

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 17 postów
  • STEAM ID:Zwierzyniec
  • LokalizacjaDzierżoniów

Witam,

gdzie ustawia się w TS-ie siłę głosu ponieważ w trakcie wyścigu silnik kompletnie zagłusza mi  dyskusje.

KamilWR

KamilWR

Zapaleniec

• Administrator Ligi
  • 1209 postów
  • STEAM ID:Kamil
  • LokalizacjaTychy

Może prościej kliknąć na ikonke regulacji głośnośći w prawym dolnym rogu ekranu dać na MIXER i tam wyciszyc troche assetto a podnieśc ogólna głośność ts, ja tak zrobiłem i jest ok, bez jakiegoś grzebania w opcjach ts  :)

PC

Rig

build-not-bought-sticker-version-1.jpg

rauf

rauf
  • STEAM ID:rauf00
  • Origin ID:rauf00
  • Xbox Live:rauf00
  • PSN id:rauf00
  • Social Club:rauf00
  • Lokalizacjagłęboka wieś

Kamil mówi o ustawieniu głośności w systemie, też tak robię, może ktoś zna lepszy sposób na zarządzanie głośnością poszczególnych procesów?

Ten suwak systemowy to nie jest idealne rozwiazanie...

Ever tried. Ever failed. No matter. Try Again. Fail again. Fail better.

Rig

PC

38700337265_4a399a161c_o.jpg moje zaufane źródło testów sprzętu i technologii 
Guest uzupełnij swój profil i podziel się ustawieniami z innymi!

Jak wołać użytkownika i cytować fragmenty
Na priv pytaj mnie tylko o sprawy administracyjne! Od pytań intymnych i sprzętowych mamy forum ;)

Zwierzyniec

Zwierzyniec

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 17 postów
  • STEAM ID:Zwierzyniec
  • LokalizacjaDzierżoniów

Dzięki Kamil. Przecież to oczywiste, a ja szukam jakiś cudów wianków.

adamwsb

adamwsb

Pilot Kamikaze

• Użytkownicy
  • 1370 postów
  • STEAM ID:adamwsb
  • Xbox Live:adamwsb
  • PSN id:adamwsb
  • LokalizacjaPszów

ja robie tak ze ogolnie wszystkie gry w mixerze windows ustawiam na ok 1/3 glosnosci max, pozniej z TS nie ma wiekszego klopotu

CPU: I5 4690K 3.5GHz [4.6GHz]  |  MB: ASROCK Z97 PRO4

GPU: ASUS GTX 980 TI Strix

RAM: GOODRAM PLAY 16GB PC1600 2x8GB RED [1866MHz]

HDD: Crucial SSD 250GB MX200  |  WD Caviar BLUE 1TB  |  WD Caviar BLUE 640GB  |  WD Portable Elements 1TB

CASE: Thermaltake V3 Black Edition  |  PU: Cooler Master B700 v2 700W  |  OS: Windows 10 64bit  |  Modecom MC-9006  |  Natec Genesis GX68

RIG: T300RS  |  T3PA  |  Playseat  |  Creative Inspire T6100 5.1  |  TV Sony | W829B 50"
PS4

rauf

rauf

1/3? Mając TSa na 100% gry w multi obniżam na 10% inaczej silnik zagłusza głos czatu.

Przydałoby sie coś co np. dynamicznie w jakimś zakresie reguluje głośność, jakiś auto gain czy coś podobnego.

Rig

PC

Na priv pytaj mnie tylko o sprawy administracyjne! Od pytań intymnych i sprzętowych mamy forum ;)

adamwsb

adamwsb

Pilot Kamikaze

• Użytkownicy
  • 1370 postów
  • STEAM ID:adamwsb
  • Xbox Live:adamwsb
  • PSN id:adamwsb
  • LokalizacjaPszów

no ogolnie mozna to inaczej rozwiazac jeszcze, ja np gram na TV wiec moge dzwiek z gry wypuscic na TV a w sluchawkach mam tylko TSa, w opcjach Realtek HD Audio (pomaranczowa ikonka glosnika na pasku zadan) na gorze po prawej stronie jest takie cos jak "zaawansowane ustawienia urzadzenia i tam mozna ustawic" tez sprawy zwiazane z wieksza liczba podpietych urzadzen dzwiekowych jak glosniki, sluchawki itp. Rauf to 1/3 glosnosci to tak orientacyjnie podalem ale i tak pozniej jeszcze w grze trzeba nie raz ustawic

CPU: I5 4690K 3.5GHz [4.6GHz]  |  MB: ASROCK Z97 PRO4

GPU: ASUS GTX 980 TI Strix

RAM: GOODRAM PLAY 16GB PC1600 2x8GB RED [1866MHz]

HDD: Crucial SSD 250GB MX200  |  WD Caviar BLUE 1TB  |  WD Caviar BLUE 640GB  |  WD Portable Elements 1TB

CASE: Thermaltake V3 Black Edition  |  PU: Cooler Master B700 v2 700W  |  OS: Windows 10 64bit  |  Modecom MC-9006  |  Natec Genesis GX68

RIG: T300RS  |  T3PA  |  Playseat  |  Creative Inspire T6100 5.1  |  TV Sony | W829B 50"
PS4

LKRISS

LKRISS
  • STEAM ID:lkriss2
  • Origin ID:BOTAWP
  • Xbox Live:LKRISS22
  • Social Club:lkriss22
  • LokalizacjaWarszawa

Polecam program TS Notifier, dzięki któremu można zobaczyć kto aktualnie mówi w trakcie gry. Działa bardzo fajnie, testowałem w Assetto Corsa oraz w innych grach.

By zobaczyć linki musisz się Zalogować lub Zarejestrować

jest aktualizacja 1.60

new in 1.6.0

• added support for dx12 (experimental)
  • TSNotifier cannot be started multiple times anymore
  • TSNotifier now requires the Visual C++ 2015 runtime (contained in the installer)

SimRace Polska "Prędkość dźwięku to bardzo dziwna sprawa. Rodzice coś mówią jak masz 15 lat a dociera dopiero koło trzydziestki"
simr.pngbutton-4220-white.png

Rig

PC

:idea: Uzupełnij swój profil i podziel się ustawieniami z innymi

supermelon

supermelon

Dyskutant

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 153 postów
  • LokalizacjaPoznań

Buu, TS Notifier nie działa z Oculusem. 

-= Like Melon, But Super =-

PC

Yarek

Yarek

Amator

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 48 postów
  • STEAM ID:Jarek160
Panowie mam problem z TS.Jestem laikiem jeśli chodzi o tą aplikację. Zainstalowałem kilka dni temu pierwszy raz. Skonfigurowałem wedle zaleceń tutaj na forum. Moge się zalogować do poczekalni Simrace bez problemów. Hasło pasuje. Nie mogę się natomiast przebić do poszczególnych pokoi np. Devil Cars czy Time Trial. Jest na nich kłódka i woła o hasło choć już chyba nie powinno być hasła. Co robię źle?

rauf

rauf

@Yarek, bo to pokoje na eventy ohasłowane, wszystko się zgadza  :tak: Wpuszczają modzi na czas zawodów i tak ma być, żeby nikt nie spamił. 

Rig

PC

ElWonsz

ElWonsz

Amator

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 37 postów

Ja mam problem z TS3, po aktualizacji nie działa mi funkcja "Push To Talk", nie mogę przypisać skrótu z kierownicy. Ktoś z użytkowników ma ten problem ? 

Z tego co wyczytałem to problem leży po stronie TS'a, a rozwiązaniem jest używanie starszej wersji. Problem w tym, że pobrałem kilka wersji i nie mogę trafić z tą właściwą. 

Może ktoś ma instalkę do starszej wersji ? 

EDIT:

Już mam właściwą wersję ;) Jakby ktoś miał taki sam problem to zainstalowanie wersji 3.0.19.1 załatwia sprawę.

Pozdrawiam ;)

Użytkownik ElWonsz edytował ten post 06 czerwiec 2017 20:58

AldoRaine

AldoRaine

Pasjonat

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 960 postów

Polecam program TS Notifier, dzięki któremu można zobaczyć kto aktualnie mówi w trakcie gry. Działa bardzo fajnie, testowałem w Assetto Corsa oraz w innych grach.

By zobaczyć linki musisz się Zalogować lub Zarejestrować

używasz go nadal? działa Ci w AC? ja mam z nim problem i nic mi nie wyświetla

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Tutorial

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych