Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Wiadomość powitalna SIMRACE.PL
Zarejestruj się by zyskać dostęp do wszystkich funkcji strony, pytaj, czatuj, udzielaj się na forum. Po prostej rejestracji zyskasz dostęp do pełnych treści oraz kontakt ze społecznością SimRace.pl Wiadomość tylko dla niezarejestrowanych, ZAPRASZAMY!
Logowanie Utwórz konto
Zdjęcie

Project CARS e-sport w organizacji ESL

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

rauf

rauf
  • STEAM ID:rauf00
  • Origin ID:rauf00
  • Xbox Live:rauf00
  • PSN id:rauf00
  • Social Club:rauf00
  • Lokalizacjagłęboka wieś

Project CARS wszedł właśnie do grona największej organizacji e-sportowej na świecie Electronics Sports League

Ever tried. Ever failed. No matter. Try Again. Fail again. Fail better.

Rig

PC

38700337265_4a399a161c_o.jpg moje zaufane źródło testów sprzętu i technologii 
Guest uzupełnij swój profil i podziel się ustawieniami z innymi!

Jak wołać użytkownika i cytować fragmenty
Na priv pytaj mnie tylko o sprawy administracyjne! Od pytań intymnych i sprzętowych mamy forum ;)

DamianL

DamianL
  • STEAM ID:DamianL
  • PSN id:Czempion
  • LokalizacjaŚwidnica

Hmmm... chyba czas zainteresować się bardziej pCars w moim przypadku ;) ciekawa nowinka!

https://www.facebook.com/lempartracing - Zapraszam do śledzenia mojej kariery wyścigowej! ;)

rauf

rauf

I mnie to zaskoczyło, co innego własne eventy jak Drivers Network a co innego współpraca z ESLem! Krok w dobrą stronę.

Powinno to też przyspieszyć doszliwowanie gry, bo wciąż parę elementów jak zapis i zarządzanie setupami, powtórki (!) i sędziowanie, tabele wyników, czy choćby 3 ekrany czekają w kolejce.

Rig

PC

Na priv pytaj mnie tylko o sprawy administracyjne! Od pytań intymnych i sprzętowych mamy forum ;)

DamianL

DamianL
  • STEAM ID:DamianL
  • PSN id:Czempion
  • LokalizacjaŚwidnica

Nie wiem, czy to jedna z oficjalnych ESL'owskich stron dot. pCars, ale raczej tak, więc jeśli ktoś chciałby na fejsie śledzić co się dzieje w najbliższym czasie, to podrzucam link -> 

By zobaczyć linki musisz się Zalogować lub Zarejestrować

Rauf, jak będziesz miał chwilkę, to śmiało przekopiuj link do pierwszego posta ;) pzdr!

https://www.facebook.com/lempartracing - Zapraszam do śledzenia mojej kariery wyścigowej! ;)

rauf

rauf

Dodane  :okok:  no nie chcę ale chyba trzeba będzie wkońcu założyć konto FB :zly:

Rig

PC

LKRISS

LKRISS
  • STEAM ID:lkriss2
  • Origin ID:BOTAWP
  • Xbox Live:LKRISS22
  • Social Club:lkriss22
  • LokalizacjaWarszawa

Ludziska sie tego boja jak ognia  :lol:

SimRace Polska "Prędkość dźwięku to bardzo dziwna sprawa. Rodzice coś mówią jak masz 15 lat a dociera dopiero koło trzydziestki"
simr.pngbutton-4220-black.png

Rig

PC

:idea: Uzupełnij swój profil i podziel się ustawieniami z innymi

CorradoSKJ

CorradoSKJ
  • STEAM ID:CorradoSKJ
  • LokalizacjaBydgoszcz

Bo to wciąga, aż za bardzo, lepiej czas spędzony na FB wykorzystywać w bardziej efektywny sposób, np grając w simy ;p

Swoją drogą kiedyś był świetny odcinek South Park na ten temat:

Szumpeter

Szumpeter

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 409 postów
  • LokalizacjaOlsztyn

- coraz lepiej, coraz więcej.

Jeszcze trochę i rozważę zakup pCARS. Ostatnio pobawiłem się dłuższą chwilę w wersję 3.0 i byłem pod wrażeniem jak dobrze mi się jeździ. Znaczy do Assetto Corsa startu nie ma, jednakże nie spodziewałem się tak przyjemnie spędzonego czasu po doświadczeniach z wersją 1.0. Może to kwestia tego, że do wersji 1.0 zasiadałem jak do konkurencji Forzy, Gran Turismo i wszystkich świętych, a do wersji 3.0 jak do crapa i rozczarowania roku 2015, a może po prostu programiści faktycznie cały czas poprawiają swój produkt. Niech dodadzą coś w rodzaju spottera lub helicorsy a kupię pC na zimowej wyprzedaży 

MariuszB35PL

MariuszB35PL

Entuzjasta

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 611 postów
  • STEAM ID:mariusz33pl
  • LokalizacjaOlsztyn

PCars na obecnym etapie już naprawdę jest dopracowane, coraz mniej błędów, a te które są nie utrudniają gry Online, ale zawsze może być lepiej ;). Jakby tak Assetto szybko porawiali jak Carsy to by AC już pewnie dawno było w faktycznej fazie GOLD z 64 bitami z pitstopem w sesji ofline itp. ;)

Użytkownik MariuszB35PL edytował ten post 07 październik 2015 11:45

CorradoSKJ

CorradoSKJ
  • LokalizacjaBydgoszcz

Szumpi mają w planach proximity sensor, to coś w stylu Heli Corsa, Mariusz a jak określisz błędy związane z długością replayu, praktycznie bezużyteczny replay przy sędziowaniu, brak możliwości przypisania własnych skinów, problemy z setupami, problemy z pitami, sam kilku doświadczyłem. Więc jak widać sporo błędów które wpływają bezpośrednio online.

MariuszB35PL

MariuszB35PL

Entuzjasta

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 611 postów
  • LokalizacjaOlsztyn

mi się replay zapisuje w całości , problemem z nim jes to że czasem w nim auta zostają na gridzie lub ktoś jedzie innym autem niż w rzeczywistości jechał, Błędów w pit-stop nie uświadczyłem, jak dobrze ustawisz strategie i odznaczysz ptaszkiem profil pitu jako domyślny nie ma bata żeby się coś poje...ło ;). Z setupami fakt mogli by to rozwiązać inaczej, bo wkurza mnie ze nie mogę mieć do jednego auta kilka setów, Skinów jest sporo do każdego auta więc mi to nie przeszkadza szczególnie, ale wiadomo mogło by to wyglądać lepiej (np jak w Assetto a najlepiej jak w Forza) ,Te błędy co wymieniłeś są ale nie sa jakoś uciążliwe, i co tu dużo mówić online jest jednak (netkode) lepszy w PCARS jak w AC.

LKRISS

LKRISS
  • STEAM ID:lkriss2
  • Origin ID:BOTAWP
  • Xbox Live:LKRISS22
  • Social Club:lkriss22
  • LokalizacjaWarszawa

Mnie wkurza konfiguracja cisnienia opon przed kazdym eventem bo to trzeba wszystko recznie ustawiac w strategii wyscigowej. Pytanie po co? nie mozna by dodac opcji domyslnych? 

SimRace Polska "Prędkość dźwięku to bardzo dziwna sprawa. Rodzice coś mówią jak masz 15 lat a dociera dopiero koło trzydziestki"
simr.pngbutton-4220-black.png

Rig

PC

:idea: Uzupełnij swój profil i podziel się ustawieniami z innymi

CorradoSKJ

CorradoSKJ
  • LokalizacjaBydgoszcz

Mariusz to widocznie długich wyścigów nie jeździsz że masz cały replay, kolejna sprawa pit stop, w ostatnim evencie z racji tego że pCars nie pozwala na jazdę samemu przez pit, automat przejął kontrolę i skręcił od razu w prawo na hama wjeżdżając w bandę, po czym nie mógł wyjechać więc teleportnął się do pitu bez możliwości wyjazdu. To o czymś takim mówię, reszte jeszcze toleruje z nadzieją na poprawki

MariuszB35PL

MariuszB35PL

Entuzjasta

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 611 postów
  • LokalizacjaOlsztyn
Jak mówiłem ja nie miałem takich betonów w pit stop a wyścigi jeżdżę regularnie w ligach które organizuje , nie którzy wiedzą gdzie. :) i minimalny dystans to było chyba 24 koła wiec nie wiem czy takie krótkie te wyścigi co jeżdżę

Wysłane z mojego I213 przy użyciu Tapatalka

Użytkownik MariuszB35PL edytował ten post 08 październik 2015 16:10

rauf

rauf

29 października 2018 roku zakończona została organizacja turniejów Project CARS na platformie ESL Play.

Oficjalny komunikat:

As you have already read it in the title, this is the end of Project CARS on ESL Play.
After nearly 3 years of competitive racing, hundreds of Go4 Cups, we've now come to the point where continuing with the section isn't an option anymore.

As most of you have noticed, the section has only been kept alive due to the A1 eSports League, since the Go4s stopped at the end of January.
As the second A1 eSports League season ended, and a third one isn't concluded yet, we don't have any plans to continue with Project CARS.

We hope to bring you more competitive Sim Racing to ESL Play, be it in Project CARS or another Sim Racing game. We will keep you updated on our official Social media channels and Discord servers.

Thank you to all players who participated in the cups we had throughout the years, to the casters and streamers, and special thanks to René "GRunner" Buttler who was the Project Leader / Publisher Manager for the most part, and made it possible for some of us to pursue our dreams in esports.

Thank you and best regards,
your ESL Project CARS Admin Team

Rig

PC

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych