Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Wiadomość powitalna SIMRACE.PL
Zarejestruj się by zyskać dostęp do wszystkich funkcji strony, pytaj, czatuj, udzielaj się na forum. Po prostej rejestracji zyskasz dostęp do pełnych treści oraz kontakt ze społecznością SimRace.pl Wiadomość tylko dla niezarejestrowanych, ZAPRASZAMY!
Logowanie Utwórz konto
Zdjęcie

Euro Truck Simulator 2 - SCS Software

Najlepsza odpowiedź LKRISS , 03 styczeń 2017 17:32

Jeśli ktoś ma wątpliwości jaka gra jest najlepsza w kategorii "Usiądź i zrelaksuj się" to odpowiedz pomniżej

Spoiler

http://blog.scssoft....unched-new.html

Przejdź do postu »

337 odpowiedzi w tym temacie

GTR

GTR
  • STEAM ID:GTR
  • Origin ID:GranTurismoR
  • Xbox Live:FilipM5
  • Social Club:FilipM5
  • LokalizacjaŻory

Cześć :P

Może to nie gra wyścigowa, ale jest poniekąd powiązana z motoryzacją, dlatego tutaj wylądowała. Grę raczej każdy zna, ale opisze: ETS2 to w skrócie symulator kierowcy ciągnika siodłowego, a także w pewnym stopniu właściciela firmy transportowej.

Wsiadamy za kółko samochodu ciężarowego (są wszystkie licencje), i sobie jeździmy po dostępnym obszarze europy - w podstawowej wersji granice mapy kończą się na Francji, Polsce, Czechach i Włoszech (warto dodać, że jest Wielka Brytania, niestety bez Irlandii), jest jedno DLC dodające Polskę w całości, a w planach jest jeszcze DLC ze Skandynawią. Do tego wszystkiego dochodzą różne mody dodające Rosje, Rumunie, Francję, i tak dalej.

Musimy dbać o stan naszego trucka, sami zalewamy go paliwkiem, możemy montować różne dodatki, malowania, i tak dalej. Jak już zarobimy wystarczająco ilość kasy możemy rozbudować nasz garaż, parkować z nich nowe ciągniki i zatrudniać kierowców.

Gra jest cały czas rozwijana. Co jakiś czas w skład patchów wchodzą pojedyncze miasta czy ciężarówki - dla przykładu, dodali już za darmo nowe Volvo FH16 Euro 6 oraz 2-3 miasta na terenie Włoszech. W planach jest DAF Euro 6 oraz Mercedes Actros MPIV ;)

Jest też amatorka modyfikacja dodająca multiplayer tworzona przez polaków. Jednak nie jest idealna, gdyż to wersja Alfa i nie ma trafficu, potrafi mocno lagować, i jeździ sporo ruskich. Plusem jest natomiast jeden, globalny i ogromny serwer dla 2500 graczy :D

30285220960_fb97554753_n.jpg

| Flickr | Steam | Auto Kronika |

PC:

Spoiler

Rig:
Spoiler

nismo

Angello

Angello

Założyciel NIGHT RIDERS

• Administratorzy
  • 1785 postów
  • STEAM ID:Angello_PL
  • Xbox Live:AngelloPL
  • PSN id:Angello_PL
  • LokalizacjaWhiteStock

Moim zdaniem gra jak dostała amatorskie multi dopiero nabrała smaku. Grałem w to około 200h ale w singlu już wiało nudą ale za to w multi fajnie prowadzi się z kumplami cały konwój do jednego celu, przy tym gadając jak na CB ;)

Ogólnie grę polecam :good:

24339541219_aa976f320e_o.png

Adamski77

Adamski77

Amator

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 40 postów

Sam też grywam, obecnie 23lvl na Volvo FH16 :P

GTR

GTR
  • LokalizacjaŻory

To w sumie można by walnąć jakiś konkretny konwój forumowy, co? :P

PC:

Spoiler

Rig:
Spoiler

nismo

Angello

Angello

Założyciel NIGHT RIDERS

• Administratorzy
  • 1785 postów
  • LokalizacjaWhiteStock

Czemu by nie :D

GTR

GTR
  • LokalizacjaŻory

No to gitara, zbieramy chętnych :D Póki co:

• Ja (GTR)
  • Angello

Myślę żeby nas musiałoby być minimum 4 żeby coś ogarnąć, więc chętni pisać. Adamski77, masz multiplayera? Jak już się ogarnie kto będzie jechał, to wtedy ustalimy datę, nie?

PC:

Spoiler

Rig:
Spoiler

nismo

JISAW

JISAW

Amator

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 40 postów

Również napierdzielalem ostatnio XD

Kettger

Kettger

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 11 postów
  • STEAM ID:Kettger
  • Xbox Live:Kettger
  • LokalizacjaKettogród

• Ja (GTR)
  • Angello

Myślę żeby nas musiałoby być minimum 4 żeby coś ogarnąć, więc chętni pisać. Adamski77, masz multiplayera? Jak już się ogarnie kto będzie jechał, to wtedy ustalimy datę, nie?

Siebie wymienia się na końcu. ;)

Również grałem w tę grę z dodatkiem rozszerzającym nieco mapę, ale ileż można jeździć w tę i spowrotem. ;]

Kettger.png

LKRISS

LKRISS
  • STEAM ID:lkriss2
  • Origin ID:BOTAWP
  • Xbox Live:LKRISS22
  • Social Club:lkriss22
  • LokalizacjaWarszawa

Gdzie to kupić? Na steamie? bo przyznam, że nie miałem wcześniej okazji sprawdzić tej gry.

SimRace Polska "Prędkość dźwięku to bardzo dziwna sprawa. Rodzice coś mówią jak masz 15 lat a dociera dopiero koło trzydziestki"
simr.pngbutton-4220-white.png

Rig

PC

:idea: Uzupełnij swój profil i podziel się ustawieniami z innymi

Tomessi

Tomessi

Zapaleniec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1066 postów
  • STEAM ID:tomessi
  • Xbox Live:T0MESSI
  • LokalizacjaŁódź

Kiedyś grałem w 18 Wheels of Steel i gra przypadła mi do gustu :) jak wróci do mnie kiera to bardzo możliwe, żę zakupię ETS2 i możemy razem posmigać te 70 km/h :D

"APEX" - niewidzialny szczyt zakrętu, miejsce, dzięki któremu osiąga się najlepszy czas.

16478.png

Rig

PC

Adamski77

Adamski77

Amator

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 40 postów

Gdzie to kupić? Na steamie? bo przyznam, że nie miałem wcześniej okazji sprawdzić tej gry.

Można na allegro dostać klucz na steam za śmieszne pieniądze (Ja dałem 19,99zł).

• Ja (GTR)
  • Angello

Tak mam Multi, ale ostatnio nie miałem okazji odpalać gry, tylko mi zaktualizowało do nowszej wersji podstawkę. 

GTR

GTR
  • LokalizacjaŻory

Albo na steamie, albo normalnie w sklepie jak chcesz wersje pudełkową. Grę idzie wyrwać za naprawdę śmieszne pieniądze (ja kupiłem ją rok temu na zimobraniu muve, złota edycja za 20zł)

Fajna nam się ekipa zbiera. Jeżeli JISAW i Adam będą chętni, a Kriss i Tomessi zakupią grę to będzie już 6 osób :D

PC:

Spoiler

Rig:
Spoiler

nismo

Angello

Angello

Założyciel NIGHT RIDERS

• Administratorzy
  • 1785 postów
  • LokalizacjaWhiteStock

Ja kupiłem kiedyś w Biedronce za 20 PLN :gwizdze:

adamwsb

adamwsb

Pilot Kamikaze

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1369 postów
  • STEAM ID:adamwsb
  • Xbox Live:adamwsb
  • PSN id:adamwsb
  • LokalizacjaPszów

jak mi to zadziala na laptopie to moze tez pogram :D

CPU: I5 4690K 3.5GHz [4.6GHz]  |  MB: ASROCK Z97 PRO4

GPU: ASUS GTX 980 TI Strix

RAM: GOODRAM PLAY 16GB PC1600 2x8GB RED [1866MHz]

HDD: Crucial SSD 250GB MX200  |  WD Caviar BLUE 1TB  |  WD Caviar BLUE 640GB  |  WD Portable Elements 1TB

CASE: Thermaltake V3 Black Edition  |  PU: Cooler Master B700 v2 700W  |  OS: Windows 10 64bit  |  Modecom MC-9006  |  Natec Genesis GX68

RIG: T300RS  |  T3PA  |  Playseat  |  Creative Inspire T6100 5.1  |  TV Sony | W829B 50"
PS4

LKRISS

LKRISS
  • STEAM ID:lkriss2
  • Origin ID:BOTAWP
  • Xbox Live:LKRISS22
  • Social Club:lkriss22
  • LokalizacjaWarszawa

Na steamie jest teraz za 20EUR więc dodałem do listy życzeń. Pewnie będzie jakaś promocja to kupię. 

Na Allegro widzę coś takiego ale czy to pełna gra?

By zobaczyć linki musisz się Zalogować lub Zarejestrować

SimRace Polska "Prędkość dźwięku to bardzo dziwna sprawa. Rodzice coś mówią jak masz 15 lat a dociera dopiero koło trzydziestki"
simr.pngbutton-4220-white.png

Rig

PC

:idea: Uzupełnij swój profil i podziel się ustawieniami z innymi

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych