Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Wiadomość powitalna SIMRACE.PL
Zarejestruj się by zyskać dostęp do wszystkich funkcji strony, pytaj, czatuj, udzielaj się na forum. Po prostej rejestracji zyskasz dostęp do pełnych treści oraz kontakt ze społecznością SimRace.pl Wiadomość tylko dla niezarejestrowanych, ZAPRASZAMY!
Logowanie Utwórz konto
Zdjęcie

WTCC - relacje z wyścigów

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
117 odpowiedzi w tym temacie

SzczwanyGapa

SzczwanyGapa

Szef Night Riders

• Administrator Ligi
  • 1310 postów
  • PSN id:p_kwiatek
  • LokalizacjaZegrze Płd.
Tak to u mnie w trakcie wyścigu wyglądało, że Siniak był pod koniec 10, a jak przejechałem metę to spadł n 12. Coś grze się potentegociło.
35i683l.jpg
Spoiler

Mój kanał eu10EdX.png

puzel

puzel

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 288 postów
  • PSN id:puzel_
  • LokalizacjaPoznań

Kwiat świetna robota z tymi filmami, za akcję z Realem z Brna w 5:15 leci sub! :D

GrimReaper

GrimReaper

Aba

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 345 postów
  • STEAM ID:grimreaperrobert
  • PSN id:Real_GrimReaper
  • LokalizacjaKraków

Sorki Angelov, Nie mam wytłumaczenia. Miałem nadzieję, że nie zauważysz  ;)

Swoją drogą to Paranoid idealnie pasował jako sountrack.

Użytkownik Aba edytował ten post 10 listopad 2015 23:15

Dołączona grafika

JankessPL

JankessPL

Stały bywalec

• Zbanowani
  • PipPipPipPipPipPip
  • 432 postów
  • PSN id:JankessPL
  • LokalizacjaGdynia

Brawo Kwiat jak zwykle się spisałeś, mam fajny pomysł, ale to na priv 

puzel

puzel

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 288 postów
  • LokalizacjaPoznań

Nie ma spiny  :luzik: , obserwując Twoją trajektorię tak coś czułem, że ten powrót z tarki może być nieco bardziej skomplikowany :P Mnie ta akcja nawet rozbawiła po tym jak jeszcze Gin lecący bokiem z trawy nas łyknął a na dokładkę Jankess przeleciał na pełnej i się jakiś cudem zmieścił przez wracającym Ginem  :O

Do teraz nie mogę wyjść z podziwu, że się tam nie pokasowaliśmy, miałem banana do końca wyścigu :D

JankessPL

JankessPL

Stały bywalec

• Zbanowani
  • PipPipPipPipPipPip
  • 432 postów
  • LokalizacjaGdynia

Nom, było tam bardzo gorąco, na milimetry minąłem różowe BMW. Można wiedzieć kiedy bd oficjalne wyniki.

PS ma ktoś kontakt do naszego team partnera, niejakiego prezesa PS2?

GrimReaper

GrimReaper

Aba

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 345 postów
  • STEAM ID:grimreaperrobert
  • PSN id:Real_GrimReaper
  • LokalizacjaKraków
Trzeba przyznać że się działo...
Dołączona grafika

SzczwanyGapa

SzczwanyGapa

Szef Night Riders

• Administrator Ligi
  • 1310 postów
  • LokalizacjaZegrze Płd.
Przyznam szczerze, że nie zwróciłem uwagi na ten fartowny manewr Jankesa, inaczej dałbym slow-mo z kilku ujęć :)

zjazd do boksu nie wiem co tam się działo ale było to bardzo dziwne , boks przejechałem jak bym za kare dostał przejazd przez boksy

Lc0J2oE.jpg
Zjazd do boksu zaczyna się tuż przed przedostatnim zakrętem (góra) i zawsze gdy wjeżdżałem tak żeby zmieścić się w linii zjazdu było OK. Gdy później zjeżdżałem, ściąłem w miejscu które wskazuje strzałka i wtedy miałem coś na wzór drive-thru penalty. Ty zjechałeś wtedy w miejscu oznaczonym kółkiem i widocznie gra również uznała to za ścięcie. Zjechałbyś wcześniej, ale ci przeszkodziłem :)
35i683l.jpg
Spoiler

Mój kanał eu10EdX.png

JankessPL

JankessPL

Stały bywalec

• Zbanowani
  • PipPipPipPipPipPip
  • 432 postów
  • LokalizacjaGdynia

Angelov może trening przed półfinałem PP?

puzel

puzel

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 288 postów
  • LokalizacjaPoznań

Załączony plik  predo81.jpg   70,31 KB   10 Ilość pobrań

Predo sytuacja wygląda tak, że tam przeważnie stoi pachołek i trzeba bo minąć z prawej strony, co ważne nie zahaczając o niego aby gra zafundowała nam prawidłowego pita. Ktoś po drodze już ten pachołek ściął a Twoja linia przejazdu była taka, że byś go skasował dlatego dostałeś coś na wzór drive-thru penalty. W miejscu gdzie Kwiatek zaznaczył kółkiem, można ścinać co zrobił chociażby Oldboy na pierwszym okrążeniu, ale koniecznie trzeba się zmieścić przez tym pachołkiem, czy on tam jest czy go nie ma :)

P.S. Jankess będę często jeździł Montegi nawet chyba dzisiaj, po za tym wyścig trwa aż 90 min, więc opracuje jakąś kozacką taktykę :D

Pisz na priv kiedy będziesz on-line to się ustawimy.

Użytkownik GT_angelov edytował ten post 11 listopad 2015 13:18

Krazio

Krazio

Dyskutant

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 239 postów
  • STEAM ID:krazio30
  • PSN id:pk30-08-19-96
  • LokalizacjaKnurów

Mój pierwszy wyścig przebiegał super... 4 miejsce i w ogóle... ale rzuciło mną w pewnym momencie, a w dodatku Angelov nie zdążył uciec i mnie uszkodził (siebie z resztą też). Wizyta w pitstopie i nic ciekawego się potem nie działo. 8 miejsce.

Co do drugiego wyścigu to Finek napisał, że Robert ma startować pierwszy, ale oczywiście Jankess wylał się na to i nikogo nie przepuścił. Super.

Konio na lagu stanął w poprzek drogi i się uszkodziłem, a zanosiło się na dobry wyścig... Meh, zaś 8 miejsce. 

post-84-0-62273400-1416911063.png

SzczwanyGapa

SzczwanyGapa

Szef Night Riders

• Administrator Ligi
  • 1310 postów
  • LokalizacjaZegrze Płd.
Muszę przyznać, że umknęło mi to, że Jankes miał nie startować z PP do drugiego wyścigu. Zresztą wyrzuciło podczas odliczania do kwalifikacji, więc sprawiedliwości stało się za dość, bo stracił możliwość zdobycia punktów w obu wyścigach.
Swoją relację spiszę jutro, bo teraz gram w New Vegas :P
35i683l.jpg
Spoiler

Mój kanał eu10EdX.png

JankessPL

JankessPL

Stały bywalec

• Zbanowani
  • PipPipPipPipPipPip
  • 432 postów
  • LokalizacjaGdynia

Mnie za to ciekawi jak to jest z czekaniem na wszystkich? Podczas kwali czekaliśmy długo na wszystkich został postawiony nowy pokój, a gdy mnie wywaliło to już restartu kwali uświadczyć nie zdołałem(w innych seriach norma, chociażby wczoraj na Megance u oldboya). Potem Siniak napisał że mam wszystkich przepuścić, a potem oldboy że powinienem startować z PP. Nigdzie w regulaminie nie jest napisane, logika podpowiada że jeśli wyścig jest w odwróconej kolejności, to czemu niby mam startować z ostatniego pola? Słów Finka na serio nie zauważyłem(bym się dostosował).

Co do wyścigu to mimo że pomyliłem rodzaj startu(tutaj nie ma falstartu), obroniłem P1, ale ktoś mnie dziabnął z tyłu(klasyk xD), ale jakoś udało mi się dojechać na pierwszym do końca. Czekam z niecierpliwością na produkcje Kwiata bo jak zwykle było dużo akcji :D

No i tradycyjne podziękowania dla olda, nie dość że fantastyczny set to jeszcze uszkodzony samochód prowadził się naprawdę ok.

No i fajnie że prezes się pojawił, pojechał nawet w kamuflażu  :lol:

-Gin

-Gin

Dyskutant

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 197 postów
  • STEAM ID:gintoki520d
  • PSN id:Gintoki520
  • LokalizacjaBrzeg

Było nie wychodzić jak już się odliczanie zaczęło.

cast_lineup.jpg

JankessPL

JankessPL

Stały bywalec

• Zbanowani
  • PipPipPipPipPipPip
  • 432 postów
  • LokalizacjaGdynia

Miałem kompletnie czarny ekran i samo mnie wywaliło :(. Ale ja wiem że na pewno to nie był przypadek.........

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych