Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Wiadomość powitalna SIMRACE.PL
Zarejestruj się by zyskać dostęp do wszystkich funkcji strony, pytaj, czatuj, udzielaj się na forum. Po prostej rejestracji zyskasz dostęp do pełnych treści oraz kontakt ze społecznością SimRace.pl Wiadomość tylko dla niezarejestrowanych, ZAPRASZAMY!
Logowanie Utwórz konto
Zdjęcie

WTCC - Zgłaszanie skarg i kar po wyścigach

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

bytkuba

bytkuba

Dyskutant

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 233 postów
  • PSN id:bytkuba

Szkoda że sprawa była już wyjaśniana i na Brno to była wina kreatora, a na Silverstone Finek nie miał lagów bo na mojej powtórce nie skakał po torze.

Powtórka u każdego wygląda inaczej. Np. nie widać uszkodzeń.

Użytkownik bytkuba edytował ten post 10 grudzień 2015 14:39

Krazio

Krazio

Dyskutant

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 239 postów
  • STEAM ID:krazio30
  • PSN id:pk30-08-19-96
  • LokalizacjaKnurów

To że nie widać uszkodzeń to jedyna różnica. Zobacz swoją powtórkę i daj znać dopiero wtedy.

post-84-0-62273400-1416911063.png

Konioczynka

Konioczynka

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 382 postów
  • PSN id:Konioczynka
  • LokalizacjaWarszawa

Czyli to nie wina internetu Finka, tylko pewnie mojego. Mam po neta Wifi, innego mieć niestety nie mogę. Jest w mirę szybki (najczęściej na poziomie 20-30Mb/s) ale jak to Wifi nie mam stałej prędkości łącza i być może w tym momencie się właśnie coś pokopało. A czy mój samochód lagował u kogoś na powtórce?

U. Mnie nie ale 20mb to chyba maks na plejaku? ;p

post-8-0-44710300-1417029428.jpg

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych