Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Wiadomość powitalna SIMRACE.PL
Zarejestruj się by zyskać dostęp do wszystkich funkcji strony, pytaj, czatuj, udzielaj się na forum. Po prostej rejestracji zyskasz dostęp do pełnych treści oraz kontakt ze społecznością SimRace.pl Wiadomość tylko dla niezarejestrowanych, ZAPRASZAMY!
Logowanie Utwórz konto

Temat pomocy: Jak się zarejestrować


Aby móc korzystać z wszystkich dostępnych funkcji, należy się zarejestrować aby uzyskać status użytkownika. Rejestracja jest łatwa i zajmuje tylko chwilę. 

 
Aby się zarejestrować, kliknij "Utwórz konto" na górze każdej strony. Następnie należy podać swój adres e-mail i wpisać hasło, które będzie służyło do logowania. Wszystkie wymagane pola zaznaczone zostały symbolem *. Na wpisany adres e-mail zostanie wysłana wiadomość zawierająca link aktywacyjny. W przypadku braku tej wiadomości należy sprawdzić folder SPAM. 
 
Jeśli podczas rejestracji napotkałeś inny problem zgłoś go na adres e-mail raufzero@gmail.com