Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Wiadomość powitalna SIMRACE.PL
Zarejestruj się by zyskać dostęp do wszystkich funkcji strony, pytaj, czatuj, udzielaj się na forum. Po prostej rejestracji zyskasz dostęp do pełnych treści oraz kontakt ze społecznością SimRace.pl Wiadomość tylko dla niezarejestrowanych, ZAPRASZAMY!
Logowanie Utwórz konto

Motoryzacja


Kroniki motorsportu cz. 2: Era Turbo – najbardziej szalone lata w Formule 1

20 luty 2016 21:00 | GTR w Motoryzacja

Dzisiejszy wpis bierze na tło jedną z najbardziej charakterystycznych epok w historii Królowej Motorsportu. Mowa oczywiście o tytułowej erze turbodoładowań, która jest bardzo podobna do poprzednio opisywanej Grupy B – te same lata, identyczny wyścig zbrojeń z sezonu na sezon, ogromne ryzyko i nieustraszeni kierowcy. W dzisiejszym wpisie zbadamy historię Formuły 1 od 1977 do 1988 roku. Zapraszam do czytania!

Czytaj całość artykułu →    5 komentarzy    *****

Kroniki motorsportu cz. 1: Grupa B – dlaczego tak bardzo ją kochamy?

10 styczeń 2016 18:04 | GTR w Motoryzacja

Grupa B dla wielu miłośników rajdów i nie tylko, jest synonimem prędkości, niebezpieczeństwa, ogromnego postępu technologicznego a także kamieniem milowym w historii motorsportu. W dzisiejszym artykule postaram się przedstawić wam sylwetkę Grupy B – razem przeniesiemy się w czasie i dogłębnie zbadamy lata od 1982 do 1986 roku. Zapraszam do czytania!

Czytaj całość artykułu →    8 komentarzy    *****

Najlepsze malowania w historii cz.1

14 sierpień 2015 15:55 | Tommi w Motoryzacja

Najlepsze malowania w historii. W pierwszej części z wysokiego "C" czyli wybór malowania królowej sportu.

Czytaj całość artykułu →    5 komentarzy    *****

Czy doczekamy się wyścigów bez kierowców?

21 październik 2014 12:56 | LKRISS w Motoryzacja

We wrześniu w Pekinie debiut miała Formuła E z silnikami elektrycznymi. W tym tygodniu podczas finału serii DTM przedstawiony został projekt "Audi RS 7 Piloted driving concept" czyli najbardziej sportowy samochód, który może poruszać się bez kierowcy. Czy czeka nas era wyścigów samochodów autonomicznych?

Czytaj całość artykułu →    0 komentarzy    -----