Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Wiadomość powitalna SIMRACE.PL
Zarejestruj się by zyskać dostęp do wszystkich funkcji strony, pytaj, czatuj, udzielaj się na forum. Po prostej rejestracji zyskasz dostęp do pełnych treści oraz kontakt ze społecznością SimRace.pl Wiadomość tylko dla niezarejestrowanych, ZAPRASZAMY!
Logowanie Utwórz konto

Zobacz inną zawartośćSzukaj wpisów
* * * * *

Współpraca z serwisem Speed-Zone.pl


Nasz serwis rozpoczął współpracę z serwisem Speed-Zone.pl to strona z tradycjami sięgającymi (jeśli ktoś jeszcze pamięta wydawnictwa papierowe!) czasy magazynu CD-Action gdzie właśnie mieli swój dział. Publikują regularnie newsy i recenzje ze świata motorsportu i gier wyścigowych.
Speed-Zone.pl to serwis traktujący jak sami mówią o:

Gry wyścigowe, samochody, motorsport. Speed Zone to serwis o motoryzacji zarówno wirtualnej jak i rzeczywistej. Znajdziesz u nas zawsze najświeższe newsy, recenzje i zapowiedzi, kody, obszerny dział download, galerie i trailery do najnowszych gier wyścigowych, ale również prezentacje pojazdów, testy, filmy oraz relacje z różnego rodzaju imprez. Dodatkowo możesz udzielić się w działach Screen Miesiąca oraz Speed Lista lub porozmawiać na forum.

Jako, że tematyka powiela także nasze zainteresowania postaramy się wymieniać ciekawszymi tekstami i wzajemnie promować.

Zachęcamy do odwiedzenia strony
https://speed-zone.pl/

oraz polubienia profilu na Facebook'u
https://www.facebook.com/SpeedZonePL/


Przeglądanie możecie zacząć od ciekawej recenzji Assetto Corsa
Recenzja Assetto Corsa

a potem zajrzeć do recki Project CARS 2
Recenzja Project CARS 2

warto poszperać, mają sporo ciekawych treści :okok:

4 Komentarze

Nigdy nie słyszałem o tej stronie, a wygląda na bardzo ciekawą ;)

WOW! Jestem w szoku, że to jeszcze istnieje bo jakiś czas temu strona wyglądała na opuszczoną :O

WOW x2! Ja też jestem w szoku, że istnieją. Pamiętam czasy ich kącika w CDA. Super wiadomość, będzie szperanie przy porannej kawie :)

Był ciemny okres, ale teraz SZ powstaje na nowo. Ciesze się, że są osoby, które jeszcze pamiętają kącik w CDA. To były fajne czasy, jednak liczę, że teraz będzie jeszcze lepiej :)
BTW. Z tego co się orientuję, to w CDA dalej są kąciki na płycie w bonusach (mniej niż kiedyś, ale jednak).