Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Wiadomość powitalna SIMRACE.PL
Zarejestruj się by zyskać dostęp do wszystkich funkcji strony, pytaj, czatuj, udzielaj się na forum. Po prostej rejestracji zyskasz dostęp do pełnych treści oraz kontakt ze społecznością SimRace.pl Wiadomość tylko dla niezarejestrowanych, ZAPRASZAMY!
Logowanie Utwórz konto

Zobacz inną zawartośćSzukaj wpisów
* * * * *

DiRT Rally oficjalnie debiutuje w pełnej wersji


Musiało minąć sporo czasu i updatów w Early Access, aby DiRT wyszedł z czeluści na światło dzienne.
Sporo wody w Wiśle musiało się przelać, aby DiRT Rally wyszedł z fazy otwartych testów. Dla przypomnienia ów gra pojawiła się w Steam Early Access w kwietniu 2015 roku.

Dzisiejszego dnia, tj. 7 grudnia oficjalnie w pełnej wersji debiutuje DiRT Rally na platformach PC w dystrybucji cyfrowej via Steam. Wydania pudełkowe PC oraz wersje na konsole PS4 i XBO pojawią się 4 kwietnia 2016 roku. Dodatkowo do gry wpadły trasy usadowione w Szwecji oraz dwa nowe auta - Volkswagen Polo Rally oraz Hyundai Rally.
Dostaliśmy również update v1.0 który wprowadza m.in. Steam Workshop, dzięki któremu gracze mogą teraz udostępniać sobie nawzajem ustawienia pojazdów.

Mamy również zwiastun premierowy:3 Komentarze

Dirt to największe zaskoczenie 2015 roku w kategorii gier samochodowych. I to naprawdę pozytywne.

Nic tak dobrze devom nie robi jak nóż na gardle widać. Musieli się spiąć i zrobić po prostu dobrą grę.

Da się?

Da sie :D

Bardzo da sie.