Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Wiadomość powitalna SIMRACE.PL
Zarejestruj się by zyskać dostęp do wszystkich funkcji strony, pytaj, czatuj, udzielaj się na forum. Po prostej rejestracji zyskasz dostęp do pełnych treści oraz kontakt ze społecznością SimRace.pl Wiadomość tylko dla niezarejestrowanych, ZAPRASZAMY!
Logowanie Utwórz konto

Zobacz inną zawartośćSzukaj wpisów
* * * * *

Już dziś premiera DiRT Rally


Najlepiej oceniana rajdowa gra ubiegłego roku zawita dzisiaj na konsolach.
I nie tylko, bo dzisiejsza premiera nie należy tylko do konsol. Otóż wersja na PC w tym dniu zostanie wydana za pośrednictwem klasycznych pudełek z płytami, gdyż do tej pory DiRT-a można było jedynie kupić jako cyfrową edycję na platformie Steam. Więc mamy premierę na PlayStation 4, Xbox One oraz pudełkową edycję na PC. Co jeszcze?

Pisaliśmy o tym dwa miesiące temu, ale teraz o tym przypomnimy. Wraz z premierą gry, wszyscy nowi oraz dotychczasowi gracze DiRT Rally dostaną dużo zawartości do ogrania. Będą to między innymi aż 21 filmów szkoleniowych, które pomogą zarówno nowicjuszom jak i doświadczonym kierowcom, starą wersję Pikes Peak która cechuje się żwirową nawierzchnia, 3 kultowe malowania Colina McRae oraz 7 nowych pojazdów.

1 Komentarze

Ciekawe jak gra spodoba się na konsolach?