Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Wiadomość powitalna SIMRACE.PL
Zarejestruj się by zyskać dostęp do wszystkich funkcji strony, pytaj, czatuj, udzielaj się na forum. Po prostej rejestracji zyskasz dostęp do pełnych treści oraz kontakt ze społecznością SimRace.pl Wiadomość tylko dla niezarejestrowanych, ZAPRASZAMY!
Logowanie Utwórz konto

Zobacz inną zawartośćSzukaj wpisów
Encyklopedia


Samochody, oraz ich klasy w Project CARS

04 maj 2015 21:04 | GTR w Encyklopedia

Mimo że lista pojazdów w Project CARS nie zachwyca ilością (wybacza to jednak ich jakość!) nasz portal pokusił się o stworzenie spisu klas pojazdów wraz z ich krótkimi, treściwymi opisami. W poniższym tekście znajdziesz podstawowe informacje o m.in. kartach, supersamochodach czy również bolidach, wraz z ich kilkoma zdjęciami.

Czytaj całość artykułu →    5 komentarzy    *****

Spis torów w Project CARS - lista wszystkich tras

02 maj 2015 01:03 | GTR w Encyklopedia

Nie ma co ukrywać i taić, że Project CARS posiada ogromną liczbę obiektów wyścigowych. Ponad 30 torów, z czego każdy posiada kilka wersji, pozwolą nam się ścigać na około 120 układach. W poniższym materiale możesz dowiedzieć się najbardziej podstawowych informacji o każdym z torów!

Czytaj całość artykułu →    4 komentarzy    *****

Ligi wyścigowe w Project CARS

29 kwiecień 2015 21:23 | GTR w Encyklopedia

Dostępnymi w grze pojazdami przyjdzie nam pokierować w różnych seriach i ligach wyścigowych. Poniżej znajduje się rozpiska zawierająca nazwę i krótki opis tych najbardziej prestiżowych, dostępnych w Project CARS.

Czytaj całość artykułu →    1 komentarzy    *****