Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Wiadomość powitalna SIMRACE.PL
Zarejestruj się by zyskać dostęp do wszystkich funkcji strony, pytaj, czatuj, udzielaj się na forum. Po prostej rejestracji zyskasz dostęp do pełnych treści oraz kontakt ze społecznością SimRace.pl Wiadomość tylko dla niezarejestrowanych, ZAPRASZAMY!
Logowanie Utwórz konto

Zobacz inną zawartośćSzukaj wpisów
O grze


NNHL czeka na Ciebie!

05 wrzesień 2015 11:34 | GTR w O grze

Jesteś graczem Project CARS? Uwielbiasz północną pętle? W takim razie trafiłeś w dobre miejsce, graczu. Nasze forumowe wyzwanie Nürburgring Nordschleife Hot Lap to miejsce dla zapaleńców, którzy są gotowi próbować ustanowić najwyższe rekordy w dowolnym aucie.

Czytaj całość artykułu →    1 komentarzy    *****

Patch 2.5 dla Project CARS – ważne i wyczekane zmiany

17 lipiec 2015 16:43 | rauf w O grze

Jak opisać kolejny patch do Project CARS? Małe poprawki, fixy czy może dodatkowa zawartość? Tym razem nie ma wątpliwości, w v2.5 dostaniemy duże zmiany, na razie tylko dla PC.

Czytaj całość artykułu →    6 komentarzy    *****

Wsparcie DirectX 12 dla Project CARS

31 maj 2015 13:55 | GTR w O grze

Najnowsza wersja bibliotek DirectX ma zapewnić duży wzrost wydajności w Project CARS.

Czytaj całość artykułu →    4 komentarzy    *****


Project CARS pod znakiem zapytania na Wii U?

27 maj 2015 06:00 | GTR w O grze

Project CARS miało swoją premierą na początku maja, ale tylko na platformy PC, PS4 i XBO - zapowiadana również wersja na Wii U na ten czas ucichła, lecz Ian Bell ze studia SMS postanowił przerwać ciszę.

Czytaj całość artykułu →    2 komentarzy    *****

SimRace Online

25 maj 2015 22:25 | GTR w O grze

Project CARS pozwala wspólnie się ścigać, poprzez tryb wieloosobowy. Nasz serwis organizuje różne eventy i ligi aby wspólnie rywalizować. Jeżeli nigdy nie miałeś do czynienia z trybem online w żadnej grze simracingowej, ten artykuł jest dla Ciebie.

Czytaj całość artykułu →    1 komentarzy    *****


Recenzja Project CARS

21 maj 2015 18:58 | GTR w O grze

Premiera Project CARS już za nami, więc redakcja SimRace.pl postanowiła zebrać wszystkie pozytywne, jak i negatywne opinie na temat tej gry i umieścić je w jednym miejscu pod spójnym tekstem. Zapraszamy do przeczytania recenzji Project CARS!

Czytaj całość artykułu →    5 komentarzy    *****

Project CARS 2 - zapowiedź nowej części symulatora

23 kwiecień 2015 12:06 | rauf w O grze

Ian Bell potwierdził, że zobaczymy następną część prawdziwie next genowych wyścigów w postaci Project CARS 2!

Czytaj całość artykułu →    6 komentarzy    *****


Co właściwie Ben Collins robi w Project Cars - Stig z komputerem?

23 luty 2015 11:40 | LKRISS w O grze

Dziś większość projektów posiada ludzi frontujących produkt, tzw opinion leaderów ktorzy swoją osobowoscią, doświadczeniem zawodowym czy charyzmą budują dobry wizerunek i zachecają do zakupu. Czy znany wszystkim Stig jest dla pCars taką właśnie twarzą, czy poza wizerunkiem wnosi coś do gry?

Czytaj całość artykułu →    0 komentarzy    *****