Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Wiadomość powitalna SIMRACE.PL
Zarejestruj się by zyskać dostęp do wszystkich funkcji strony, pytaj, czatuj, udzielaj się na forum. Po prostej rejestracji zyskasz dostęp do pełnych treści oraz kontakt ze społecznością SimRace.pl Wiadomość tylko dla niezarejestrowanych, ZAPRASZAMY!
Logowanie Utwórz konto

Zobacz inną zawartośćSzukaj wpisów
* * * * *

NNHL czeka na Ciebie!


Jesteś graczem Project CARS? Uwielbiasz północną pętle? W takim razie trafiłeś w dobre miejsce, graczu. Nasze forumowe wyzwanie Nürburgring Nordschleife Hot Lap to miejsce dla zapaleńców, którzy są gotowi próbować ustanowić najwyższe rekordy w dowolnym aucie.
Zasady gry są proste - ustawiasz wszystkie asysty i wspomagacze na rzeczywiste, wchodzisz w tryb Próby czasowej wybierając dowolne auto, oraz odpalasz grę na Zielonym Piekle. Nie liczy się czy grasz na kierownicy, padzie, PC czy konsoli - jedyną restrykcją są tylko ustawione asysty na rzeczywiste.

Co to oznacza? Możesz dowolnie dłubać sobie w aucie. To, jakie wybierzesz opony, jak ustawisz sztywność amortyzatorów czy ciśnienie turbosprężarki zależy tylko i wyłącznie od Ciebie.
Jak wspominałem wybór aut jest dowolny. W odpowiednim temacie na forum mamy zapisane wszystkie tabelki - zarówno tą ogólną, gdzie są najszybsi przedstawiciele każdej klasy, oraz tabele w której walczą auta jednej, konkretnej klasy.

Ostatnia dosyć oczywista sprawa - okrążenie ma być czyste, i musi widnieć na ogólnoświatowej LB Project CARS - w innym wypadku, czas użytkownika zostaje usunięty.

Chętny? Zapraszamy na forum, gdzie na pierwszej stronie jest wszystko dokładnie objaśnione

KLIK


Czekamy na Ciebie!

1 Komentarze

Czytelne wprowadzenie do naszej ulubionej zabawy w lesie -,-