Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Wiadomość powitalna SIMRACE.PL
Zarejestruj się by zyskać dostęp do wszystkich funkcji strony, pytaj, czatuj, udzielaj się na forum. Po prostej rejestracji zyskasz dostęp do pełnych treści oraz kontakt ze społecznością SimRace.pl Wiadomość tylko dla niezarejestrowanych, ZAPRASZAMY!
Logowanie Utwórz konto

Zobacz inną zawartośćSzukaj wpisów
* * * * *

Wyzwanie SMS-R wita Le Mans


SMS-R Driving Network Challenge, jak nazwa wskazuje jest wyzwaniem czasowym. Kolejna runda jest organizowana na słynnym torze Circuit de la Sarthe, i nie tylko.
Z powodu organizowanego w ten weekend 24-godzinnego wyścigu Le Mans, gracze mogą zmierzyć się podczas próby czasowej na wyżej wymienionym torze, za kółkiem auta klasy LMP1.

Kolejne dwie rundy to powtórka pierwszych wyzwań SMS-R. Ponieważ krótko po premierze gracze mieli problemy techniczne z Project CARS, wiele osób nie zdążyło zaliczyć swojego czasu. Oznacza to, że znów pościgamy się Formułą A na torze w Barcelonie, oraz autem klasy GT na Brands Hatch.

Warto wspomnieć, że SMS-R to nie jest zwykłe wyzwanie czasowe. Ścigać mogą się gracze wszystkich trzech platform, a ich czasy są umieszczane na jednej tablicy. W związku z tym gracze z całego świata zaczęli tworzyć drużyny e-sportowe rywalizując na dostępnych platformach.

Od siebie wspomnę, że jak na ironie po 5 i 6 rundzie czołówkę tablicy z przewagą ponad 50 punktów zajmuje gracz na konsoli, na której ponoć nie da się grać - Xbox One.


Przydatne linki:
Tabele na stronie Project CARS
Temat SMS-R na naszym forum

1 Komentarze

Super, że odtworzyli poprzednie wyścigi, teraz sobie na pewno nie daruje!