Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Wiadomość powitalna SIMRACE.PL
Zarejestruj się by zyskać dostęp do wszystkich funkcji strony, pytaj, czatuj, udzielaj się na forum. Po prostej rejestracji zyskasz dostęp do pełnych treści oraz kontakt ze społecznością SimRace.pl Wiadomość tylko dla niezarejestrowanych, ZAPRASZAMY!
Logowanie Utwórz konto

Zobacz inną zawartośćSzukaj wpisów
* * * * *

Znamy plan wydawniczy Project CARS


Na oficjalnej stronie Project CARS, oraz ich profilu w serwisie Facebook można przeczytać od kilku godzin o ich planie wydawniczym.
Przyjęto nawet dla tego planu specjalną nazwę - On Demand - i są w nim zawarte plany dotyczące Project CARS. Oprócz tekstu przygotowanego na stronie gry, producent wydał również prostą, przejrzystą grafikę, która mówi o wszystkim.


Dołączona grafika

(kliknij aby otworzyć grafikę z pełnym rozmiarem)


Możemy się z niej dowiedzieć interesujących faktów. W Project CARS zawita:
  • 9 darmowych pojazdów
  • 6 darmowych paczek z malowaniami społeczności
  • 3 nieujawnione dotąd paczki DLC z samochodami
  • 5 torów
Dodatkowo, jak można wyczytać ze strony, aktualizacje mają poprawić wszystkie błędy zgłoszone przez społeczność graczy, poprawiony balans (?), rozszerzenie dostępnych opcji w grze oraz zupełnie nową zawartość.
Przyszły update ma zapewnić między innymi większy framerate na Xboxie One, naprawione wyświetlanie duchów graczy na PlayStation 4 oraz poprawić zachowanie AI na torze podczas deszczu na wszystkich platformach.

9 Komentarze

Całe to on demand zrobili żeby zewrzeć szeregi nowych graczy i słuchać uwag społeczności. Jak tu nie być fanem takiego podejścia? Zapowiada się naprawdę ciekawie, czekamy też na poprawki których przecież wyczekujemy, ale fajnie wiedzieć jak wygląda plan wydawniczy i czego się spodziewać. Mam podejrzenia co do 2-3 torów, ale 5???

Zdjęcie
Imperator360
20:27 09 cze 2015
Nie mają innego wyjścia. Wielokrotne przekładanie premiery w celu dopracowania gry a teraz ciągle potrzeba patchy aby to załatać wszystko.

Z chłodną głowa poczekam i zobaczę jak oni będą słuchać swojej społeczności, bo już Turn10 z Forza Motorsport albo Polyphony Digital z Gran Turismo też niby słuchało graczy a wyszło jak widać :P

Mają w planach dodanie jakiegokolwiek znacznika przeciwników będących wokół nas? Obecnie bez 3 monitorów ciężko ogarnąć lusterka boczne i z wyścigów robi się destruction derby.

Poza tym ciężko żeby nie dodawali nowych pojazdów. Obecnie w porównaniu do ich Shifta 2 wypadają strasznie blado. Skakać pod niebiosa można by, gdyby zastosowali politykę CDP Red, gdzie wszystkie DLC są darmowe a tutaj, dotychczas mieliśmy 1 przeciętne auto darmowe, a obok płatne DLC z ciekawymi pojazdami. To całe on demand to marketing jak każdy inny.

Na 3monitorach dużo lepiej nie jest, pamiętaj że nie ma pełnego wsparcia jeszcze więc jest 1 + 1 rozciągnięty.

Wskaźnik planują, przyjęli do wiadomości.

Co za porównanie do Wiedźmina? iRAcing, R3E, Assetto, Forza i GT też dają nowy content za free? Wake up.

Assetto - aktualizacje przynosiły nowe auta
Forza - nie grałem w 5 ale w części 4 było dostępnych kilka nowych popremierowych aut za free
GT - z tego co się orientuję to dodają jakieś "dream cary" producentów przygotowane specjalnie dla nich

Także pCars nie jest jakimś wyjątkowym cudem w tej dziedzinie. Wake up.


 

Minął dopiero miesiąc od premiery i na większość obiecanych rzeczy po prostu nie było jeszcze czasu. Wake up ;)

Zdjęcie
CorradoSKJ
20:21 10 cze 2015

Obiecanki cacanki Wake UP, Kunos też dużo obiecywało i co ? Problemów które są znane jeszcze z czasów NetKar-a do dzisiaj nie rozwiązano, zwalając winę na konsumentów. Marketing jak każdy inny, skoro tak wszyscy słuchają społeczności to dochodzę do wniosku, że jesteśmy jacyś dziwni, bo jakoś w większości nasza społeczność się zgadza co do tego jak gra tego pokroju powinna wyglądać, zgłaszamy uwagi, a wychodzi i tak coś innego, więc wychodzi na to, że więcej graczy oczekiwała czegoś innego.

Auta dodawane w DLC nie ukrywam, że są fajne ale ich dobór jest bezsensowny. Rozumiem Bentleya GT3, bo wzbogaca on paletę aut z tej klasy ale mercedes DTM nie ma konkurencji na torze. Gdzie jest BMW DTM i Audi DTM ja się pytam ?? Ile miesięcy będziemy czekac aby skompletować auta do ligi DTM ??

Wake up ;)