Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Wiadomość powitalna SIMRACE.PL
Zarejestruj się by zyskać dostęp do wszystkich funkcji strony, pytaj, czatuj, udzielaj się na forum. Po prostej rejestracji zyskasz dostęp do pełnych treści oraz kontakt ze społecznością SimRace.pl Wiadomość tylko dla niezarejestrowanych, ZAPRASZAMY!
Logowanie Utwórz konto
- - - - -

Aktualizacja v1.32 oraz paczka naczep Krone


Wyczekiwany update w końcu wyszedł z bety.
Wersja 1.32 to jeden z kamieni milowych dla symulatorów studia SCS Software. O ile w przypadku ATS gra jest względnie krótko na rynku, to ETS 2 gości na komputerach już kawałek czasu, a gracze od samego początku żądali systemu posiadania własnych naczep. Na początku sierpnia doczekaliśmy się pamiętnej chwili, gdzie twórcy potwierdzili prace nad takim właśnie systemem - nie będę go opisywać, gdyż zrobiliśmy to wcześniej. Kilka dni później aktualizacja 1.32 doczekała się bety w ETS 2, a następnie w ATS. Tymczasem od 17 września ów wersja jest dostępna, ale już dla wszystkich graczy!

Pokrótce co przyniosła nam opisywana aktualizacja:
  • System posiadania i modyfikacji naczep
  • Duże zmiany w interfejsie gier
  • Odnowa filtracji zleceń
  • Odnowienie starych naczep
  • Przewody elektryczne i pneumatyczne do naczep
Dodatkowo w ATS gracze dostali zestaw nowych dróg: US-550 (NM), US-95 (AZ), US-191 (AZ), Clifton City (AZ) oraz objazd Carson City I-580 (NV) oraz długie, mierzące 53 stopy naczepy, które są zabronione w Kalifornii. Jeżeli chodzi o ETS 2, to tutaj dostaliśmy wyczekiwaną odbudowę północnych terenów Niemiec, zestawy typu B-double oraz nową Scanie w ruchu ulicznym.


Oprócz tego wraz z premierą wersji 1.32, gracze ETS 2 doczekali się małego dodatku o nazwie Krone Trailer Pack, które dodaje kilka nowych licencjonowanych naczep - Profi Liner, Cool Liner, Dry Liner i wiele innych. Oprócz samych naczep dodatek oferuje również kilka skinów, akcesoriów, chlapaczy, agregatów chłodniczych itp. Paczkę naczep Krone można kupić na Steam za 14,49zł.

Zapraszamy na forum do tematu poświęconemu ATS oraz ETS 2.

0 Komentarze