Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Wiadomość powitalna SIMRACE.PL
Zarejestruj się by zyskać dostęp do wszystkich funkcji strony, pytaj, czatuj, udzielaj się na forum. Po darmowej i prostej rejestacji zyskasz dostęp do treści oraz kontak z społecznością simrace.pl Wiadomość przestanie się pojawiać po pierwszym zalogowaniu. Zapraszamy!
Logowanie Utwórz konto
- - - - -

Co w KartKraft piszczy?


Po debiucie w programie Early Access, twórcy gry dzielą się postępami i wizją nad ich najnowszym produktem.
Po niespodziewanym debiucie symulatora KartKraft w usłudze wczesnego dostępu, twórcy gry ze studia Black Delta nie stoją w miejscu i dzielą się swoimi planami na najbliższe tygodnie w kontekście rozwijania kartingowego symulatora. Na pierwszy rzut idzie materiał wideo, który pokazuje pierwszą implementację AI jako przeciwników na torze. Jak widać przeciwnicy walczą i bronią swoich pozycji, co można zobaczyć na poniższym materiale wideo:
Co poza tym?

Twórcy mówią, że w grze znajdą się tylko i wyłącznie rzeczywiste tory na licencji, a każdy z nich będzie laserowo skanowany aby wiernie oddać każdy zakręt, nierówność i kerb na torze. Finalnie w grze ma się znaleźć system modyfikowania naszego karta, który będzie na tyle swobodny że pozwoli nawet zbudować całą maszynę od podstaw! Mowa tutaj o 60 komponentach i ponad 1000 części, na które składać się będą m.in. gaźniki, felgi, drążki skrętne, koła zębate ( czyżby wyliczanie przełożenia i momentu obrotowego?) i wiele innych. Będzie co robić w garażu!

Tzw. customizacji będziemy również mogli poddać swoją postać, które ubierzemy w kombinezony, kaski, rękawice i buty od takich firm jak Sparco, Alpinestars, OMP, Arai, MOMO i kilka innych. Studio wspomina również jak ważny będzie tak prosty element jak tablica wyników - będziemy mogli porównać swoje czasówki z całym światem, krajem czy tylko ze znajomymi. Będziemy mogli zobaczyć gdzie najszybsi hamują i gdzie przyśpieszają, aby poprawić swoje własne czasy.

KartKraft jest dostępny do kupienia na Steam w usłudze Early Access w cenie 74,99zł. Zapraszamy również na forum do tematu poświęconemu grze.

0 Komentarze