Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Wiadomość powitalna SIMRACE.PL
Zarejestruj się by zyskać dostęp do wszystkich funkcji strony, pytaj, czatuj, udzielaj się na forum. Po prostej rejestracji zyskasz dostęp do pełnych treści oraz kontakt ze społecznością SimRace.pl Wiadomość tylko dla niezarejestrowanych, ZAPRASZAMY!
Logowanie Utwórz konto

Zobacz inną zawartośćSzukaj wpisów
- - - - -

Co w KartKraft piszczy?


Po debiucie w programie Early Access, twórcy gry dzielą się postępami i wizją nad ich najnowszym produktem.
Po niespodziewanym debiucie symulatora KartKraft w usłudze wczesnego dostępu, twórcy gry ze studia Black Delta nie stoją w miejscu i dzielą się swoimi planami na najbliższe tygodnie w kontekście rozwijania kartingowego symulatora. Na pierwszy rzut idzie materiał wideo, który pokazuje pierwszą implementację AI jako przeciwników na torze. Jak widać przeciwnicy walczą i bronią swoich pozycji, co można zobaczyć na poniższym materiale wideo:
Co poza tym?

Twórcy mówią, że w grze znajdą się tylko i wyłącznie rzeczywiste tory na licencji, a każdy z nich będzie laserowo skanowany aby wiernie oddać każdy zakręt, nierówność i kerb na torze. Finalnie w grze ma się znaleźć system modyfikowania naszego karta, który będzie na tyle swobodny że pozwoli nawet zbudować całą maszynę od podstaw! Mowa tutaj o 60 komponentach i ponad 1000 części, na które składać się będą m.in. gaźniki, felgi, drążki skrętne, koła zębate ( czyżby wyliczanie przełożenia i momentu obrotowego?) i wiele innych. Będzie co robić w garażu!

Tzw. customizacji będziemy również mogli poddać swoją postać, które ubierzemy w kombinezony, kaski, rękawice i buty od takich firm jak Sparco, Alpinestars, OMP, Arai, MOMO i kilka innych. Studio wspomina również jak ważny będzie tak prosty element jak tablica wyników - będziemy mogli porównać swoje czasówki z całym światem, krajem czy tylko ze znajomymi. Będziemy mogli zobaczyć gdzie najszybsi hamują i gdzie przyśpieszają, aby poprawić swoje własne czasy.

KartKraft jest dostępny do kupienia na Steam w usłudze Early Access w cenie 74,99zł. Zapraszamy również na forum do tematu poświęconemu grze.

0 Komentarze