Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Wiadomość powitalna SIMRACE.PL
Zarejestruj się by zyskać dostęp do wszystkich funkcji strony, pytaj, czatuj, udzielaj się na forum. Po prostej rejestracji zyskasz dostęp do pełnych treści oraz kontakt ze społecznością SimRace.pl Wiadomość tylko dla niezarejestrowanych, ZAPRASZAMY!
Logowanie Utwórz konto
* * * * *

Aktualizacja v1.23 wprowadza bolid F1 ze stajni Mercedesa


Pierwszy licencjonowany bolid Formuły 1 w Gran Turismo Sport.
Nieco ponad tydzień temu pisaliśmy o nadchodzącej aktualizacji do Gran Turismo Sport, która była oczekiwana przez graczy głównie z powodu nowego toru położonego w południowej Francji. Tymczasem update v1.23 stał się przełomowy, ale nie przez tor, lecz przez bolid Formuły 1, i chodzi tutaj o Mercedesa-AMG F1 W08 EQ Power, który w ubiegłorocznym sezonie przyniósł mistrzostwo Lewisowi Hamiltonowi. Jest to pierwszy licencjonowany bolid Królowej Motorsportu w tej części serii Gran Turismo - wcześniej pojawiały się bolidy Ferrari z 2007 i 2010 roku, konkretnie w 5-tej części.

Co się pojawiło oprócz tego bolidu? Między innymi wspomniana Mazda 787B, Ferrari 250 GTO, Ford GT, Daihatsu Copen oraz dwie Hondy - S660 i Beat. Poza samochodami pojawił się oczywiście wspomniany tor, a dokładnie Circuit de Saint-Croix, choć z niewiadomych przyczyn jest tor fikcyjny, mimo że zapowiedzi stawiały na jakąś rzeczywistą nitkę. Występuje on w trzech, dosyć długich konfiguracjach - najdłuższa liczy sobie nieco ponad 10 kilometrów, zaś najkrótsza ponad 6 kilometrów.


Jednym z głównym elementów lipcowej aktualizacji jest również malowanie strojów oraz kasków u naszych kierowców. Jest to dosyć rozbudowany element i przypomina pełną lakiernię naszego wirtualnego kierowcy, niż wybieranie spośród kilku dostępnym wzorów. Nieoczekiwaną nowością okazały się być mikro transakcje, dzięki którym jedne z droższych pojazdów w grze można kupić za prawdziwą gotówkę (w przeliczeniu od jednego do prawie trzech dolarów, czyli aż do 10 złotych!). Usługa pojawiła się póki co w Azji i Ameryce, zaś pozostałe tereny - Europa, Afryka, Australia i Oceania - dostaną mikro transakcje już drugiego sierpnia.

Co sądzicie o nowej aktualizacji? Zachęcamy do komentowania pod artykułem oraz na forum w temacie Gran Turismo Sport.

1 Komentarze

Bardzo fajne auta w dodatkach, teaser przyjemny, konsolowy  :P  tylko co się stało z wodą w 0:15? Wygląda jak wyciek borygo.

 

Od strony artystycznej GTS doszedł do fajnego poziomu, szczególnie płynność robi wrażenie. Brakuje mi tylko małych niedoskonałości, zrobiło się za czysto i sterylnie. Jak dodadzą trochę kurzu i burd na karoserii będzie dużo realniej.