Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Wiadomość powitalna SIMRACE.PL
Zarejestruj się by zyskać dostęp do wszystkich funkcji strony, pytaj, czatuj, udzielaj się na forum. Po prostej rejestracji zyskasz dostęp do pełnych treści oraz kontakt ze społecznością SimRace.pl Wiadomość tylko dla niezarejestrowanych, ZAPRASZAMY!
Logowanie Utwórz konto

Zobacz inną zawartośćSzukaj wpisów
* * * * *

Bentley Continental GT3, tor Misano oraz wsparcie dla VR


Za nami premiera drugiej aktualizacji AC: Competizione.
Tak, to już dzisiaj twórcy Assetto Corsa: Competizione udostępnili kolejną wersję swojego przełomowego symulatora, która wprowadza kilka nowych opcji, a spośród nich można wymienić między innymi:Jak wspominają twórcy na swoim oficjalnym forum, Bentley jest dosyć nietypową maszyną w klasie GT3. Jego ciężki 4-litrowy silnik V8 z dwoma turbosprężarkami jest położony na przedniej osi, co przyczynia się przesunięcia środka ciężkości ku przodowi, co zaś w efekcie daje gorsze właściwości jezdne - ciężki przód powoduje podsterowność jednocześnie zarzucając lekkim tyłem. Sytuację w pewnym stopniu ratują szersze opony na przedniej osi niż w autach z silnikiem umieszczonym centralnie, oraz mniej restrykcyjny regulamin w kwestii osiągów silnika, który wyciska aż 550 koni mechanicznych oraz 650 Nm w szerokim zakresie obrotów.

Dołączona grafika


Ciekawie również prezentuje się system rankingowy, który ma nagradzać czystą jazdę oraz karać tylko te osoby, które spowodowały poważne kontakty, a nie tylko w nich przypadkowo uczestniczyli - czyżby pstryczek w stronę iRacing? Dodatkowo podczas walki na torze kierowca będzie oceniany nie tylko na podstawie zdobytych i straconych pozycji - punkty będą przyznawane kiedy będziemy wisieć na zderzaku osoby, która będzie miała więcej punktów RC (doświadczenie wyścigowe), oraz tracić je w przypadku odwrotnego scenariusza.

Zapraszamy do komentowania pod spodem oraz na forum w temacie poświęconym AC: Competizione.

0 Komentarze