Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Wiadomość powitalna SIMRACE.PL
Zarejestruj się by zyskać dostęp do wszystkich funkcji strony, pytaj, czatuj, udzielaj się na forum. Po prostej rejestracji zyskasz dostęp do pełnych treści oraz kontakt ze społecznością SimRace.pl Wiadomość tylko dla niezarejestrowanych, ZAPRASZAMY!
Logowanie Utwórz konto

Zobacz inną zawartośćSzukaj wpisów
- - - - -

Dwa nowe tory i jeden bolid w iRacing


Legendarny japoński minutowiec w amerykańskim symulatorze.
Jak zapowiedzieli twórcy iRacing, już w grudniu w grze pojawi się kilka nowości - Tsukuba Circuit, Charlotte Roval oraz bolid Dallary F3, lecz zacznijmy pierw od torów. W aktualizacji sezonu pierwszego 2019 roku (który pojawi się... 4 grudnia) znajdą się dwa nowe tory, które znajdą się w portfolio gry. Co to oznacza? Że oba tory będą dostępne za darmo.

Tsukuba jest położona w prefekturze Ibaraki i jest jednym z najbardziej znanych i przyjemnych w jeździe krótkich torów - pętla jest podzielona na dwa warianty, 1000m i 2000m, które odpowiadają za długość okrążenia. Sam tor powstał w 1970 roku i ścigały się tutaj nawet maszyny japońskiej Grupy C.

Co do Charlotte Motor Speedway, jest to nowa wersja starego toru (która mimo wszystko pozostanie w grze podpisana jako wariant z 2016 roku), gdyż sam tor przeszedł ostatnio kilka zmian. Świeży laserowy skan posłużył jako baza, a na samym torze zauważymy między innymi inny pit-road, usuniętą trybunę na zakręcie nr 2 oraz ogólne zmiany w scenerii dookoła toru. Tor Roval liczy sobie 17 zakrętów, 2,3 mili długości okrążenia oraz owalny wariant do wyścigów NASCAR.


A co poza torami? W tej samej aktualizacji pojawi się również bolid Formuły 3 skonstruowany przez włoską firmę Dallara. F3 to jedna z najbardziej popularnych serii wyścigowych na całym świecie - jej warianty możemy zobaczyć w Europie, Ameryce, Azji czy Australii, co dało szansę wielu młodym i utalentowanym kierowcom na debiut w F1 czy IndyCar. Dallara F317 to następca wersji F312, która po kilku latach zaczęła wyraźnie odstawać w dziedzinie aerodynamiki.

Wszystkie wyżej wymienione nowości zostaną dodane do iRacing już 4 grudnia. Zapraszamy na forum do tematu poświęconemu iRacing.

0 Komentarze