Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Wiadomość powitalna SIMRACE.PL
Zarejestruj się by zyskać dostęp do wszystkich funkcji strony, pytaj, czatuj, udzielaj się na forum. Po prostej rejestracji zyskasz dostęp do pełnych treści oraz kontakt ze społecznością SimRace.pl Wiadomość tylko dla niezarejestrowanych, ZAPRASZAMY!
Logowanie Utwórz konto
* * * * *

Jest pierwszy gameplay z DiRT-a


Argentyna, stare dobre Quattro i wąska szosa.
W dzień po ogłoszeniu DiRT Rally 2.0 do sieci niespodziewanie wyciekł zapis wideo z rozgrywki, w którym widzimy powtórkę jak B-Grupowe Audi Quattro z '86 walczy na wąskim, szutrowym odcinku rajdu Argentyny położonym w skalistych górach. W tle mamy nisko położone słońce i długie cienie, co daje pewnego rodzaju klimat, a orkiestra spod znaku prawdziwego niemieckiego fünf zylinder w akompaniamencie strzałów z wydechu i syczącego zaworu upustowego turbiny daje razem niesamowite doznania dźwiękowe, co możecie sami zobaczyć i usłyszeć poniżej:


Co więcej? Na pewno cieszy odwzorowanie wnętrza, i zdaje się że Codemasters potrafi w końcu stworzyć wnętrze auta w którym widać coś więcej niż zegary i obręcz kierownicy. Oprócz tego wygląda na to że nowy DiRT nie radzi sobie z cząsteczkami kurzu, bo gdy pojawi się go więcej to gra strasznie przycina - ale nie ma co wyciągać z tego wniosków, ponieważ premiera dopiero za pół roku.

DiRT Rally 2.0 pojawi się 26 lutego przyszłego roku na PC, XBO oraz PS4. Zapraszamy do komentowania poniżej oraz na forum w temacie DiRT Rally 2.0.

2 Komentarze

Uhu link do filmu padł 

Cóż, chciałbym ale nic nie poradzę na to że Codemasters blokuje wycieki :bezradny: