Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Wiadomość powitalna SIMRACE.PL
Zarejestruj się by zyskać dostęp do wszystkich funkcji strony, pytaj, czatuj, udzielaj się na forum. Po darmowej i prostej rejestacji zyskasz dostęp do treści oraz kontak z społecznością simrace.pl Wiadomość przestanie się pojawiać po pierwszym zalogowaniu. Zapraszamy!
Logowanie Utwórz konto
* * * * *

Jest pierwszy gameplay z DiRT-a


Argentyna, stare dobre Quattro i wąska szosa.
W dzień po ogłoszeniu DiRT Rally 2.0 do sieci niespodziewanie wyciekł zapis wideo z rozgrywki, w którym widzimy powtórkę jak B-Grupowe Audi Quattro z '86 walczy na wąskim, szutrowym odcinku rajdu Argentyny położonym w skalistych górach. W tle mamy nisko położone słońce i długie cienie, co daje pewnego rodzaju klimat, a orkiestra spod znaku prawdziwego niemieckiego fünf zylinder w akompaniamencie strzałów z wydechu i syczącego zaworu upustowego turbiny daje razem niesamowite doznania dźwiękowe, co możecie sami zobaczyć i usłyszeć poniżej:


Co więcej? Na pewno cieszy odwzorowanie wnętrza, i zdaje się że Codemasters potrafi w końcu stworzyć wnętrze auta w którym widać coś więcej niż zegary i obręcz kierownicy. Oprócz tego wygląda na to że nowy DiRT nie radzi sobie z cząsteczkami kurzu, bo gdy pojawi się go więcej to gra strasznie przycina - ale nie ma co wyciągać z tego wniosków, ponieważ premiera dopiero za pół roku.

DiRT Rally 2.0 pojawi się 26 lutego przyszłego roku na PC, XBO oraz PS4. Zapraszamy do komentowania poniżej oraz na forum w temacie DiRT Rally 2.0.

2 Komentarze

Uhu link do filmu padł 

Cóż, chciałbym ale nic nie poradzę na to że Codemasters blokuje wycieki :bezradny: