Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Wiadomość powitalna SIMRACE.PL
Zarejestruj się by zyskać dostęp do wszystkich funkcji strony, pytaj, czatuj, udzielaj się na forum. Po prostej rejestracji zyskasz dostęp do pełnych treści oraz kontakt ze społecznością SimRace.pl Wiadomość tylko dla niezarejestrowanych, ZAPRASZAMY!
Logowanie Utwórz konto

Zobacz inną zawartośćSzukaj wpisów
- - - - -

Klasyczne Porsche 934 Turbo RSR dostępne w R3E


Wraz z aktualizacją.
Race Room Racing Experiencie doczekał się kolejnej aktualizacji oraz nowego samochodu, którym jest wymienione w tytule Porsche 934 na homologacji Grupy 4.Jest to jedne z najbardziej klasycznych Porsche w historii - swoista sylwetka 911-tek już od ponad pół wieku zachwyca swoim pięknem, a w wydaniu czysto wyścigowym zapewnia niesamowite wrażenia. Model 934 odnosił sukcesy w rajdach, wyścigach i Le Mans, głównie dzięki swojej jednostce napędowej, która była zdolna osiągnąć 480 koni mechanicznych. Może się to nie wydawać dużo, ale 40 lat temu ta liczba robiła o wiele większe wrażenie, zwłaszcza kiedy dodamy do tej mocy narwane i trudne właściwości jezdne - tak bardzo charakterystyczne dla 911.

Dołączona grafika


Porsche 934 Turbo RSR jest pierwszym samochodem w nowo wprowadzonej do gry Grupy 4, której pokaźna ilość aut ma się pojawić w przyszłym roku. Samochód jest dostępny za 4€ bądź 7,77€ z kompletem malowań. Jeżeli chodzi o samą aktualizację, oprócz mniejszych poprawek w grze twórcy wprowadzili możliwość konfiguracji stawki samochodów w wyścigu z AI - do tej pory można było wybrać jedynie grupę aut, spośród której w wyścigu brały udział wszystkie auta tejże grupy.

Zapraszamy również na forum do tematu poświęconemu R3E gdzie możecie zobaczyć pełny changelog.

0 Komentarze