Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Wiadomość powitalna SIMRACE.PL
Zarejestruj się by zyskać dostęp do wszystkich funkcji strony, pytaj, czatuj, udzielaj się na forum. Po prostej rejestracji zyskasz dostęp do pełnych treści oraz kontakt ze społecznością SimRace.pl Wiadomość tylko dla niezarejestrowanych, ZAPRASZAMY!
Logowanie Utwórz konto

Zobacz inną zawartośćSzukaj wpisów
- - - - -

Kwietniowa aktualizacja do Gran Turismo Sport


W tym miesiącu sama, nowa zawartość.
Studio Polyphony Digital wypuściło ostatnio kolejny update do ich konsolowej gry wyścigowej - Gran Turismo Sport. Poza typowymi poprawkami znalazło się miejsce na pięć nowych aut - od legendarnego prototypu Grupy C, po jednego z najzwinniejszych hot-hatchy lat 80-tych. Oprócz tego patch dodaje kilka nowych eventów w trybie GT League oraz krajobrazy do trybu fotograficznego.


Nowe pojazdy to:
  • Porsche 962 C ’88
  • Renault R8 Gordini ’66
  • Audi TT Coupé 3.2 Quattro ‘03
  • Honda Fit Hybrid ’14
  • Toyota Sprinter Trueno 3-door 1600GT APEX (AE86) ’83
Jak wam się podoba ostatnia aktualizacja?

0 Komentarze