Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Wiadomość powitalna SIMRACE.PL
Zarejestruj się by zyskać dostęp do wszystkich funkcji strony, pytaj, czatuj, udzielaj się na forum. Po darmowej i prostej rejestacji zyskasz dostęp do treści oraz kontak z społecznością simrace.pl Wiadomość przestanie się pojawiać po pierwszym zalogowaniu. Zapraszamy!
Logowanie Utwórz konto
- - - - -

Nowy DiRT to Rally 2.0?


Kolejna poszlaka przed oficjalną zapowiedzią.
Po ostatnich plotkach o domniemanym następcy DiRT-a Rally, wokół gry zapadła cisza na dłuższy czas aż do dzisiaj. Na kilku profilach Twittera powiązanych z serią DiRT pojawiły się tajemnicze wiadomości, każda o krótkiej treści - 2.0. Profile które opublikowały krótki komunikat to DiRT, Codemasters, Oliver Solberg (syn Pettera Solberga, mistrza świata WRC z 2003 roku) oraz co ciekawe - FIA World Rallycross. Czyżby następca Rally miał mieć licencję wyścigów rallycrossowych?
Czy doczekamy się DiRT Rally 2.0? Czy może to jakieś nawiązanie o Colina McRae Rally 2.0, który doczeka się remastera? Czas pokaże.

Zapraszamy na forum do tematu poświęconemu następcy DiRT Rally.

1 Komentarze

DiRT Rally mialo licencje FIA World RX wiec nie ma tutaj niespodzianki ;)