Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Wiadomość powitalna SIMRACE.PL
Zarejestruj się by zyskać dostęp do wszystkich funkcji strony, pytaj, czatuj, udzielaj się na forum. Po prostej rejestracji zyskasz dostęp do pełnych treści oraz kontakt ze społecznością SimRace.pl Wiadomość tylko dla niezarejestrowanych, ZAPRASZAMY!
Logowanie Utwórz konto
- - - - -

Nowy DiRT to Rally 2.0?


Kolejna poszlaka przed oficjalną zapowiedzią.
Po ostatnich plotkach o domniemanym następcy DiRT-a Rally, wokół gry zapadła cisza na dłuższy czas aż do dzisiaj. Na kilku profilach Twittera powiązanych z serią DiRT pojawiły się tajemnicze wiadomości, każda o krótkiej treści - 2.0. Profile które opublikowały krótki komunikat to DiRT, Codemasters, Oliver Solberg (syn Pettera Solberga, mistrza świata WRC z 2003 roku) oraz co ciekawe - FIA World Rallycross. Czyżby następca Rally miał mieć licencję wyścigów rallycrossowych?
Czy doczekamy się DiRT Rally 2.0? Czy może to jakieś nawiązanie o Colina McRae Rally 2.0, który doczeka się remastera? Czas pokaże.

Zapraszamy na forum do tematu poświęconemu następcy DiRT Rally.

1 Komentarze

DiRT Rally mialo licencje FIA World RX wiec nie ma tutaj niespodzianki ;)