Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Wiadomość powitalna SIMRACE.PL
Zarejestruj się by zyskać dostęp do wszystkich funkcji strony, pytaj, czatuj, udzielaj się na forum. Po prostej rejestracji zyskasz dostęp do pełnych treści oraz kontakt ze społecznością SimRace.pl Wiadomość tylko dla niezarejestrowanych, ZAPRASZAMY!
Logowanie Utwórz konto

Zobacz inną zawartośćSzukaj wpisów
* * * * *

Pierwsza implementacja trybu wieloosobowego w AC: Competizione


Trzeci build z wczesnego dostępu ACC.
Już dzisiaj, 14 listopada gracze Assetto Corsa: Competizione dostaną do swych rąk trzecią aktualizację gry, która wprowadza między innymi tryb wieloosobowy! Oczywiście nie na tym kończy się update, który wprowadza również:
  • Laserowo skanowany tor Paul Ricard położony w południowej Francji
  • BMW M6 GT3
  • Wyścigi endurance o długości 3 i 6 godzin
  • W pełni dopracowany pit-stop
BMW M6 GT3 to następca utytułowanego Z4, jednak w odróżnieniu od swoich ostatnich kilku modeli (M3 GTR, M3 GT2 i Z4 GT3) nie korzysta z uznanego, wolnossącego silnika V8 o oznaczeniu P60. W M6 można znaleźć jego turbodoładowanego następce, również w identycznej konfiguracji ale z nieco większą pojemnością - 4,4 litra. Dwie równoległe turbosprężarki w zależności od regulaminu mogą wycisnąć aż 585 KM, zaś moc ta jest przekazywana na tylne koła przez 6-stopniową sekwencyjną skrzynie biegów. Cały samochód waży około 1300 kg. Jak widać, M6 GT3 będzie całkiem podobne do ostatnio dodanego Bentleya, z którym dzieli identyczną jednostkę i klasyczny układ napędowy.


Również dzisiaj na oficjalnym blogu ACC pojawił się wpis, z którego można wyczytać między innymi, że tryb wieloosobowy w dzisiejszej aktualizacji pozwoli tylko na uczestnictwo w sesji treningowej, zaś same serwery mają się różnić od AC1 tym, że lista aut nie będzie ustalona z góry - oznacza to, że przy dołączaniu do serwera gra nie będzie wczytywać wszystkich aut, co pozwoli na szybsze dołączanie oraz pewną swobodę w ustawianiu samego serwera. Jedyny minus jest taki, że kiedy inny gracz będzie chciał dołączyć, osoby na torze mogą odczuć małe przycinki.

Po dzisiejszej aktualizacji wzrośnie również cena gry - do tej pory mieliśmy cenę 89,99zł, jednak dzisiaj wzrośnie do 124,99zł. Warto pamiętać, że gra kupiona w usłudze Early Access to nie tylko wczesny dostęp, ale i odblokowana pełna gra po premierze bez żadnych dopłat - nawet jeżeli ktoś kupił Competizione w jeszcze niższej cenie.

Zapraszamy do komentowania pod spodem i na forum w temacie poświęconym Assetto Corsa Competizione.

0 Komentarze