Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Wiadomość powitalna SIMRACE.PL
Zarejestruj się by zyskać dostęp do wszystkich funkcji strony, pytaj, czatuj, udzielaj się na forum. Po prostej rejestracji zyskasz dostęp do pełnych treści oraz kontakt ze społecznością SimRace.pl Wiadomość tylko dla niezarejestrowanych, ZAPRASZAMY!
Logowanie Utwórz konto
* * * * *

R3E ze wsparciem SRS


Próba ożywienia trybu wieloosobowego?
Race Room Racing Experience nie cieszy się zbytnio dużą popularnością w trybie online, głównie ze względu na jego niskie rozbudowanie. Stawianie serwerów spoczywa na graczach, a brak tak popularnego ostatnio systemu rankingu wśród graczy jeszcze bardziej zaognia sytuację. Na ratunek ma przyjść modyfikacja Sim Racing System znana między innymi z Assetto Corsy, rFactor 2 czy Automobilisty.

Założenia są dosyć proste - w ciągu około dwóch miesięcy rozgrywa się sezon, w którym możemy wziąć udział w jednej z kilku serii wyścigowych z odgórnie ustaloną grupą samochodów i kalendarzem. Wyścigi z danej serii odbywają się co tydzień w konkretny dzień, najczęściej wieczorową porą, w których może wziąć udział dowolna liczba uczestników. Mod posiada również własny ranking graczy, lecz na tle innych gier wygląda dosyć prosto. Na podstawie wygranych i liczby kontaktów każdy kierowca na koniec wyścigu zdobywa pewną liczbę punktów, jednak poza niektórymi zawodami z minimalnym progiem punktowym, rozwiązanie to nie jest szerzej wykorzystywane.


Co ciekawe, nie jest to do końca samowolna modyfikacja, gdyż twórcy gry jak i modyfikacji współpracują ze sobą. Sim Racing System zaliczy swój debiut w R3E już 25 lutego!

4 Komentarze

Ostatnio same dobre informacje! 

Fajnie ,czekamy

RRE_SeriesFebruary2018.jpg

Super