Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Wiadomość powitalna SIMRACE.PL
Zarejestruj się by zyskać dostęp do wszystkich funkcji strony, pytaj, czatuj, udzielaj się na forum. Po prostej rejestracji zyskasz dostęp do pełnych treści oraz kontakt ze społecznością SimRace.pl Wiadomość tylko dla niezarejestrowanych, ZAPRASZAMY!
Logowanie Utwórz konto

Zobacz inną zawartośćSzukaj wpisów
* * * * *

SimBin znowu podsyca


Czy doczekamy się kiedyś czegoś więcej niż pojedyncze zdjęcia?
Studio SimBin postanowiło pozdrowić wszystkich graczy życzeniami świątecznymi wraz z wcześniej nie widzianą grafiką Mercedesa-AMG GT3. Warto jednak zwrócić szczególną uwagę na ostatnie zdanie - widzimy się w 2019 roku. Może nadchodząca część GTR-a w końcu wyjdzie z cienia w przyszłym roku?

Póki co wiemy jedynie, że symulator obejrzała grupka osób za zamkniętymi drzwiami, jednak z nieoficjalnych wrażeń można było usłyszeć, że grze bliżej gatunkowi simcade niż pełnoprawnemu symulatorowi. Może to spowodowało ciąg dalszych prac nad grą pod kluczem, aby ta jednak mogła w przyszłości równać się z AC: Competizione, rFactor 2 czy iRacing? Rzekomo GTR3 miał zostać pokazany w tym roku na targach w Kolonii, co się jednak nie stało.

Dołączona grafika


Debiut GTR3 jest planowany na drugi kwartał 2019 roku. Zapraszamy również na forum do tematu poświęconemu grze.

2 Komentarze

Zdjęcie
SlipperyCorruptor
17:57 06 sty 2019

Są zbyt zajęci dojeniem Racerooma ;) Poza tym nie wystawią się na bezpośredni ostrzał ze strony Kunosów.Myślę że premiera najwcześniej na święta 2019 lub gdzieś początkiem 2020(moja bardzo optymistyczna prognoza).

Zdjęcie
Franz Maurer
23:43 14 sty 2019

Oby był dobry :) Bardzo miło wspominam GTR2  :) i te nieprzespane noce.... <3