Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Wiadomość powitalna SIMRACE.PL
Zarejestruj się by zyskać dostęp do wszystkich funkcji strony, pytaj, czatuj, udzielaj się na forum. Po prostej rejestracji zyskasz dostęp do pełnych treści oraz kontakt ze społecznością SimRace.pl Wiadomość tylko dla niezarejestrowanych, ZAPRASZAMY!
Logowanie Utwórz konto

Zobacz inną zawartośćSzukaj wpisów
- - - - -

Volvo VNL i nowe DLC do American Truck Simulator


Dwie pomniejsze nowości w symulatorze amerykańskich osiemnastokołowców.
SCS Software podzieliło się informacją, że Volvo ze swoim modelem VNL w końcu pojawiło się jako piąty samochód ciężarowy w grze. Jak wspominają twórcy, zabrało to zbyt dużo czasu, z czego większość to użeranie się z pozyskaniem licencji. Następne prace również zabrały na tyle dużo czasu, że Volvo zdążyło pochwalić się kolejną generacją VNL - która nota bene również pojawi się w swoim czasie w American Truck Simulator. Sama ciężarówka pojawi się w wersjach kabinowych 300, 730 i 780 (długość kabiny) z mnogimi opcjami modyfikowania naszej ciężarówki pod siebie, czyli coś z czego znamy SCS. Volvo VNL jak każda ciężarówka zarówno w ATS jak i ETS2 jest dostępna całkowicie za darmo w formie aktualizacji.


Co jeszcze? W grze pojawiło się DLC o tytule Special Transport, które jest swoistą wersją dodatku z kilkunastoma ładunkami ponadgabarytowymi znanego z Euro Truck Simulator 2. W tym DLC dostaniemy do dyspozycji zlecenia na transport takich rzeczy jak skrzynie ładunkowe ogromnych wywrotek, łajby czy nawet domy. Każde zlecenie będzie odbywało się przy pomocy policji i innych służb AI, które będzie blokować ruch drogowy dla naszego bezpiecznego przejazdu.


DLC jest dostępne do kupienia na platformie Steam w cenie 17,99zł. Zapraszamy również na forum do tematu poświęconemu American Truck Simulator.

0 Komentarze