Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Wiadomość powitalna SIMRACE.PL
Zarejestruj się by zyskać dostęp do wszystkich funkcji strony, pytaj, czatuj, udzielaj się na forum. Po prostej rejestracji zyskasz dostęp do pełnych treści oraz kontakt ze społecznością SimRace.pl Wiadomość tylko dla niezarejestrowanych, ZAPRASZAMY!
Logowanie Utwórz konto
* * * * *

Znamy cenę AC: Competizione


Niedrogo, ale z czasem będzie rosnąć.
W związku z rychło zbliżającą się premierą włoskiego symulatora Assetto Corsa: Competizione we wczesnej wersji, twórcy w końcu podali cenę za jaką będzie można nabyć grę - a raczej ceny, bo jest ich kilka. Ci którzy zdecydują się kupić grę przed wydaniem trzeciej aktualizacji zapłacą najmniej, bo tylko 24,99 €. Po tej wersji Competizione będzie kosztować o 10 € więcej, aby ostatecznie po wydaniu przedostatniej aktualizacji zdrożeć do 44,99 € - i to będzie ostateczna cena nawet po wydaniu pełnej wersji.

Oprócz cen, studio Kunos Simulazioni potwierdziło również kilka domniemanych faktów - wraz z premierą pełnej wersji gry, która jest datowana na pierwszy kwartał 2019 roku, gracze dostaną wszystkie auta, tory i załogi z sezonu 2018 serii Blancpain GT. Następny sezon zostanie dodany w formie darmowej aktualizacji podczas lata 2019 roku. Dodatkowo twórcy potwierdzili, że zakupiona wczesna wersja gry będzie aktualizowana o kolejne buildy aby ostatecznie stać się pełną grą, a wszystko to bez żadnych dodatkowych kosztów. Całość została przedstawione na estetycznej infografice, którą możecie zobaczyć poniżej:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika


Jak wam się podobają ceny? Trzeba przyznać, że nieco ponad 100zł za świetnej jakości produkt, który z czasem zostanie zaktualizowany o dwa pełne, licencjonowane sezony światowej serii Blancpain GT, jest to naprawdę niski koszt. AC: Competizione debiutuje już 12 września w usłudze Steam Early Access z ceną 24,99 €. Zapraszamy do komentowania pod artykułem oraz na forum w temacie poświęconym grze.

13 Komentarze

Sprawdzam w kalendarzu czy nie jest dziś aby 1 kwietnia... Spodziewałem się przynajmniej dwa razy większej ceny, za którą i tak większość z nas pewnie poszła by w ciemno. Za 25 EUR to mogę powiedzieć jedynie tak: Shut up and take my money! ;)

No dokładnie, tez się spodziewałem coś około 30e - 40e a tu proszę. To można już kupować :D ??

Trzeba przyznac, ze solidnie przemysleli polityke cenowa. 

12 wrzesnia. Shutdown serwerów steam :)

12 wrzesnia. Shutdown serwerów steam :)

Nie sądzę aby Simracing był tak popularny, choć sądząc po Black Friday na Fanatecu różnie może być ;)

Optymistycznie spodziewałem się ceny 40 euro za wczesną wersję a tutaj dostajemy AC Competizione za 25 euro. Aż głupio płacić tak tanio :D

Ło la Boga.... przeca to darmo normalnie. Nie pomylili się aby łone? Te Kunosy? Kur będzie mniej do spzedania. Ino pięć wschodów słonka zostało. Pany.... jak piknie... hehe. Łostatniej nocy nie bede spać, to pewne. Hej.

Content skromny moim zdaniem. Liczę na dodanie w przyszłości jakiś ciekawszych serii wyścigowych nawet jako płatne dlc. Moje marzenie to seria WTCR

W którym release wprowadzą "VR-Ready" ? 

Content skromny moim zdaniem. Liczę na dodanie w przyszłości jakiś ciekawszych serii wyścigowych nawet jako płatne dlc. Moje marzenie to seria WTCR

Na upartego zawsze znajdzie się jakiś mod :)

Zdjęcie
Gerard Rex
17:21 09 wrz 2018

W którym release wprowadzą "VR-Ready" ? 

10 październik.

Dla malkontentów lubiących trzymać porfel przy sobie - grę można jak każdą na Steam zakupić i zwrócić przed upływem 2h gry. Pewnie na następny build zrobić to samo. Po prawdzie wiele do testowania w chwili obecnej nie ma. 

 

Ja się zamierzam dobrze bawić i fajnie będzie obserwować każdą drobną zmianę.

Niezły model jazdyi nareszcie dobre udzwiękowienie 5.1 :)  Poiecam naprawdę warto !!